Annemin bana yaptığı haksızlık mı değil mi?

Size kalmadı bana otur bak demek. Siz kendi hayatınıza bakın.
Ben hayatıma bakiyorum sana da tavsiye ederim başkasının malı mülkuyle ilgilenicene kp im sağolsun oturalım diye ev verdi ha beğenmeyip oturmasaydım gider kirada otururdum kimsenin malında gözüm yoktur şükür ama benimkide girişin üstü 1. Kat ona bi miktar incinmedim değil

Yanlış bikiyorsun 0 çocuk candır butun malmürk benim sonrada kalsin sokak hayvanlarima

allah korusun be mune akşam akşam ruhum karardı o da artık iyi seçsin eşini işini gücünü canım, eşek olmasın aaaa!

Size de vermiş oturun diye oturmamışsınuz evlenmişsiniz üni okuduğunuza göre çalışıyorsunuzdur pardon niye anneniz sizin kiranızı versin yahı koca insanlarsınız bir zahmet verin kiranızı kardeşiniz kabul etmiş oturuyor hazır ev varken niye ceplerinden kira parası çıksın ki..eşiniz de maşallah ne konmaya meraklıymış utanmıyor anne babam kiramızı versin demeye ayrıca o 3 dairenin birinde hala aileniz oturuyor ölmediler yani şimdiden 3.daire telaşına düşmüşsünüz pes

Sen normal degilsinde, kocana noluyo onun ailesi ne verdi size? Ya neden hep surekli birilerinden maddi beklenti icindesiniz? Kaldi ki gidip otursaydin madem ananin evinde.. ayrica kardesinin hastaligi sende olmadigi icin sukredecegine, para pul pesine dusuyorsun daha annen yasarken. Cidden tuhaf

Eşinizi ilgilendirmez zira aileniz hayatta evlerde onların,sizin olmadı henüz,size oturun demişler o zaman otursaydınız o dairede. Kira vermek /vermemek ailenizin takdiri.
Kardeşinizle ilgili diğer konuyu da okudum,başka yerde oturup,kendi eviniz dururken gidipte koşa koşa annenizin evinde hamile kalamayan buna üzülen,üstelik bipolar olan kardeşinizin gözüne soka soka bebek partisi yapmışsınız ,kayınvalideniz istemiş partiyi o zaman onun evinde yada kendi evinizde yapsaydınız. Birde kardeşiniz gelmedi diye bozuluyorsunuz.
Yapmayın,kendi hayatınızı yaşayın,insanlar sizin etrafınızda pervane olmak zorunda değiller. Halinize şükredip(hasta olmadığınız için)ailenize destek olacağınıza olmadık şeyler yapıyorsunuz.

Aahahaha ulan ne güldüm ahahaha

Anneniz biraz ayrım yapıyor mu? Evet...Bunu kendince adaletli olmak adına mi yapıyor ? Ona da evet...Sonuçta size de bir ev göstermiş ama siz oturmayı tercih etmemişsiniz. Gerisi onun insiyatifi, sizin kırılacak bir durumunuz yok bence. Benim annemlerin biri lebi derya yazlık 4 evi var, hepsini kardeşime verdi mesela, 2 sinde oturup kalan ikisinin gelirini de kardeşime veriyorlar. Diğer ek gelirlerini yatırımları da kardeşim yönetiyor. Ben mi? Memurum, borç harç çocuk okutuyorum ...Kız çocuğu olduğum için beni okutmakla övünüyor, sağa sola hain evlat bizimle görüşmüyor diyorlar...Bence eşinizin lafına bakıp annenizi üzmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…