Annemden Saklıyorum, Kardeşime Nasıl Bir Fikir vermeliyim ?

kızın psikoloji çöp olmuş insanları geçmişiyle yargılayamaz o zaman erkek kardeşinizle bi ilişkiye başlamayacaktı ayrılsın kardeşiniz böyle ilişki mi

Facebooktan kıza bakmasının sebebi çok saçma. Sevgilisi varsa ve sorun olacaksa o kızın derdi. Bahanesi pek olmamış. Onun dışında çok masum ve suçsuz gözüküyor.

Ama şunuda merak ediyorum. 23 yaşında bir erkeğin “çok fazla sevgilisi” kaç olabilir? Baya baya flörtöz, ayran gönüllü bir çocuksa kızın bu halde olmasına çok şaşırmamalı. Şuda bi gerçek; ayrılmaları gerekiyor.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Fazla sevgilisinden kastı tabi bunu hep kız böyle dile getiriyormuş. Kardeşimin 1 tane 8 aylık bir tane 2 aylık görüştüğü biri ve onun dışında 7 8 tane birer ay tanıştığı 10 15 gün gibi konuştuğu insanlar olmuş. Tabi biz bunları sonradan duyuyoruz.

Kıza facebooktan bakma konusunda aslında şöyle, kardeşime kızdım bakmıcaktın madem sorun ediyorsa diye. O da diyor ki abla düşündüm sonradan kızın sevgilisi yanlış anlasa arasa yazsa bu görse bu sefer beni yine aldattın der o yüzden merak ettim dedi.

Iyi de geçmişinde çok fazla kız arkadaşı olması hata değil bana göre.
Aynı şekilde kızında öyle geçmiş geçmişte kalmıştır bitti gitti şimdi mutlu musun ona baksın herkes hayat geçmez obur türlü.

Hiç objektif falan olmam abla olsam yani direk müdahale eder ayrılmalarını sağlarım.
Ruh hastası gitsin kendisi gibi bi manyak bulsun .
Hayır diyelim ki kardeşiniz aldattı bu kızı ee naparsin terk edersin bitti gitti yani bu ne böyle mal mal hareketler ?

Ayy off sanki uc cocuguyla ortada bırakmış gibi abuk sabuk hareketler bu nedir ya ?
Sizce hayırlı mıdır böyle bir kız?

Ay yok ya olmaz böyle. Çocuğun düşündüğü şeye bak, onuda paranoyak etmiş. Benimde sorun edebileceğim bi sayı olurdu belki bilemiyorum. Ama devam etmezdim sorun olsaydı. Eğer olay bu kadarsa kız gerçekten sorunlu.

Kiz icin hayirlisi ayrilmalari olur ayrilsinlar bence

Kardeşinizden neden üç yaşında çocuk gibi "sosyaliz, duygusalız" diye söz ediyorsunuz ki? İkisi de normal değil bana kalırsa. Bu tarz bir ilişki sağlıklı değil, buna dayanan kişi de normal olamaz, sorgulaması bile tuhaf. Kaldı ki erkek kardeşim 5 senelik sevgilisi/nişanlısından ayrıldı. Çok zor günler geçirdi, ben bu kadar detay bilmiyorum. Gelip de bize sormadı da bu kadar dökmedi de ayrıntıları. Annemden saklıyoruz filan da bir değişik. Sanki çoluk çocuğuyla boşanma noktasına geldi, bilse ne olacak anneniz? Sizin aranızdaki ilişki de normal değil valla, başka gelin adayı olursa ona da yazık olacak gibi geldi buradan bakınca.

Kız şizofren , eğer kardeşin böyle bir manyakla ömür geçirmek istiyorsa önden buyursun.

Ben olsam göz göre göre kardeşimin başını yakmazdım, ayrılması yönünde konuşurdum.

Vakti yoktu yüzeysel sadece bu kadarınımı anlattı

Kardeşinizin bu kadar ayrıntı vermesi bana çok normal gelmedi.Erkekler genelde kafalarında karar verir ve direk bitirirler,soranada aşırı kıskançtı bunalttı der bitirir konuyu.Siz kızla tanıştınızmı,zaman geçirdinizmi mesela?Açıkcası bunun arkasından başka olaylar çıkacak gibimi geldi.Kızdan ayrılmak istiyor ama ayrılamıyor,mecbur bırakılıyor olabilirmi?Belki başka tehditler ne bilim başka sıkıntılarda var,kardeşiniz girizgah yapıyor olabilirmi?

Tez mi hazirliyorsunuz giris gelisme sonuc maddeler falan.
kardesiniz daha ne ugrasiyor salsin gitsin.

Bütün ailenin huzurunu kaçırır bu kız. Kimse aşktan ölmüyor.
Kardeşinin aklı varsa ayrılsın bu kızdan.
Bu yapılan yorumları kardeşine okut gözündeki perde kalksın. Böyle bi kadın insanın hayatını çürütür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…