Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

504 nolu otobuse bınersen onunden gecer canım :)) sıncan eryaman etımesgut kısacası ıstanbul yolundan giden her vasıta acity ordan gecer

kızlar ulusta avizelerin çok uygun oldugunu duydum, avize alıcam da... duydugum dogrumu ? eger dogruysa yeri nerde?

Bende sizlere değişik kot modelleri ararsanız Maltepe Pazarına bakın derim çok güzel kotlar ve svitler var.

gunaydin5ji.jpg

kızlar ulusta avizelerin çok uygun oldugunu duydum, avize alıcam da... duydugum dogrumu ? eger dogruysa yeri nerde?

avizeciler çarşısı var canım bende evimin btün avizelerini oradan aldım yazın... hem bol çeşit var hem pazarlık yaparsın :)))
ama tam adresini bilmiorum... hacı bayram tarafına doğru oralara gidip sorarsan gösterirler sana...

ulus heykelden anafartalar carsısı tarafına dogru yürürseniz yokusa dogru solda yapı krediyi ve akcan var ip satan bir dükkan onuda gecin solda kücük dar bir sokak bir sürü avizeci var ve birde ilerisinde camasır pijama satan bir dükkande var oda uygun fiyatlı
sitelerdede avize satan bircok dükkan var oradada bulabilirsiniz

Abiye gelinlik ve ayakkabıları, kına seti kısacası düğün için gerekli şeyleri nerelerden kaliteli ve uygun fiyata alabiliriz?şimdiden teşekkürler iyi gecelera.s.

allam bu topici okuyunca iice bi haller oldu bana
zaten 9 ay doğru dürüst alışveriş yapmamıştım hamile kıyafeti ve bebişe aldıklarım dışında
bi de bebiş doğdu 1 aydır alışverişe çıktığımı yok
içim gidiyoooo
bu hafta bebişimi alıp ankamalle veya acitye gitcem sanırım
ben de bi yer söliyim
ulusta sanayi caddesinde yimpaşın karşı tarafında güvercin pasajı var
içinde 3-4 ayakkabıcı var deri ayakkabılar çizmeler çok modern ve uygun fiyata
ulusta bankalarda, pttde falan çalışan bayanların hepsi öğle arası orda olur kaydirigubbakcemile3
40a ayakkabılar 60a çizmeler alabilirsiniz
ama genelde topuklu çizmeler ve ayakkabılar
düz modellerde fazla çeşit olmuyo
bihterin ayakkabılarından falan var kaydirigubbakcemile3

avizeciler çarşısı var canım bende evimin btün avizelerini oradan aldım yazın... hem bol çeşit var hem pazarlık yaparsın :)))
ama tam adresini bilmiorum... hacı bayram tarafına doğru oralara gidip sorarsan gösterirler sana...

teşekkürler :):1rolleyes:

ulus heykelden anafartalar carsısı tarafına dogru yürürseniz yokusa dogru solda yapı krediyi ve akcan var ip satan bir dükkan onuda gecin solda kücük dar bir sokak bir sürü avizeci var ve birde ilerisinde camasır pijama satan bir dükkande var oda uygun fiyatlı
sitelerdede avize satan bircok dükkan var oradada bulabilirsiniz

teşekkürler :):1rolleyes:

maltepe pazarı nerde hangı gun kuruluyor yazarsan sevınırım....

Maltepe Pazarı sabit bir pazar.Haftanın 7 günü açık. Tandogandaki Migrosun tam karşısı.
Eğo genel müd. arkasında kalıyor.Kime sorsan zaten gösterirler. Ben uzun zamandır kot spor ayakkabı sivit mutfak eşyaları vs. şeyleri oradan alıyorum. Ürünler kaliteli. Tavsiye ederim.

defoctoda harika gömlekler var 20lira ilgilenenlere duyrulur:dance: ayrıca lcwda da erkekler için oldukça güzel gömlekler var onlar da uygun epey :teytey:

Abiye gelinlik ve ayakkabıları, kına seti kısacası düğün için gerekli şeyleri nerelerden kaliteli ve uygun fiyata alabiliriz?
gelinlik ayakkabıları soysal pasajında bulabilirsiniz
kına seti vs icin cıkrıkcılar olabilir

kızlar bu topikten çok faydalanıyorum.Hepinize teşekkürler.birde bana çini tabaklar vb. dekoratif eşyaları nerde bulabileceğimi söylermisiniz. ben çini hastasıyım özelliklede firuze çini evimin her yerinde istiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum.opuyorumnanaktan

kızlar ben acıtyye hiç gitmedim istanbul yolundan gidip gelirizi bazen ama ne bilim uğrmadık hiç.anam lazere para harcamaktan alışverieş çıkacak yüzüm kalmadı herife karşı yaw

ben genelde pek beğenmiyorum acity yi çünkü benim almak istediğim ürünlerde indirim olmuyor pek daha doğrusu ucuz dedikleri şeyler bana pek hitap etmiyor
ama nadiren de olsa denk geliyor işte bende ona vericem parayı tüp bebek parasına eklerim diye almadım işte malum para biriktirmeye çalışıyoruz da

X