Annemden Saklıyorum, Kardeşime Nasıl Bir Fikir vermeliyim ?

Eeee kardeşinizin aklından zoru ne peki?
O kadar kızla görüşüp edip bula bula bunu mu bulmuş?

Kara sevdaya mi tutuldu kardeşin. Böyle bir cinsle bir dakika geçirmek bile hayatını kisaltir. Ayrılsin tabiki. Normal değil.

Tamam kız sağlıklı görünmüyor ama erkek kardesinizin de anlatmadığı şeyler var gibi .

Kardesimin hatalari da var evet. Mesela biraz asiri sosyaliz mesela soyle istiyorki kiz arkadaslarimlada gezeyeim yemege gideyim tabi kiza gore bu tere geliyor birde biraz arkadascada olsa asiri samimi oluyor kardesim hatari var kabul ediyorum..

Kardeşinizin yaşı gereği kızlarla görüşmesini hata olarak nitelendirmeniz komik..isterse 20 kızla görüşsün sanki hepsiyle uzun uzadıya ilişkimi yaşadı..lisedeki takılmalar ilişki yaşadı olmuş :))

Kardeşiniz ömürboyu bozuk psikolojili biriyle ömür tüketip,bitap düşüp bile bile lades demek istiyorsa buyursun hayat onun..uyarıp geçersiniz ama müdahale edersiniz kardeşinizle aranız kapanmamak üzere açılır.

Kardesimin hatalari da var evet. Mesela biraz asiri sosyaliz mesela soyle istiyorki kiz arkadaslarimlada gezeyeim yemege gideyim tabi kiza gore bu tere geliyor birde biraz arkadascada olsa asiri samimi oluyor kardesim hatari var kabul ediyorum..
Hayır sosyalliği kasteTmedim.
Yani siz yoktunuz yanında mesela yardımlaştığı hemşire acaba kardeşiniz kızda nasıl bir şey söylediki kız böyle bir durumda parladı.
Ve ya yolda tanımıyor gibi yaptı.

Bunu yazan kardesin kendisi siz olmayasiniz bu kadar ayrintili anlatinca.dusunmeye gerek yok ayrilsin.bi abla olarak mudahale ederim.

Şaka mi yapıyorsunuz tabiki derhal ayrılsın

Ya bu milleti anlamıyorum bukadar şeyi yaşamak için neden beklemiş
60 yaşında torun torba sahibi insan boşanmak için bı düşünürde
Genç insanlar hiç bı bağlayıcılığı yokken neden ayrılmayı düşünmez ne bekler neden durumu iyice olgunlaştırir anlamıyorum

Bıraksın gitsin kızı

Canım yol yakınken ayrılsın.
Kıskançlık haricinde karakterinde de sorun var gibi evlenseler bile uzun sürmez kardeşin boşar böyle insanlarla yaşam zehir olur akıl var mantık var sadece sevmekle olmuyor ilerde işe de göndermez bu kız psikopat gibi.

Benim 15 yaşında bir erkek kardeşim var. Eski kız arkadaşı hafif baskıcıydı, oturdum sohbet ettim. Kendi evliliğim ve olanlardan örnek verdim. Aklı başına geldi lise yıllarımı bir manyakla harcayamam dedi. Şimdi yeni bir kız arkadaşıvar ve çok mutlu. Ablalar doğru yolu göstermek içindir.

Annemle paylaşmak istemedim üzülmesin diye. Kafaya cok takiyor hani hayirli mi gelir hayirsiz mi gelir diye. Bir kac kavgalarini duymustuk cocuk uzulunce kadin hayliyle uzuluyor..

anlatmayıverin, sonuçta ayşe gelininiz olmayacak ya,
velev ki gelin oldu kardeşiniz ondan hayır gelmeyeceğini anlayamıyor mu, bıraksın gitsin,
ayrıca herşeyi annenin bilmesine gerek yok bence, benim de erkek kardeşim var 23 yaşında, annem hiç bilmez sevgilisi kimdir nedir..

Karakteristik bir sorunu oldugunu düşünüyorum bende acikcasi. Çünkü konularina baktigimda en cok dikkatimi ceken eski gorustugu erkek kiza ne yaptiyysa farkli konular adi altinda kardesimede yapiyor

Ben hepsini sonuna kadar okudum.Herkes kizi suclamis ama kimse durduk yere bu hareketleri yapmaz. Demekki kardesinize guvenmiyor. Ki guvenmemesi gayer dogal. Aldatmis kizi bildiğiniz. Asil kizin ayrilmasi lazim şu durumda. Bu düpedüz aldatilmis. Kiz hakli.

okumaya lüzum yok ağır ruh hastası şizofren bir kız var karşısında tüm ilişkisini kesmeli kardeşin ama bu kadar şeye yapamadığına göre ailece geçmiş olsun sizlere.

Yorumunuz icin teşekkür ederim. Tabiki haklisini kardesim ayseyle tanistiginda diger kizla da tanismis ve ikileme dusmus mantigi ve kalbi arasında ve uzaktaki kizla ilerletmis. Ben kendisine bu hatasini soyledim o da soyle diyor : abla hatami kabul ediyorum kendisi bana evet dedikten sonra asla o kizla gorusmedim. Ve hatta sunu da soylemis ayseye, ayse guvenin bittiyse bu durumu öğrendin ayrilirsan da saygi duyacagim demis hatami kabul ediyorum demis. Ama sorun su kiz hem ayrilmayip hemde boyle devam etmesi cocugun aklini bulandiriyor.

Kardesim hatali kabul ediyorum

1.olaydan sonrasini okumadim
Kardesinizin kaza aninda magdur biriyle sevisecek karakterde bir insan oldugunu dusunuyorsa neden ayrilmamis? Var boyle psikopat kadinlar neden nefes aldin neden gozunu kirptin neden selam verdin diye yirtinan. Kardesiniz ayrilsin sonra da bir ekmek yiyorsa bir ekmek de fakire versin sukretsin haline

Ailesinden de annesinden de kiskanir bir de cocuk olursa onu da kendisine benzetir yolda kaza yapana yardim etmek istemis hemsireye cirkince konusmus terbiyeli biri degil ayrilsin.

okumaya lüzum yok ağır ruh hastası şizofren bir kız var karşısında tüm ilişkisini kesmeli kardeşin ama bu kadar şeye yapamadığına göre ailece geçmiş olsun sizlere.

Kardesimin daha ayse ile cikmadan once diger kizla konusmasi ve ikisi arasinda kalmasi hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Hata etmis kardesim ama kiz aldatma goruyor. Kardesimde bak sen bana evet dedikyen sonra ben asla o kızla gorusmedim. Belki sende baskasiyla konusuyordun yada teklifimi kabul etmicektin demis.

Bu konudaki fikriniz nedir

Universiteye ziyarete gidiyor kardesim kendisini. Orda bayan bir arkadasini goruyor kiz merhaba ediyor tabi ayse de yaninda. Kiza elini uzatiyor kardesim.merhaba anlaminda. Sonra ayseye tam kantindeler kiz da yaninda ayran alir misin diyor o an bir ortam oluyor ondan istiyor kendiside istedigini alsin diye. Kardesime el uzatmak haram erkegin uzatmasi kabalik diyor sorun cikariyor kavga sen kizla konusmak icin beni gonderdin demis.

Kardesim de diyor ki abla tamam ben hata ettim o hakli olsun da peki ne diye su an o kizla kanka yakin arkadas hem o kiza merhabam olay oluyorsa diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…