ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

2 kurtaj sonrasi umutla bekliyorz devlet hastanesi mi allah dusurmesin zubeyde hanimdan cektigimi bi allah biliyor gitmedigim doktor kalmadi kimse bilmiyo sebep ne para olsun yeter bi kac yapmacik laf sonra gel haftaya gel adet ol gel gel allah gel

Akay hastanesinde bi doktor bulmustum esim erkek doktor taraftari degil ama ben bu konuda erkek doktorun daha anlayisli ve tecrubeli oldugunu dusunuyorum kurtajdan sonra yaklasik 2 ay adet olmadim gittigim doktordan bununla ilgili bilgi almak istedigimi soyledim hic bi sekilde ilgi gostermeden muane etti yumurtalikta hic bi sorun yok beklicez istersen kan verebilirsin dedi kan verdik beta biraz yuksek cikti belki hamilesindir 1 hafta sonra gel bu kadar sanirim 5 dk falan surdu yaklasik kan dahil 450 tl kadar bi ucret odedik bu kadar sonuc ertesi gun adet oldum

Nerde yasiyosun cnm

Arkadaslar bisey sorcam 2 gebeligim vardi bi dusuk biri kalp atisi durmasi sonucu kurtaj.sorum kilo verip bebek sahibi olmak istiyorum lakin tekrar ayni seylerin olmamasi icin arastrmak gerekiyo hangi testleri yaptrmak gerek neler olmasi gerekiyo bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

Öyle saçmalık mı olur aklına ne takılıyorsa sorsaydın keşke durumunu anlatsaydın doktora sizi duydum söyle böyle deseydin bazı doktorlar gerçekten pohpohlanmaktan anlıyor insan sinir oluyor verdiğin paraya mı üzülesin harcadığın zamana mı herkes artık işi ticarete dökmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…