Annemden Saklıyorum, Kardeşime Nasıl Bir Fikir vermeliyim ?

kız normal değil hatta tedavi olmalı bence
ama bence kardeşin de yalan söylüyor
neymiş notlar için yazışmışlar da o yüzden kızın facebook profiline bakmış, erkek arkadaşı varsa yanlış anlar mıymış??? kim böyle bir şey için profile bakar?

Reactions: The
Kardeşinin yerinde ben olsam coktan ayrılmıştım. Tamam tabi ki eşlerimizi sevgililerimizi kıskanırız. Ama sürekli sen ona niye öyle baktın yok yanındaki niye kime gülüyo gibi fazla abartı bence. Adım atmanı bile sorgulayan insanla ömür geçmez ve bunun adıda sevgi ya da aşk değil.

Hayır
.

Kız çok takıntılı kendi çalıp kendi oynuyor kafasından olaylar uydurup onlara inanıyor.Ayrılsın bence de

Bence sorununu bırakın kardeşiniz kendisi çözsün.
Şu erkeklere lütfen kendi kendilerine yetebilmeye fırsat verin.
Sonra millet bağımlı erkek kişilik bozulukluklarından kafayı yiyiyor.
Kendi ilişkisi kendi özeli kendi gönlü kararı kendi versin bi zahmet paşa.

olay 2 den sonra okumadım
kardeşin koşar adım kaçsın
valla başını yakar bu kız

yarın birgün bana tecavüz etti der üzerine kalır çocuğun gençliği de yanar
dengesiz insanlar çok ürkütücü geliyor bana
kardeşinizi de dengesizleştirmeden kaçsın

bence hiç yorum yapmayın kardeşiniz zaten sorgulamaya geçmiş. yanlış bir şeyler olduğunun farkında.

Kısacası kardeşini bu psikopat kıza bırakma.
Ayşenin takıntıları kardeşinin ruh halini bozar.Hemen ayrılsın. Ben karışamam falan deme bu kız kardeşine ve ailenize çok zarar verir.

AMAN ALLAHIIM... SİZ İYİ MİSİNİZ... DAHA NE YAPMASINI BEKLİYOR KARDEŞİNİZ... ÖMÜR BOYU MUTSUZ OLMASINI İSTİYORSANIZ BIRAKIN KARIŞMAYIN DEVAM ETSİN... BİRDE DAHA AKŞAM ANLATACAKLARI KİMBİLİR NELER.. DERHAL ARKASINA BİLE BAKMADAN KAÇSIN,,, TABİİİ BIRAKIRSA RUH HASTASI...

Olay 2'nin yarısına kadar okudum.
Sonuç olarak kardeşin belasını aramasın. Ayrılsın o tuhaf takıntılı kızdan diyorum.

Ayrıca kardeşin bu kadar şeyi sabah az vakitte anlattı da sen nasıl her şeyi detaylı yazabildin anlamadım?
Sabah işe gelip çay içip kahvaltı etmeden afyonu patlamayan tek ben miyim acaba?

yüzeysel ayaküstü anlatım lakin detaylarıyla herşeyi biliyorsunuz22 23 yaşlarında insanlar sanki nikahlı karısı da annemin haberi olmasın v.s. ler burda ikilemde kalıncak ne var belliki rahatsız ayrılsın o zaman .Perşembenin gelişi Çarşambadan belli olurmuş... Bu arada kimse durduk yere bu kadar cıngar çıkarmaz iki tarafta hatalıdır.....

Kız zor şeyler yaşamış olabilir. Ama kardeşinizin bunu çekmesi çok saçma.

ayak üstü mü bunları anlattı.
akşama daha devamı mi var
kızın kardesinize değil kendine güveni yok bu kadar kıskançlık normal değil.
kardesinizde kolunu kanatacak kadar hircinlasan bir kızla bu zamana kadar devam ettiyse büyük ihtimal evlenirler.
bunun duygusallıkla ilgisi yok.
sadece birazcık akil mantık.
kız açısından bakarsak bu kadar güvenmediğin adamla işin ne?
23 yaşında bir erkeğin neden size anlatıp karar vereceğini de anlamadım.

2. Olaya kadar okudum , kardeşiniz ardına bakmadan kaçsın, o ne öyle yaa

Benim akrabagim öyle bir kiz ile evlendi. Evlensek güvenir sorun kalmaz diye düsünüyordu. 3 ay sonra evli kaldiktan sonra pes edip ayrildi cünkü hepsi daha beter oldu. Bu sefer cünkü aileleri de katmaya basladi. Ise gitse bile "kari kiza bakmaya gidiyor" (bu cümleden kafanin gittigi belli) diye annesini babasini arayip oglanin üstüne saldi. Yani kardesinin akli varsa evlenmesin ve hemen ayrilsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…