Anlayamadığım Erkek Davranışı

Spora gidiyorum, kurslara katılıyorum falan diyor. Akşam ben aradım geçen gün 15 dk sonra benim uyumam lazım dedi, kapattık.
Aaa kusura bakmayın ama insan sevdiğiyle sabaha kadar yazışır konuşur. Böyle silip atması hiç normal değil. Tamam konuşamayacağı zamanlar illaki olur ama süreklilik hoş değil. Bence daha fazla adım atmayın.

Hiç oralı olmayın sizde öyle davranın. Eski bir arkadaş olarak kalsın.

Aklın yoğun düşünce olan biri sabaha kadar uyumaz arar mesaj atar.

Spora gidiyorum, kurslara katılıyorum falan diyor. Akşam ben aradım geçen gün 15 dk sonra benim uyumam lazım dedi, kapattık.
Siz bu kadar yıl beklediğiniz için çok anlam yüklemişsiniz o kişiye ve o bunu hissetmiş bence o yüzden de çabalamıyor heyecanı azalmış sizin yerinizde olsam hiç aramam o aradığında da hemen müsait olmam eğer hala çabalamıyorsa iletişimi tamamen keserse de niyetini belli etmiş olur en azından daha fazla ümitlenip üzülmezsiniz.

Herhangi bir yakınlaşmanız oldu mu? Ya da olma potansiyeli var mı? Belki de amacı farklıdır bunu iyi gözlemleyin ve görüşecekseniz de sınırınızı koruyun niyeti farklı olabilir.

En yakın arkadaşım olan , karakterini bu kadar bildiğim insandan hiç beklemezdim. Hem kırgınım hem şaşkın hem üzgün.
Bu hayatta hiç kimse için “o” yapmaz, “o” etmez demeyin.. Hayat neler neler gösteriyor bizlere; yapmaz dediklerimiz yapıyor, etmez dediklerimiz ediyor, gitmez dediklerimiz gidiyor..Siz onu geçmişinizdeki insan olarak hatırlayorsunuz ondan bu hayal kırıklığı ama zaman kimleri değiştirmiyor ki? Sizin elemanda yanlış evrilmiş Rölantiye alın, kafasında soru işaretleri olsun, septik şok yaşatın Biraz koştursun hasba

Herhangi bir yakınlaşmanız oldu mu? Ya da olma potansiyeli var mı? Belki de amacı farklıdır bunu iyi gözlemleyin ve görüşecekseniz de sınırınızı koruyun niyeti farklı olabilir.
Yok sarıldı sadece giderken otogarda. Başka bir yakınlaşmamız olmadı. Tokalaşma bile olmadı aramızda.

Bana bir gün evime gelirsin sen de sana şunu bunu gösteririm dedi… yeşilçam filmi gibi ama gerçek biraz ama niyeti tam ne bilmiyorum

Cıksss olmaz bu adamdan

Ay hemen gelirim ne demek çok yanlış yapmışsınız… direkt zaten böyle davranarak erkeğin sizin için çabalamasına izin vermemişsiniz ama merak etmeyin zararın neresinden dönerseniz kar bu saatten sonra asla darlama bu adamı yok yazmıyorsun yok böyle şöyle umrunda olmasın sen arkadaşlarınla gez toz bu insana güzel bir hayatın olduğunu göster. Sana ulaşmaya çalışan o olsun bir şekilde tut yani kendini

Her şey bahane ya, hayatımın en yoğun dönemindeyken bile 5 dakikalık molalarıma denk getirip sevgilimi arıyordum. Sizin kadar istekli değil demek ki, sizin onu çok istediğinizi hissettiği için de sizi yedeğe koymuş olabilir. Çok istekli olmak genelde ters tepiyor. Annesine bahsetmesi vs klasik erkek lafları.

Herhangi bir yakınlaşmanız oldu mu? Ya da olma potansiyeli var mı? Belki de amacı farklıdır bunu iyi gözlemleyin ve görüşecekseniz de sınırınızı koruyun niyeti
Zaten kendisi bile dedi ben bu kadar hızlı olacağını düşünmüyordum diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…