ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Valla canım ben pcostum ama soganla duzeldim kilom yok çok şükür her ay 27 28 günde adet olurum problem yok yani esimde de sperm sayısı biraz düşük çıktı engel değil bu kdar dediler:eek:
Probleminiz var mı peki kuzum ? Bizde 1.5 yıllık evliyiz ama 5 aydır korunmuyoruz hala gelmedi minnoşş.. :KK66:

Valla canım ben pcostum ama soganla duzeldim kilom yok çok şükür her ay 27 28 günde adet olurum problem yok yani esimde de sperm sayısı biraz düşük çıktı engel değil bu kdar dediler:eek:
Bende de pco olduğunu söylemişlerdi ama çocuk olmasına engel derecede değil demişlerdi. Hangi hastane ve dokyora gidyosun peki ? Ben bi türlü iyi bi doktor bulamadım.

Ben yeni evlenince bi gittim başka gitmedim canım bazen kist bile göremezlerdi zubeyde Hanımdan memnunum ben öyle hususî doktor da secmiyorum rasgele gidiyorum :)
Bende de pco olduğunu söylemişlerdi ama çocuk olmasına engel derecede değil demişlerdi. Hangi hastane ve dokyora gidyosun peki ? Ben bi türlü iyi bi doktor bulamadım.

Ve rahim filmindende korkuyorum açıkçası.Eşim herşey allahtan diyo olacağı varsa olur diyo ama o benden daha fazla kafaya takıyor aslinda. Hastane konusunda yardımcı olur musunuz bana.Nolurr :KK43:

Ben zıbeyde hanım hastanesınde cektrdm korkulacak bişi yokdogum yapms kadınsn oncacık seyden mı korkcn

Kızlar özel iyi bir hanım doktor bakıyoruz
tanışalım neler yapıyorsunuz
Canım ben de aynı dertteyim. Ankara' ya yabancıyım ve internet araştırmalarım sonucunda şükran çakmak isimli doktora denk geldim ve gelecek ay randevu alıp gitmeyi planlıyorum Allahın izniyle. Sizin aklınızda bi isim var mj ? Ne zamandır istiyosunuz bebiş ?

Canım ben de aynı dertteyim. Ankara' ya yabancıyım ve internet araştırmalarım sonucunda şükran çakmak isimli doktora denk geldim ve gelecek ay randevu alıp gitmeyi planlıyorum Allahın izniyle. Sizin aklınızda bi isim var mj ? Ne zamandır istiyosunuz bebiş ?
Yok canım buranin yabancıların
Doktor kim ki şükran çakmak

Merhaba Bende Ankaradayım Gebelik planlıyorum ekim ayında 12.haftamda bebeğimn kalbi durmuştu şimdi yeniden istiyorum EvLi_MutLu_UmutLu Arkadaşım sen bu kan pıltılaşma ve gen testlerini nerde yaptırdın yardımcı olabilirmisin sana zahmet birde fiyatları hakkında bilgi verirsen sevinirim İstanbldan taşındım buraya bilmiyorum pek fazla hastaneleri
Cnm merhaba öncelikle geçmiş olsun Rabbim tekrar kucağını doldursun inşallah bizi doktorumuz hrs hastanesine yönlendirdi genetik uzmanı kenan bey var genetik testleri 500den biraz fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam ama bildiğin kadarıyla devlet de yapıo ama 3. De para almıyor devlet karşılıyor. Eğer hrs ye gidersen kenan hocaya sor ek hangi testleri de yaptırayım diye benden başka şeylerde istedi kendisi bir bakışta anladı sen de kansızlık kabızlık midede yanma... falan var kesin diye :KK58: tabi ben şok ama işini bilen biliyor

Cnm merhaba öncelikle geçmiş olsun Rabbim tekrar kucağını doldursun inşallah bizi doktorumuz hrs hastanesine yönlendirdi genetik uzmanı kenan bey var genetik testleri 500den biraz fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam ama bildiğin kadarıyla devlet de yapıo ama 3. De para almıyor devlet karşılıyor. Eğer hrs ye gidersen kenan hocaya sor ek hangi testleri de yaptırayım diye benden başka şeylerde istedi kendisi bir bakışta anladı sen de kansızlık kabızlık midede yanma... falan var kesin diye :KK58: tabi ben şok ama işini bilen biliyor
Çok teşekkür ederim arkadaşım bende tam bi muamma içindeydim yol bilmez iz bilmez halde inşallah dediğini yapıp kontrollerimi yaptıracağım Allah razı olsun

Çok teşekkür ederim arkadaşım bende tam bi muamma içindeydim yol bilmez iz bilmez halde inşallah dediğini yapıp kontrollerimi yaptıracağım Allah razı olsun
Rica ederim ne demek nerde oturuyorsun tarif edebilirim istersen telefonla arayıp da sorabilirsin bilgi al istersen hem kesin rakamı da söylerler

Selam. Konuyu farkettim yazayım dedim. Allah isteyen herkese versin. 16 aylık oğlum var. Hastane ya da dr tavsiyesi isterseniz. Liv hospitalda yaptım. Tolga Ecemiş doktorum. Harikadır kendisi. Ben Tolga Hocama gidiyodum. Zaten. Kendisi Livde başladı doğum zamanımda. Mecburen de Livde yaptım dğumu. İyiki de orda olmuş. Süper hastane. Tolga Ecemiş riskli gebeliklerde ve tüp bebek tedavisinde uzman. İsterseniz kendisiyle görüşün.

X