Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

malibucum eryaman otobüsüne bin, istanbul yolu, acitynin önünden geçer o, forum uzak ben hep arabayla gidiyorum. etlik-keçiören tarafı çevre yolunda ama nasıl gidilir bilmiyorum.

ben keçiörende oturuom :)) foum buralarda mı hiç bilmiom yaa :))

Kızılayda onur çarşısını bilirsininiz mutlaka, maltepeye giderken, onur çarşısından sonraki ikinci yada üçüncü sağa döneceksiniz, Fevzi Çakmak 2. sk. oralarda kime sorsanız.. söyler.. kaydirigubbakcemile5

ay canım hayrına söylesene nerde servisler
ne cahilim yaa :mymeka: :mymeka:

Canım durakları var, ama ben etliktekileri biliyorum keçiören duraklarını bilmiyorum, telefon edip hem saatini hem duraklarını öğrenebilirsin. Telf şu an yanımda değil netten forum outlet diye ararsan çıkar..

ankara forum alışveriş mekezine ulusdan ovacık otobüslerine binerek gidebilirisiniz
ama incirliden falan servisleri geçiyor onu kullanmak daha mantıklı

Canım durakları var, ama ben etliktekileri biliyorum keçiören duraklarını bilmiyorum, telefon edip hem saatini hem duraklarını öğrenebilirsin. Telf şu an yanımda değil netten forum outlet diye ararsan çıkar..

tmm cnm cook saoll Şeniz Şeniz Şeniz

pardon otobüs deilde dolmuş gidiyor ama forumun çok uzagında bırakıyor tarlaların arası diyebilirim
eşimle gitmişdim çok kızmışdı

pardon otobüs deilde dolmuş gidiyor ama forumun çok uzagında bırakıyor tarlaların arası diyebilirim
eşimle gitmişdim çok kızmışdı

Etlik ovacık dolmuşuna binerseniz önünde inersiniz, yazıyor zaten dolmuşların önünde, ama keçiören ve çevresinde oturanlar için servisi var zaten gerek yok dolmuşa kaydirigubbakcemile2

forum gerçekten çok ucuz geçen gittigimde 6tl ye gömlek 9 tl yede kot pantolon aldım collezıondan yanındada bahause var k.ören serviislerini bilmiyorum ama aşşagıeglenceden forumun ve acity nin servisleri yarım saatte bir geçiyor.

kıss malibuuu forum baya uzak bak öyle ıssızz yolda felan inme hee..
kaçırırlar felan... dikkat et kız tek gıtme... forumm un yolu ıssız ama orası da buyuk.....

gercı alısverıs merkezlerınde hep aynı markalar var... ama forum da mango felan outlet...

istanbul yolu üzerinde çiftlik kavşağını geçer geçmez petrol ofisi var oranın içinde tiryaki outlet var...
indirim zamanları inanılmaz markaları çok ucuza alıyoruz biz...yeni sezon colins kotu 19 liraya aldım en son..defacto lar falan çok ucuz oluyor...

eğer iç çamaşırı alacaksanız samanpazarına biraz çıktıktan sonra sağa dönüş var..hemn orda toptancıları görürsünüz zaten..dışarıya göre çok uyguna çamaşır pijama gecelik alabilirsiniz...

tabak çanak normal şeyler için ulus halin içindeki 1 milyoncular çok ucuz...

anafartalar çarşısının 3. katında tasiş var eğer denk gelirseniz aklınıza gelebilecek her ürün nerdeyse bedava orda...

birde ykm mağzaları belli zamanlarda %50 indirim yapıyor tüm markalara..mesela mayıs ayında iç çamaşırında varmış...

aklıma bunlar geldi şimdilik...yine yazarım..

arkadaşlar,dün FORUMA gittim,iç çamaşir(sütyenler)aldım:eek:,DAGİ de bir alana diğeri yüzde %50 indirimli,ve bir ev için başka mağazalar da güzel şeyler var,ama aslında hafta sonu mal çikarıyorlar,üç hafta önce ben oradaki yataş mağazasında el yapımı yatak örtüsü aldım normal fiatının yarısına,adilışik mağazasında hep çin malı,hiç beğenmedim,cumartesi günu Ümitköy sosete pazarına gidecem,güzel şeyler oluyor,bir tek çok sigara kokuyor:nazar:,nefes alınmıyor:kızgın:,başka kim nereye gidecek,cepa de olabilir:uhm:,

çayyolunda eski üstün petrolün orada çarşambaları istanbul sosyete pazarı kurulmaya başlamış...cumartesileri zaten var

Fevzi Çakmak 2 sk ta Yeşim outlet mağazası var, hem ev tekstili hem giyim mağazası normal yeşim mağazalarının outleti, şiddetle tavsiye ederim..

Kızlar Fevzi Çakmak Necatibey tarafından giriş yönünde. Ama Orası depo beee :))))) ürün az. Normal Mağazaları Tunalı Hilmi-Meşrutiyet-ümitköy veya Çayyolu bundan emindeğilim.:kahve:

Başka bakabileceğiniz yerler:
Tunalı Hilmide Tunalı Pasajı
Yine Tunalıda DEMTı ve yeni yeri Tunalının sonunda Esat Dörtyol Kavşağında büyük mağazası açıldı.
aklıma gelenler bunlar.

Bende çocuklarım için CA dan alışveriş yapmaya başladım. Antares de ve Ankamollde şubeleri var. Hem uygun hemde kaliteli ürünleri var.
Birde abiye alacak arkadaşlar Mine mağzasında abiyede %10 %20 indirim var.

bugün deli gibi alışveriş yapan biri olarak güncel tavsiyelerimşakkıdı;
izmir caddesindeki inci ayakkabıda yüzde 50 indirim var yeni sezon harika ayakkabılar varhihoyyyt...ihtiyacı olan hiç kaçırmasın..ya da ihtiyacı olmayıp da benim gibi alanlar durmasın:eek:
meşrutiyetteki journeyde yüzde 30 ya da 10 indirim var.ama çok şık cici şeyler var..opuyorumnanaktan
yine izmir caddesindeki büyük mayo-bikinicide biiiirrrsürü çeşit ve 7 ay taksit var.gerçi fiyatlar pek makul değil ama olsunnaniknanik başka da ıvır zıvır yerleri söylemiyor
moda çarşısında yeni ucuz züccaciyeci açılmış tencere tava vs. gözüme çarptı fiyatlar makuldü.um.
kızılaydaki marka mağazaların altını üstüne getirdim desem yeridir..heryerde indirim indirim yazıları...gerçi fiyattan anlıyorsunuz az çok gerçekten indirim mi yoksa bindirimin indirimi olduğunu..
şimdilik bu kadar..kaydirigubbakcemile5
ayrıca cuma akşamı eşimle çok büyük bir hevesle foruma gittik ayyyyyy berbat bi yer:dilcikar:dandik ötesiiiiiiiii doğru düzgün bişe yok olan markalarda nuh devrinden kalan şeyleri satıyolar sanki.erkek giyim yine fena değil eşime birkaç parça bişe bulabildik..
iyi alışverişler

X