Annelerin Güncesi

Off kızlar ne yemek yapacağımi şaşırmış bir gundeyim pazara gidemedik kaç haftadır birşey uretemiyorum

Kızlar vakti olan onbinsicakkalp etiketiyle bir çocuk için Dilek paylaşabilir mi
Çocuklara mont gönderecekler Emre Altuğ'un hesabından ya da forum Bornova hesabından inceleyebilirsiniz

Bu kadar kar yaginca

Ayni durumdayim. Kar yuzunden araba mahsur kaldi cikamadik markete. Makarna corba yicez artik
Neyseki buzlukta bir paket bezelye buldum pişiyor yanina da makarna yapcam tamamdır
İnşallah hayallerindeki gibi olur canimcim
Kızlar vakti olan onbinsicakkalp etiketiyle bir çocuk için Dilek paylaşabilir mi
Çocuklara mont gönderecekler Emre Altuğ'un hesabından ya da forum Bornova hesabından inceleyebilirsiniz
tabi canım bakayım bende

Bugün annemde bana yarin bir yere gitcekmisiniz diye sordu yoo evdeyiz dedim ne bileyim her sene bir yere gidiyorsunuz ya dedi yok anne sen yanlış hatirliyorsun biz yılbaşında hep evde oluyoruz dedim bu sefer hiim tamam abinlerdi,hep dışarıda olan kesin yine giderler bir yere dedi,gelinini ima ederek annem olsa da tipik kv işte

Alisverise gittik eve geldik bir bucuk saattr otoparkin kapisinda bekliyoruz indim ben dayanamadim daha fazla disardan girdim esim arabada bekliyo posetler falan nedir bu elektrik skintisi ya evde buz gbi olmus yine allahtan hira uyumus yoksa doncak cocuk evde

Kışın elektrik kesilmesi çok kötü,ev soğuk oluyor çocuklar küçük inşallah cabuk gelir canim

Çekiliş için birkaç defa oğlumu etiketledim elinde telefon bana baktı anne amacın ne diye sordu çekiliş dedim belki bir hediye çıkar,hediye alan yok hiç olmazsa bir heyecan yaşarım dedim ve eşime de lafımi soktum ne istiyorsun alayım diyor hediye istenmez gönülden ne gelirse hediye edersin dedim

Ay bu öksürük ne bela yahu denemediğim şey kalmadı bi de şimdi gıcık gıcık tuttu balgam da var atamadı bi türlü

Ay bu öksürük ne bela yahu denemediğim şey kalmadı bi de şimdi gıcık gıcık tuttu balgam da var atamadı bi türlü
Bizde aynıyız iki gün perebron verdim çocuk şaşırdı kendini kestim ondan mı bilmiyorum artık

Şimdi bi doğal antibiyotik diye bişi yaptıdık bal zencefil tarçın karabiber karanfil zerdeçal biberiye falan karıştırdık ondan veriyorum bi faydası olur mu bilmem

Bende bal zencefil karabiber turpdan akıttım bir iki gün ii geldi Tabi ventolin zyrtec de ilave ama bu gece zirve yaptı bir kaç gün önce doktora götürdü annem ciğerde bişi yok demişti ama yarın tekrar götürcem ben korkuyorum bronşit fln olmasın
Size de çok geçmiş olsun faydası olsun inşallah

iki hafta surmustu bizim bir hafta surup verdi doktor snra diger hafta baska surup vermisti ve uc igne. Anca oyle iyi olmustu. Gece uyutmuyodu artik oksuruk igne verdi oyuzden. Ekstradan bitkisel yaptiklarimda cevizin zar kisimlarini cay yapmistm. o iyi geliyo azaltiyo. Turpu oyup bal koymustum. Zencefil bal falan. Oksuruk salgini var uc aylik bebek bile oksuruyodu hemde balgamli

Öksürük öyle oluyor canım balgami atması biraz zaman alıyor ayin başında benim kizimda grip olmuştu ondan sonra da hırıltı ve balgam oldu daha yeni yeni attı
size de geçmiş olsun canım inşallah faydası olur

Doktordan geldik boğazdan sürüntü aldı pozitif çıktı faranjit olmuş 2016 son golünü attı anlayacağınız
Gerçekten 2017 den en çok sağlık diliyorum..
İyi seneler olsun canımlar..musmutlu yıllar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…