Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

ben genelde pek beğenmiyorum acity yi çünkü benim almak istediğim ürünlerde indirim olmuyor pek daha doğrusu ucuz dedikleri şeyler bana pek hitap etmiyor
ama nadiren de olsa denk geliyor işte bende ona vericem parayı tüp bebek parasına eklerim diye almadım işte malum para biriktirmeye çalışıyoruz da

ben bir kaç kere gittim
hiç indirim yoktu, olduğunda da iğrenç iğrenç ürünlerde oluyor
zevk meselesi tabi ama o ürünleri beğenen de nadir çıkar
zaten çok büyük bir yer değil

kalpli kutular için kızılaydaki bazaarlara bakabilirsin yılbaşı öncesi coştuklarına eminim
tül içinde (sanırım kutuyu süslemek için )çıkrıkçılar tavsiyemdir çünkü kırmızı tül istediğini düşündüm nedense

Doğru düşündün canım
yalnız çıkrıkçılar neresi ben onu bilmiyorum :uhm:
ulusta mı

a_583.gif

ankarada 100 yıl çarşısının üstünde gümrük malları satılıyor elektronik tabak kıyafet var devlet satıyor.memurlar

ankarada persembe gunlerı sıhhıyedekı pazara gıdın kızlar ama erkenden damlayın...herşey var hemde ucuz süperrr...

kızlar geçen hafta sonu dekocity deki sosyete pazarına gittim
sıhhiyede bulamayacağınız değişik şeyler var ama fiyatlar biraz şişirme geldi bana
sıhhiyedeki pazarda sayılan şeyler bu pazarda daha pahalı

hatta bir bileziğin fiyatını sordum 10 lira dediler aynı bileziği dün suluhandan 5 liraya aldım

ankarada 100 yıl çarşısının üstünde gümrük malları satılıyor elektronik tabak kıyafet var devlet satıyor.memurlar

100. yıl çarşısı nerede ben bilmiyorum, bikaç kişiye hediye almam lazım
birde çerceve satılıyormu birsürü resim var ama çerçeveler çok pahalı geliyor bana

kızlar forumdaki mango da acayip indirim var benden söylemesi 5 liraya penyeler 10 liraya ceket 20-25 liraya elbiseler var çantalar falan çok ucuz

amaaaaa ben yine kendime hakim olmayı başarabildim yaşasın benim harcayamadığım parayı yine doktor amcalar çatır çatır harcayacak

gümük malları 100. yıl degil anafartalar carsısının üst katında tasişte satılıyor

evet anafartalarda tasişte ama ordan hiçbişey bulamıyom ben herşey rezil gibi bulabilen var mıı

kızlarrr burası gene geride kalmış amaahihoyyytcanlandıralım haydi alışveriş yapan yok mu hiç aa ben yapmayı düşünüyorum yapan arkadaşla ryazarlarsa nerelerde indirim var gömlek almayı düşünüyorum özellikle beyazbekliyoruma.s.

X