ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Naptınız Can'ım
Canım bu sabah test için gitti eşim geçenlerde perhizi uymadığı için örnek verememişti. normalde çıkmıştır sonuç ama eşimin işi dolayısıyla gidemedik hastaneye telefonla da öğrenemedik bilgi vermiyolar. Ben de hiçbiyeri bilmiyorum şu Ankara'da gidip öğrensem:KK43: :KK43: :KK43: perşembe günü izinli eşim o zamana kaldı yani sonuçlar. Ama ben çatlıcam meraktan resmen.. Bu arada merak edip sorduğun ilgilendiğin için de teşekkürler :KK200::KK37::KK37:

Hangi hastane Can'ım Ankara'nın neresinde oturuyosun bugün salı günler çabuk geçiyor Can'ım sabret beklediğine değer ve herşey normal çıkar inşh

Hangi hastane Can'ım Ankara'nın neresinde oturuyosun bugün salı günler çabuk geçiyor Can'ım sabret beklediğine değer ve herşey normal çıkar inşh
Beytepe askeri hastane canım. Oran da oturuyorum bende. Sonuç normal çıksın da ben beklemeye razıyım. Heycanlıyım işte. Sen neresinde oturyosun ankaranın?

Bende bilmiyorum canım Ankaralı çalışıyorum yeni girdim ise sincanda oturuyorum burda başak tıp merkezi var evinin yanında orayabir gideyim diyorum ama nasıldır bilmem.İmkanım olsa büyük doğuma gidicem ama çok uzak yaa
Canım hangi tıp merkezi bu gideceğin? Ya aslında zübeyde hanımı bilmem ama zekai tahir e giden 2 kişi den duydun ikiside memnun değil. Siz ne kadar zamandır istiyosunuz bebiş ?

Canım noldu sonuç?
Canım ileri hızlı hareketimiz düşük baya ama doktor o konuda hiçbişey demedi ben kağıdı elime alınca farkettim. Doktor şuan normal yolla gebeliğe engel bi durum yok dedi. Bide buranın sonuçları büyük oranda sapmalar yapıyor başka bir labaratuvarda testi tekrarlayalım öyle tekrar görüşelim dedi. İnternetten araştırdım keçiboynuzu kürü iyi geliyormuş sanırım spermlerin hem sayı hem kalite hem hızına.. moralim bozuktu dün giremedim.. Sorduğun için beni çok teşekkürleer..

X