Annemin bana yaptığı haksızlık mı değil mi?

Yoo hayır ben çocuğumu doğurduktan hemen 3 ay sonra çalışmak niyetindeyim
Annenizi neden eleştirdiniz o zaman?
Sizde gece uykusuz kalıp gündüz ise gidecek, yorgun olacaksınız.
Ama Büşra mükemmel anne olur asla annesi gibi yorgun olduğunu çocuğuna hissettirmez.

Zekaya ve pratikliğe bakarlarsa evet Büşra ve Büşra gibileri tercih ederler.
Hıhı büşra bir numara en büyük. İşveren de mesaiye kal dediğinde kalacak, ay çocuğum hasta oldu, ay veli toplantısı var, ay bakıcı kaçtı demeyecek çalışmaya hevesli gencecik kızlar dururken dünyadaki tek zeki ve pratik kadın olan yl mezunu büşrayı tercih eder mutlaka.

Evet bu yüzden torpilin faydaları görülüyor.

Annenizi neden eleştirdiniz o zaman?
Sizde gece uykusuz kalıp gündüz ise gidecek, yorgun olacaksınız.
Ama Büşra mükemmel anne olur asla annesi gibi yorgun olduğunu çocuğuna hissettirmez.
Onu bilemeyiz. Yaşayınca göreceğim. Yaşamadan ileriye dönük yorum yapamam.

Evet işte bu yüzden "demesi" harika kolay. Bekara koca boşamak kolay diye boşuna dememişler
E size de kolaymış siz dediniz kolay bunlar diye iki mesaj yukarda. Ben mi dedim?

Hayır kolaysa niye kendiniz yapmadınız bu yaşınıza kadar da anne babanın emeğinde gözünüz onu anlamadım ben pek.

ya benim anlamadığım ve konu sahibine hak verdiğim noktalar hiç olmadı değil aslında
şimdi kardeş bipolar durumunu bilmiyoruz tabi ki ama
çalışamayacak kadar hasta ama hemen çocuk yapacak kadar iyi olması bir tek bana mı garip geldi?
sanırım samantha da bir yerde bipolar olduğunu söylemişti ama kadın yabancı memlekette iş kuracak kadar da azimli.
hani kurslara da yazdırmışlar kızı, sanki kız kardeşte de biraz hastalığı kullanıyor durumu olabilir mi?

zihinsel hasta biri nasıl evlendi bende oraya takıldım ,

Bipolar zihinsel, kalıcı zeka, akıl engeli yaratan bir hastalık değil.
Evlenebilir, çocuk dünyaya getirip ebeveynlik yapabilir, işinde çalışabilir.
Bipolar biri, normal sayılan birinden kat ve kat daha zeki, aklı çalışan biri olabilir.
Sadece beyninde dopamin ve serotonin reseptörleri farklı işler bu yüzden yer yer onu zorlayan duygu durumu mevcuttur, ancak ağır ataklarda, hastalığın ağır seyrinde cezai ehliyeti bulunmaz, doktor raporuna bağlıdır.

Zeki ve becerikliden torpilim var benim yeah evresine hızlı bir geçiş yaptı. Torpilini evlenip bebe yapmadan önce neden kullanmamış acaba?
Torpil olayı çok evet ama işe giren herkes torpilli demek komik olur. Dediği kadar yetenekli ve donanımlı ise torpile ihtiyacı kalmaz cidden havada kaparlar, demek ihtiyaç duyuyor ki seçenekleri arasına koymuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…