Annemden Saklıyorum, Kardeşime Nasıl Bir Fikir vermeliyim ?

O tarz bir durum olduğunu sanmıyorum ama tabi yoklarım kendisini. Bu derece duruma kendisini düşürdüğü için çok kızıyorum aslında

Kız, resmen şizofren.
Kardeşin, zaman kaybetmeden ayrılsın.
Düşünecek bir tarafı yok bu işin.
Kurtarsın kendini kardeşin,ileride daha da ağırlaşacak kızın psikolojisi.
Yalnız,ayrıldıktan sonra da kız rahatlık vermeyebilir.

Insan ancak evladının kahrini çeker o kadar bea. Bu tür insanlarla ömür geçmez. Nişan falan da yokken kurtulsun. Şimdi sevgiliyken idare edilebilen şeyler evliyken bir gün dahi çekilmez

Okurken tövbe estağfurullah çektim. O nasıl kız öyle? O nasıl bir ruh hastası? Yerin dibine batsın böyle hastalıklı sevgiler. Lütfen kardeşiniz hayatını mahvetmesin izin vermeyin.

Karısı değil nişanlısı değil, niye uğraşıyor ki. Ağzından beddua düşmeyen insanlardan hiç hoşlanmam. Üstelik insanların fiziksel görünüşüyle de dalga geçiyor bebek gibi Fazla ümit vermeden uzaklaşsın bence kardeşiniz. Yoksa fena sarar, gerilim filmi hikayesi gibi konular açarsınız yakında. Kız normal değil.

Bence bir erkek bu kadar ayrintiyi anlatmaz.
Hele ki daha ayrilip ayrilmamaya karar vermemisken,kardesinin sevgilisine antipatiyle yaklasma ihtimaline karsin icinde tutar.
Ben sahsen bunlari yapan biriyle sevgili olsam, ayrilip ayrilmayacagimi da bilmiyorsam ablam nefret etmesin diye anlatmam. Bana gore, bunlari duyan bir abla da buradaki herkes gibi " ayril" derdi, bu kadar olaya ragmen "acaba" mi demezdi.
Bence bunlar sizin basiniza geldi.
Ayrilmalisiniz, bu kadar ugrasmayin.

Eski sevgilisini benimsemeyebilir fakat o tarz bir konuşma şeklini bende doğru bulmadım.

Valla kardeşinizin o kızla bu kızla görüşüp, kendince yok ayşeye kaydı yok fatma muhabbetinden sonra kardeşinize müstehak diyorum. Sonuçta kızı aldatmış mı evet. Madem öyle ayrılsın, size ne dedikodusunu yapıyor. Özel hayat nerede, görümce neden bu kadar detay biliyor ne münasebet

Akli basinda normal bir insana gore degil bu davranislar. Uzak dursun o kizdan.

O tarz bir durum olduğunu sanmıyorum ama tabi yoklarım kendisini. Bu derece duruma kendisini düşürdüğü için çok kızıyorum aslında
Açıkcası bu kadar detay anlatmasından korktuğu bişey var önden yerini yapıyor gibime geldi.yani kardeşiniz çok masum görünmüyor burdan.Yoksa 1 yıllık bir sevgiliden bu kadar rahatsız bir erkek amannn der ayrılır gider.hani evlilik,söz nişan olsa size açıklayabilirki yinede bu kadar detay vermez.Azda olsa erkekleri tanıyorsam bu işin arkasından başka bişey çıkabilir gibime geliyor.

Şurda da kız haklı. Kesin o sebepten bakmıştır kesin

Gidio neden kizi facede aratmis kizin zaten guven problemi var bide uzerine baskasini aratiyor... kizla tanisip 10 gun baskasiyla gorusuyor ben kizi hakli buldum.. tamam kizda normal degil ama o guveni verseydi keske zaten gecmisten gelen bi guven problemi var kardesiniz seviyorsa karsisina alip konussun ve tum gecmisini adam gibi anlatsin gecmis gecmiste kaldi artik sadece sen varsin desin milleti de faceden ordan burdan aratmasin

Kardeşinz baya sabırlıymış. ama kardeşinzn yaptığı “ bakim facesine sevgilisi var mı “ olayına kim olsa sinir olurdu. Kız abartı tepki vermiş ayrı mesele ama..

Bnce kardeşinz ne kadar şikayet etsede kıskanılmak hoşuna gidiyor. Yoksa bu kadar seviyesiz bi kıza katlanmazdı.

Kardeşinizin hatası hala bu kız ile birlikte olmak ve sizin hatanız burda sorma gereği duymak.
Yolun ortasında tanımamazlık yapıyor çocuk orda dayak bile yiyebilir,
Yok sen şunlarla görüştün ben de görüşcem sesini çıkarırsan cart curt...
Gerçekten mi?
Memlekette insan mı kalmadı,demekki ne çok boş zamanı ne çok gereksiz yılları ne çok değersiz bir hayatı var kardeşinizin.

Farkında hepsinin ablası. Sadece kopamıyorum diyordu sanırım atlatacak gibi bir şekilde. En çok zorumuza giden de o yolda tanımamazlık yapması. Orda tartışsalar sonra ne yapardık.. ailem çok üzülürdü aynı şekilde kızın ailesi de çok üzülürdü. Kimse çocuğunun mutsuzluğunu istemez.. Dua edin inşallah kurtulur..

Ayrilmasi niye zor onu anlamadim kardesinizin. Kiz ayrilmasa da kardesiniz iletisi kessin. Bu kizin psikolojik sorunlari var.

Ayrilmasi niye zor onu anlamadim kardesinizin. Kiz ayrilmasa da kardesiniz iletisi kessin. Bu kizin psikolojik sorunlari var.

Birbirlerine bağlanmışlar alışkanlık hani deriz ya sevgi kalmaz v.b ama alışkanlıkdır devam eder onun gibi bir durum ama soğuduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…