Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

geçen gün ankamallde gezindim hiiiç ama hiççç bişey yok çöp çapul var anca... ekolden bi elbise aldım bütün gün gezip... o da %50 indirimle 65tlye inmişti... her yerde indirim var ama pekte güsel şeyler yok... zevk meselesi tabiki...

arkadaşlar,
ben bu haftasonu etlikteki forum alışveriş merkezine gittim deli indirim var haberiniz olsun. Zaten ordaki mağazalar hep outlet. Mango'dan 2 elbise ve bir hırka aldım 30 lira ödedim. Tavsiye ederim bi bakın.

kızlar forum ankaraya mutlaka ugrayın acayip indirimler varbayanssulusmile

arkadaşlar,
ben bu haftasonu etlikteki forum alışveriş merkezine gittim deli indirim var haberiniz olsun. Zaten ordaki mağazalar hep outlet. Mango'dan 2 elbise ve bir hırka aldım 30 lira ödedim. Tavsiye ederim bi bakın.

Hadi canım. Valla mıakannehir

İyi güzelde çok kalabalık oluyor metronun altı. Sevmiyorum ben ya öyle itiş kakışsempatiksalakcinni

genelde sabahları yada ogleden sonraları daha tenha oluyor. pantolon falan almıyorum ordan bencede cok kalabalık. ama kazak aldım bıkac tane fıyatına gore cok uygundu bıde balıkcı badılerden alıyorum. deneme gerektırmeyecek seyler aldıgım:1rolleyes:

Abiye gelinlik ve ayakkabıları, kına seti kısacası düğün için gerekli şeyleri nerelerden kaliteli ve uygun fiyata alabiliriz?şimdiden teşekkürler iyi gecelera.s.

kızılayda and ve büyük çarşı var canım orda bayağı gelinlikçi var. tunalıda var gelinlikçiler ama ben tunalıda vitrinlerde gördüklerimden hiçbirini beğenmedim şimdiye kadar.

kızlar ben ankaradaki outletlere gşdemedim bir türlü hep dışarda olduğum için.nereyi tavsiye edersiniz,bu günlerde bi bakmak istiyorum fırsat bulursam

optimum var eryamanı hemen geçince istanbul yolu üstünde,acity de çok indirim olduğunu söylüyorlar fakat orası çok küçük ben pek aradığımı bulamıyorum orda ama sen çıkmışken hepsine bak istersen-tatlicadiarzu-

a city i sevmiyorum ben , outlet degil normal sezon ürünü daha çok

bayan giyim reyonunda da indirim var gimsanın
ayrıca ürünler defacto da satılanların aynısı ve daha ucuz
ben elbise aldım defactoda 40 lira gimsa da 24 lira

bende yakında gitmeyi düşünüyorum.söylediğin iyi oldu canım.çünkü gidince her reyonunu gezemiyorum.bu sefer bakarım.

forumdaki mangoda çoook indirim var bi kaç ay önce aldığım kot 9.90 ben 30a indirimden almıştım yine

X