Annelerin Güncesi

Bizde suan karin cefasini cekiyoruz.
Ana yollari actilar ama kaldirimlar 30 cm civari kar. Kaldirimda yurunmuyo. Bi tik yola inelim diyoruz. Orasi da kepcenin yigdigi pis kar daha beter. Direk yolun ortasinda yuruyup araba gelince kenara cekiliyoruz. Ara yollar hala kar birde buzlasmis yumusakta degil zar zor yurunuyo. Gunes goren yerlerde vicik vicik basinca suya gomuluyo ayagin.

Bir seri bilet aldim
Butun parami biletlere verdim buseferde boyle deniyim. Almaliyim o kirmizi arabayi soz piyango bana cikarsa katildigimiz cekilislerdekileri ben alicam
Bende 5 liralık kazıkazan yaptım 100 lira çıktı onlad 6 tane bilet aldım bitane de kendim aldım bişi çıkar heralde
eeee karlarda tepişirken iyidi şimdi sıra pislikte

Etiketle canım katılmasam bile sıkıntı değil :) bazen katılıyorum ama şuaralar yoğunluktan fırsat bulduğum zamanlar anca bakıyorum :)

Eşime konsoldan servis tabağı getir dedim salata tabağı getirmiş bu mu diye sordu değil dedim eee servis tabağı diyorsun dedi iyi de bu salata tabağı dedim ayy gülmekten öldüm

Bir kase corbayi itirazsiz guzel guzel yerken. Icimden allahim nolur hep boyle yesin diye gecirmemin akabinde midesinde ne varsa disari cikardi trajedi resmen.
Bir de tukurdum anne ben temizle diyo
Mideye fazla geldi heralde bi kase

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…