Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun canim, çabucak iyilessin kuzucuk,bende herkes için sağlıklı,mutlu bir yıl olmasını diliyorum

Kizlar biraz once denk geldim baby vac diye bir burun aspiratoru varmis. Aspiratorun ucunu elektirik supurgesine takiyosunuz. Diger kisim cocugun burnuna ne vr ne yok cekiyomus. Mekanizma cekis gucunu azaltiyomus tabi. Konuda ki bayan yurt disindaymis orda cok yayginmis ben hic duymamistim. Cocugun burnundan cikana inanamayacaksiniz yazmis. Yeni dogandan itibaren kullanolabiliyomus. Benim kafama yatti baya. Bakmak isterseniz size de soyleyeyim dedim

Hrmşire bi arkadaşım kullanıyo çok memnun bizim için geçti artık nasip ikinciye

Yalniziimm.
Yilbasi kutlamayiz diger gunlerden bi farki olmaz bizim icin ama herkes foto atiyo video atiyo. Evde yalniz oturunca kendimi kotu hissettim

Yalniziimm.
Yilbasi kutlamayiz diger gunlerden bi farki olmaz bizim icin ama herkes foto atiyo video atiyo. Evde yalniz oturunca kendimi kotu hissettim
Bizde ailece evdeyiz abimin kızı ateşlenmiş geldi ateş ölceri aldı benden bozulmuş onlarınki,kardeşimi cagircaktim onun oglu da atesliydi kulak enfeksiyonu geciriyormus kendi kendimize takildik tombala oynadik

Kayinvalidelere gitmistik. Aksam 11 e dogru eve geldik. Annemleri aradik hadi gelin cayi koyduk diye geldiler sevindiler. Babam duygularini belli edemez ama icerlemis biz yokuz diye gelin deyince geliyoruz hemen dedi

Allahim yeni yilda sevdiklerimizden ayirmasin, acisini gostermesin. Bizlere ve sevdiklerimize saglik versin. Maddi birsey dilemiyorum, kimseye muhtac olmayalim borclarimizi odeyebilelim yeter.

Eşim bugün erken geldi eve evin yakınında AVM var hadi oraya gidelim dedi gittik kızım birkaç oyuncağa bindi tırtıl var tren gibi onu çok seviyor ona da binmek istedi bindirdik arkasında bir çocuk daha vardı bizimkiler kadar çocuk ağlamaya başladı annesi yaklaşıp çocuğa kızdı kızım kadına çok sinir oldu normalde inene kadar gulucukler atar tırtıl durana kadar kadar kaslarini catip sinirli şekilde kadına baktı,o kadar tepki vermesine çok sasirdik:)

Ben erkenden uyumustum ama simdi bakiyorum haberlere yeni yila cok kotu baslamisiz.. 35 kisi ne demek
Allah sonumuzu hayretsin

Umutlarla girdigimiz yeni yila, 39 ölü haberiyle uyanmak. Bu son olsunlar klise oldu artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…