Annelerin Güncesi

Yeni yılın ilk iş günenüne bende hasta girdim. Boğazlarım kulaklarım başım. Birde kum döküyorum. Evlere şenlik.

Kar istedik istedikde. Bu kadarini da beklememistim. Daha yeni acildi yollar diye seviniyodum sabah bi kalktik her yer yine kar. Hala da yagiyo. Kar topundan kardan adamdan da sikildik.
Keske bi iki yokus olsaydi kayar eglenirdik ne guzel
Burdada yagdi biraz ama eridi. İstanbulun kari bukadar olur zaten

Bizim oraya hiç yağmadı diye ben sabah spor ayakkabı giydim, yerler nasıl buz tutmuş. 2 kere kaydım ama düşmedim çok şükür. Cumartesiye kadar kar görünmüyor meterolojide.

Burayi bi gorseniz. Sanki kayak merkezi. Her yer kar. Ha bire kepce getirip yolu aciyolar. Sitenin icine bile kepce soktular arabalar cikamiyo diye. Konyanda degil sibirya da yasiyoruz sanki. Allahtan surekli yagdigu icin hava yumusak

Kızlar trt çocukta İstanbul muhafızları var ya kızım çok seviyor kendi kendine şarkısını söylüyor,ben İstanbul muhafiziyim diyor,tuhaf hareketler yapıp kendi kendine konuşuyor hayali birisiyle oynuyor:)) Allahtan bu dönemde bunların normal olduğunu biliyorum yoksa hemen psikologa gotururdum

Aynen yaa hirada kendi kendine konusunuyo bazen sayin seyirciler falan diyo oyle komikki. Ama tatlilar bu sebekler ya. Ahh bide uyusa hala oturuyo koca kari gibi

Aynen yaa hirada kendi kendine konusunuyo bazen sayin seyirciler falan diyo oyle komikki. Ama tatlilar bu sebekler ya. Ahh bide uyusa hala oturuyo koca kari gibi
Aynen şu anda uyutmaya çalışıyorum
Geecekten komik hep ayni saatte yapıyor kendi kendine konuşuyor kapıyı tiklatiyor, sonra açıyor gülüyor bazen bebekleriyle konusuyor onu seyretmek hoşuma gidiyor:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…