Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

Yarın alışverişe gidicem. elbise,kot pantolon vs.. şeyler alıcam. Kızılay tarafına bakarım.. nerelerde güzel şeylre var arkadaşlar.. Dandik şeyler var hep... ağzı burnu eğri sevemedim ben bi türlü bu moda şeyleri...kafamçokkarıştı

kızlar ben kotondan çok güzel bir etek aldım kumaş önden kapalı yırtmaçlı 12 liracık:kedi:

ohooo siz yazana kadar ay bacayı dolanır..:roflol: ben gittim alışverişimi yaptım.. torladım topladım geldim yine.....collezyona daldım (yanlış yazdım biliyim idare edin ) kampanyalardan yararlandım... süper bi kot aldım.. kalcamı torladı topladı.. şıkta bi elbise aldım... diğerleri tişört gömlek falan... biraz kafayı dağıttım iyi geldi.. bu kaç gün gider bilmem CADIARZU

tunalidaki gumussoy pasajinda da uygun fiyata guzel seyleri her sezon bulabilirsiniz, ozellikle kotlar guzel, ama su siralar gerek yok, zaten tum magazalar indirimde neredyse

evet bende çocuğun olanlara lcwde necatibey şubesinde acayip indirim var t-şörtler şortlar 5 e 7 ye çok uygun tavsiye ederim

ya kızlar ankara da sosyete pazarları hangi gün nerelerde açılıyor bide ben çalışıyorum iş çıkışı gitsem toplanmış mı olurlar 7 de çıkıyorum işten

ya kızlar ankara da sosyete pazarları hangi gün nerelerde açılıyor bide ben çalışıyorum iş çıkışı gitsem toplanmış mı olurlar 7 de çıkıyorum işten

tatlım sıhhiyede yenişehir pazarında var.perşembe günleri açık oluyor.saat 8 gibi topluyorlar.yetişirsin yani.ayrancıda vardı.çarşamba günü de o açık sanırım.birde sincana kurmuşlar galiba.ondan pek emin değilim.

oyyy oyyy kaç senedir gidemiyorum o sosyete pazarına. 2 sene oldu kanımca.:nazar:

Çok kalabalık ama yaa, ipini koparan kendini orda buluyor. Kundaktaki bebesiyle gelenler varbenneyaptımki

tatlım sıhhiyede yenişehir pazarında var.perşembe günleri açık oluyor.saat 8 gibi topluyorlar.yetişirsin yani.ayrancıda vardı.çarşamba günü de o açık sanırım.birde sincana kurmuşlar galiba.ondan pek emin değilim.

ayrancıda ki pazar kapanalı yıl oldu

onun yerine organik pazar kuruluyor o günlerde..

sıhhıyedki pazara bende gitmiyorum uzun zamandır
ama gidecekseniz erken gidin
zira hatun milleti ucuz bulduğu için 5-6 tane alıyorlar..

nişantaşı pazarı var kızlar,
çankayadaki kimliğin yan tarafında.
salı cuma ve pazar günleri. orası da baya güzel.sosyete pazarı gibi.

sıhhıye ilkiz sokakta kuaför malzemeleri satan bir kaç dükkan var
gerçekten ucuza satıyorlar malzemeleri
dışarda 8 liraya aldığım peelingi orda 3 küsüre aldım
selective boya malum diğerlerinden daha ucuz ve kimse tercih etmiyor
ama onlar selective öneriyor
dışarda 5 lira orda3,5 liraya aldım ben..

Kizlar Cayyolunda daha dogrusu Eskisehir yonunde giderken Beysukent koprusunden sonra sagdeki benzincinin yaninda her Carsamba ve Cumartesi gunleri kurulan Sosyete Pazari'nda yok yok, kesin gidin derim, hali, kurk vs. bile visa ile satiliyor , ustelik kapali bir bina icinde son derece temiz ve inanilmaz ucuz..:eek:

yaaa bende çok bakamıorum derslerden:KK43: anca yoldan geçerken bakıyorum brzcık:KK43: ozmn ben sana söyliyim, colleziona da %30indirim var ama bayram satışlarından daha pahalı:)
ben bershka da fln indirim varmı diye soruyum ozmn??

yaaa bende çok bakamıorum derslerden:KK43: anca yoldan geçerken bakıyorum brzcık:KK43: ozmn ben sana söyliyim, colleziona da %30indirim var ama bayram satışlarından daha pahalı:)
ben bershka da fln indirim varmı diye soruyum ozmn??

I ıh bershka ve türevlerinde(paul and beer, stradivarious) indirim yok kızlar ama ben 24 tlye bi tane hırka aldım çoks everek yani fihyatları ortalama tabi çok farklı şeyler her zamanki gibi çok pahalı

X