Annemden Saklıyorum, Kardeşime Nasıl Bir Fikir vermeliyim ?

Bende iliskilerinin gidisatini olunlu görmüyorum. Simdiden güven yoksa evlendikten sonra da güvensizlik cok büyük bir sorun olacak!

Olay 3e zor dayandım kalanını okuyarak da kendimi stres edemem. Sanki 10 yıllık evliler de 3 çocukları var gibi neden ayrılmayıp bu saçma ilişkiyi yürütüyorlar? Sevgi bu değil

şimdi şu takıntılı ayşe sen değilsen ayşeden önce bir kızla konuşup ayşe ile tanışınca diğer kızı bırakıp ayşe ile devam etmesinde bir anormallik yok.

bu kız ruh hastası bence kardeşin bu kızla evlense dahi evliliğin ömrü 1 yıl kaçıp kurtulsun yazık.

Bu konun nesine yorum bekliyorsunuz şaşkınım. Normal mi bunlar lütfen kendinizi kurtarın. Her gün psikolojisi bozuk insanların çocuklarına yaptıkları kötülüklere şahit oluyoruz neden ?
Aklın yolu bir, bir tane düzgün hareket yok.

Kardesin desin, ya tedavi olursun yada ben yoluma bakarin desib ama ben tedavini olup sana destek olma taraftariyim desin,kiz atlatir.zaten zamanla da duzelir, kiz csba gostermezse yol vwrsin gitsin.

Kardeşini ateşe atma.

valla tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
hiç karışmayın

milletin kardeşi ne çok şey anlatıyor ya, ne güzel.
23 yaşında kardeşim var arkadaşlarını bile anlatmaz kaldı ki sevgilisini anlatacak

ailenizi bilmeem kız tam bir ruh hastası , bunun önceden yaşadıkları ile alakası yok bence hastalık derecesınde kıskanç ve kardeşiniz bu kızla hayatına devam ederse mutsuz olacak kıskançlıkta bir yere kadar sonuçta... ayrıca kardeşiniz çok sevse aşık olsa kimseyi dinlemez yoluna bakardı demekki onun içinde ayrılık çanları çalmaya başlamış.. bence ayrılsın kurtulsun hayatına baksın yazık gencecik çocuk hayatını karartmasın

Son kararı kendisine birakacam objektif yorum yapmaya calisacagim. Bakalim.ne karar alacak

O kadar şaşırdım ki anlatamam. Anlattığın kadarıyla kardeşin gayet güvenilir bir insan. Kızın bie önceki erkek arkadaşı yüzünden böyle olduğunu sanmıyorum hataları var da ört bas etmek için böyle tepkileri var diye düşünüyorum (yanlış anlamayın benzeri bir karakter ile daha önce karşılaştim) 12 aylık bie ilişki aslında çok uzun bir süre değil ayrılmaları kardeşiniz açısından hayırlı olur diye düşünüyorum ki bu hal ve tavırlar devam ederse kardeşiniz onu terkeder gibime geliyor. Sabır taşı olsa çatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…