Annemden Saklıyorum, Kardeşime Nasıl Bir Fikir vermeliyim ?

Ay bu ne. Icim daraldı okumadim. Istirham ediyorum yani su konulari ozet gecin biraz

Madem oyle kizin ayrilmasi lazim
Kardesiniz yalvarmamis dediginize gore ha beni birakma bana istedigini yap deseydi kiz hakli diycem ama oyle bisey soz konusu degilmis. Anlatmis kiza ayrilmayi sunmus madem ayrilsin ama tamamen bitirsin barismamak uzere. Cunku kiz bunu kabullenememis vede hic kabullenmicek surekli yuzune vuracak madem kabul etti kapancakti konu ama mümkün degil . Hayati boyunca boyle olmasıni istemez heralde ve şunu hic bir zaman aklından cikarmasin bu konu hic kapanmicak ve hep gundemde olacak.

Hepsini okumaya gerek yok. Çıkardığın sonuç yanlış. Kız kardeşini sevmiyor. Kardeşin kendini kurtarsın. Elin bozuk psikolojili kızlarıyla muhatabı kessin. Deli

Son düzenleme:
Bu kadar olay yazmaya gerek yok kız psikopat bildiğin. Kardeşinin aklı başındaysa ayrılsın bu kızdan tüm bu olayların üstüne hala nasıl sevgili kalabilirler o tuhaf zaten asıl

Tümün okudum kızın paranoyak kardeşin başına resmen bela almış kız sevgiyi sevilmeyi baskı yapmak olarak anlamış.
Kardeşinin huzuru için uzaklaşması bitirmesi çok daha iyi bence.
Bu arada kız hiçbir durumda haklı değil benim sevgiliminde eski listesi oldukca rus doluydu
O beni nasıl sorgulayamazsa bende onu sorgulayamam beni tanımıyordu bile neyin hesabıdır bu derler insana.
Kardeşini kurtar net.

Kardeşiniz de gitsin o psikologlara.
Ona bu cümleleri sarfeden birinden hala ayrılmıyor o da normal değil kusura bakmayın da.

Neden uzatiyor ki kardesiniz? Ayrilsin def etsin basindan. Deliyle manyakla ugrasmak icin cok kisa hayat

Madem bu kadar güven duymuyor kardeşinize ayrılır gider yani. Nedir bu böyle? Kardeşiniz sürekli onun güvenini kazanmak için mi uğraşacak? Kardeşiniz eğer bu ilişkiye devam ederse büyük ihtimalle kendisinin de psikolojisi bozulacak. Öfke patlamaları yaşayacak. Çünkü kız arkadaşının psikolojisi kesinlikle bozuk, özgüvensiz, empati yeteneğinden yoksun, sağlıklı ilişki kuramıyor. Tüm bunlar o kızın kendisinin halletmesi gereken problemler. Eski kötü deneyimlerimizin ardına sığınarak kimseye böyle eziyet etmeye hakkımız yok. Kardeşinize tek bir tavsiyem var: ayrılsın ve kararlı olsun.

Aksam gelince kararı kendisine birakmak sarti ile yorumumu soyleyecegim kendisine. Objektif davranmaya calisacagim..

Kardesin ayrilmakla kalmasin telefonunu, facebookunu kizin bildigi ne varsa degistirsin. Kiz saplantili. Acik soyleyeyim ben olsam korkardim boyle bir kizdan.

O kız insanın ocağını söndürür. Kardeşinizin ayrılmasını sağlayın bence.

Aksam gelince kararı kendisine birakmak sarti ile yorumumu soyleyecegim kendisine. Objektif davranmaya calisacagim..

Bence de kardeşiniz için bunu yapmanız gerekiyor. Fakat burda sorun ayrılmak değil, ayrıldıktan sonraki süreç önemli. Çünkü anlattığınız kızın profili bu ayrılığı kolay kabullenmeyecek, önce saldırgan ve suçlayıcı sonra da pasif hale geçecek. Yani pasif-agresif davranacak. Erkek kardeşinizin kararlığını sürdürmesi gerekiyor, mümkünse hiç bir suçlamasına ve hakaretine karşılık vermesin.

Koşarak uzaklaşsın. Arkadaşımın başına da geldi. Ayrıldım ayrılcam her gün ama her gün kavgalar...Üstüne aman düzelir yaşı küçük eğitirizz. Ailemize girince uyum sağlar vs vs evlendiler. Kız ilk geceden hamile kaldı. Yerini sağlama aldı kendince. Rezil bir hayat. Her gün kavga. Her gün çirkeflik. Kardeşin ayrılsın. Her yerden engellesin. Çocuk şu an aklıma tüküreyim ben ne yaptım modunda.

Ayrılmak en sağlıklı karar gibi görünüyor. Yalnız gerçekten ayrıldıktan sonra telefon sosyal medya vs değiştirsin kardeşiniz çünkü kız arıza çıkarır belli. Böyle insanla ömür geçmez, yarın bir gün evlenseler daha yüzünü de göremezsiniz kardeşinizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…