Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

amannn işlerden başımı kaldırıp bi adam gibi gezemedimmmmmmmmm:KK43:

yarın kendimi sokağa bırakacam tutana aşk olsun!!zemuszemus

a-city'e nasıl gidilir diye soran arkadaşlar,kızılaydan batıkent metrosuna biniyorsunuz son durakta
iniyorsunuz 15dk da bir servisi kalkıyor,metro önünde,dönüş yine aynı şekilde..

dün ekole gittim %50 indirim vardı,139 tl ye abiyeler vardı(izmir caddesinde)

bide ziya gökalp caddesinde bi mağza var dün keşfettim ben burayı
tömer ingilizce kursu falan var onun yanında,12 tl ye elbise 40 tl ye abiyeler falan vardı
ama biraz kapış kapıştan heralde elbiseler yıprranmıştı
yıpranmamış elbise bulursanız her şey çok ucuzdu..

istanbul yolu üzerinde çiftlik kavşağını geçer geçmez petrol ofisi var oranın içinde tiryaki outlet var...
indirim zamanları inanılmaz markaları çok ucuza alıyoruz biz...yeni sezon colins kotu 19 liraya aldım en son..defacto lar falan çok ucuz oluyor...

eğer iç çamaşırı alacaksanız samanpazarına biraz çıktıktan sonra sağa dönüş var..hemn orda toptancıları görürsünüz zaten..dışarıya göre çok uyguna çamaşır pijama gecelik alabilirsiniz...

tabak çanak normal şeyler için ulus halin içindeki 1 milyoncular çok ucuz...

anafartalar çarşısının 3. katında tasiş var eğer denk gelirseniz aklınıza gelebilecek her ürün nerdeyse bedava orda...

birde ykm mağzaları belli zamanlarda %50 indirim yapıyor tüm markalara..mesela mayıs ayında iç çamaşırında varmış...

aklıma bunlar geldi şimdilik...yine yazarım..

evet, evet, kışın 4 tane kot aldım ordan. tanesi 2.5 liraya. (sadece 2.5 yanlış görmediniz) Mis gibi valla.

Forum Outlette de 1 milyon günleri başlamış. 14 Temmuza kadar devam edecekmiş. Yine forumda thcibo mu ne var, kızıma kot aldım 12.5 a. Harika bir kot.

a-city'e nasıl gidilir diye soran arkadaşlar,kızılaydan batıkent metrosuna biniyorsunuz son durakta
iniyorsunuz 15dk da bir servisi kalkıyor,metro önünde,dönüş yine aynı şekilde..

dün ekole gittim %50 indirim vardı,139 tl ye abiyeler vardı(izmir caddesinde)

bide ziya gökalp caddesinde bi mağza var dün keşfettim ben burayı
tömer ingilizce kursu falan var onun yanında,12 tl ye elbise 40 tl ye abiyeler falan vardı
ama biraz kapış kapıştan heralde elbiseler yıprranmıştı
yıpranmamış elbise bulursanız her şey çok ucuzdu..

canım çok meşhurdur o...
carnaby...

ben de dün antarese gitiim.vekem mağazasında çok güzel bodyler bluzlar etekler, hem yıpranmamış hem demode değillerdi 10 TL...:lepi:

anafartalar çarşısının 3. katında tasiş var eğer denk gelirseniz aklınıza gelebilecek her ürün nerdeyse bedava orda...

/QUOTE]

bu tasişten nasıl alışveriş yapılıyor ben bir kere gittim çözemedim olayı. her şey kutulardaydı ne nerede nasıl alınır anlamadım

çayyolunda eski üstün petrolün orada çarşambaları istanbul sosyete pazarı kurulmaya başlamış...cumartesileri zaten var

bu pazarda sıhhıyedekinden daha kaliteli mallar var diye duymuştum ama gidemedim bir türlü

canım çok meşhurdur o...
carnaby...

ben de dün antarese gitiim.vekem mağazasında çok güzel bodyler bluzlar etekler, hem yıpranmamış hem demode değillerdi 10 TL...:lepi:

carnaby ben duymadım hiç nerede?

ya kızlar ziya gökalp caddesindeki tömer ing.kursunun yanındaki mağzanın adımı carnaby ??

ben optimuma gittim çok güzel şeyler var orda.fiyatlar orta halli

Woowww.. arkidişler ne güzel bi topik bu böyle yaa :lepi::lepi::lepi:

Bayıldım bayıldım...
Allah razı olsun açanlardan emek verenlerden ve katılanlardan...
:dance: Hemen abone oluyorum sositososito

X