ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Slm kizlar bende ankaraya gelin geldim 2,5 yillik evliyim hemen bebek istiyorduk hic korunmadik 6 ay oldu artik gidelim bi doktoro dedik bende bi sorun cikmadi herseyim normaldi ama esim spermiyogram testinden sonra husran azosperm 2,5 yildir mucadele ediyoruz ama sonuc hep husran nacizane fikrim tek tarafli gitmeyin esinizde bi test versin gec kalmayin sonra bosuna beklemissiniz gibi oluyo yasadim icin biliyorum cok zor bende sorun olsa bi sekilde hallolur belki ama o bir damla sperm hucresi olmadan olmuyo kizlar cennet kokuluma o kadar hasretimki rabbim kimseye yasatmasin kizlar uzun oldu kusuruma bakmayin

Allahım tez zamanda bizlere de nasip eder inşallah anneliği tatlım. Ben de buraya gelin geldim 1.5 yıl oldu. Bakalım 5 aydır korunmuyoruz bizde ama gelmedi hala meleğim. Kısmet herşeyin zamanı var demekki. Eşin spermiogramı nerede yaptırdı canımm ?

Bi kac tane yaptirdi canim emin olmak icin lokman hekim,ibni sina,gazi,memorial, ama sonuc hep ayni gec kalmayin derim sonrasi uzuntulu stresli cok degisik geciyo rabbim kimseye yasatmasin dusmanima bile doktorun o sizin cocugunuz olmaz dedigi an var ya basimdan asagi birisi kaynar su doktu resmen

Canımm tüp bebek falan da mı olmazmış? Burada biçok azosperm denilip gebe kalan arkadaş gördüm ben. Allahım ol derse olur. Bizde pek bilmiyoruz açıkçası ne yapmamız gerektiğini. Buradan takip ettiğim kadarıyla spermiogram yaptıralım dedik. Eşindeki problemin varikoselle bağlantısı varmı peki? Ay bilmemek de kötü e yapıcağımızı hiçbi doktor da yönlendirmiyor doğru düzgün. Bilmediğimiz bi şehirde olmak da dezavantaj bakalım allahım en hayırlı zamanda nasip etsin bizlerede meleklerimizi...

Ah canim bitanecik de olsa sperm hucresi bulunsa oluyoda spermsiz bisey yapilmiyo inmemis testis canim gec kalinmis ondan dolayi varikosel tikaniklilk atesli hastaliktan degil sunnet olurken farkedilmis ama gec kalinmis iste

Canim sende bi problem yoksa adetlerin duzenliyse esin bi spermiyogram yaptirsin eger ondada sorun yoksa bi 5 ay daha bekle o zaman detayli bi tedaviyle baktirirsiniz

Canim sende bi problem yoksa adetlerin duzenliyse esin bi spermiyogram yaptirsin eger ondada sorun yoksa bi 5 ay daha bekle o zaman detayli bi tedaviyle baktirirsiniz
Yarın gidicez eşim için canım bakalım inşallah hayırlı güzel sonuçlarla geliriz yarın çok heycanlıyım stresliyim ama eşime belli etmiyorum. Eminim o daha streslidir. Ay o tahlil sonuçlarından da hiçbişi anlamam şimdik doktor görene kadar çatlarım meraktan...

Insh canim hersey normal cikar sakin stres yapma hele esine hic yaptirma anlarsin bitanem kotu bisey cikarsa sperm hucresine rastlanamadi yazar sayfa bombos olur ki insh oyle cikmaz esinin perhizli olmasi gerek biliyosun degilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…