ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Oh çok şükür az o çıkmamış ya sevindim keçi boynuzu bide bol bol nohut yedir canim ınş en yakın zaman da gebe kalirsin

Kızlar Günaydın
Nasılsıniz
Ne yaptiniz
askininaskisi canim Allah kimseyi nasipsiz birakmasin
Bende iyi bir hastane ve doktor ariyorum
Amin canım inşallahh. Senin aklında hangi hastane ve doktor var gitmek için? Ya ben şükran çakmağı duydum ama eşimin durumu sabitlensin öyle gitcem nasipse.. nette çok yorum var hakkında..

Kızlar bnde sizin gibi çok dusunuyordum, kim hangi hastane dediyse gittim , 4. Tüp bebek denemesinde gen art ta. Sertaç şen hoca min sayesinde hamile kaldım darısı sizlere, bn çok memnun kaldım tavsiye ederim

Kızlar bnde sizin gibi çok dusunuyordum, kim hangi hastane dediyse gittim , 4. Tüp bebek denemesinde gen art ta. Sertaç şen hoca min sayesinde hamile kaldım darısı sizlere, bn çok memnun kaldım tavsiye ederim
Maşşallahh canım rabbim sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah...Probleminiz neydi peki gebeliğe engel olan ?bide hangi hastaneleri önerip hangilerini önermezsin?

Maşşallahh canım rabbim sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah...Probleminiz neydi peki gebeliğe engel olan ?bide hangi hastaneleri önerip hangilerini önermezsin?
Bnde yüksek FSH vardı, amh 0.8 çıktı ,yumurtalık rezervi azalıyordu, ilk tüp bebek Anatolia, ikinci ankalife, üçüncü Zübeyde hanım, 4. Gen art , ankalife hariç diğerleri bnden
memnun kaldım ama Allah nasip etmeyince tutmuyo

Bende aslinda sukran cakmak a gitmek istiyorum ama onunkide ozel muayenehane ve artik kendi yeri olanlardan korkuyorum. Birde bayindirda sibel dabakoglu var onada gidebilirim bilmiyorum.

Bende aslinda sukran cakmak a gitmek istiyorum ama onunkide ozel muayenehane ve artik kendi yeri olanlardan korkuyorum. Birde bayindirda sibel dabakoglu var onada gidebilirim bilmiyorum.
Canım bende ankarada çok yabancıyım ve en çok takip edilen şükran çakmağı gördüm. Sen ne zamandır istiyosun bebiş ?? Şuan gittiğin bi doktor var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…