Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

ay iyiki yazdın canım ya kimseyle konuşamıyom çıldırcam ya içimde bişey oldu ama anlatamıyom bilmiyom uzun zamandır kot giymiyodum bu gün giyindim ondan olabilirmi ki yarın dr açıp sorayım en iyisi

ondandır canımcım,şu an hassas o bölge elimize küçücük bir diken batıyorda acısı günlerce geçmiyor.dikiş atıldı bence bi kaç ay bile normal sızı,yanma falan.hiç canını sıkma.ama dr unu da ara sor için rahat etsin.muck

kadercim yeni okudum belki dikisler kurumaya basladıgı icindir bide okumustum dar giyme uzun bi sure sportif faaliyetlerdende kacınmalısın dikkat et tatlım....

kızlar ben de aynı dertten muzdaribim.başta ne kadar ahlaksızca geldiyse de gördüm ki dürüstlük işe yaramıyor.istemeden yaptıgım bi yanlışın cezasını bir ömür çekmek istemiyorum.şimdi siz kalıcı yöntemden bahsediyorsunuz.ben düğünden 2 gün önce yapılan yöntemi soracagım.bildiğiniz duydugunuz var mı.nedir.naısl yapılır.ankarada önerebileceğiniz birileri varmı.700-800 tl civarı dediler bu geçici yöntem için.ben uzun zaman önce yaptırıp daha sonra ugraşmak istemiyorum.2 gün önce yaptırıyım olsun bitsin.birdaha kontrol falan ugraşmayım dyorum.ne düşünüyorsunuz konula ilgili.

canım ben kalıcı yaptırıcam ama senin dediğin yöntemde % 100 güvenilirmiş.yaptırabilirsin tabi.benim düğünüm olursa 2 gün öncesinden yaptırmam demek şehir dışına çıkmam demek,o da dikkat çekici olur sanırım o yüzden kalıcı yöntem yaptırıcam.çok az bir zamanım kaldı.senin yöntemin aslında hem ekonomik hem de daha kolay.kanama da oradaki dikişlerin ilşkiyle birlikte koparak dokuyu yırtması ile oluyomuş:)).Allah yardımcın olsun canım..:89:

kdr56 doktoruna bide düğünde filan oynamanda bi sakınca varmı onu da sor.ben daha yaptırmadım ama bu konuyuda merak ediyorum.ayrıca hiç çekinmeden herşeyi burda bizimle paylaştığın için gerçekten çok teşekkür ederiz.bende doktor araştırıyorum ama güvenemiyorum kimseye.napıcağımı bilmiyorum.umarım bende en kısa zamanda kurtulurum.doktoruma karar verdiğimde ve yaptırdığımda bende paylaşıcam burada.ve lütfen yaptıranlarda paylaşsın.

ya herhalde kesin yırtılır dikişler de umarım kanar.
bir de sormak istediğim ben ilişkiye girdiğimde kan gelmedi.4-5 saat sonra kahverengimsi bişi vardı iç çamaşırımda.bir de akşam lavaboda tuvaletimi yaparken kan geldi yine koyu renkli.diktirdim diyelim.bozuldugunda bu kez kan gelir mi.gelmezse adam şüphelenir bu nasıl iş diye de doktora gidelim derse doktor da dikildiğini söylerse mahvolurum.bu 2 kat rezillik.kızlar bu konuda da vereceğiniz fikirlere ihtiyacım var.

kızlar sizi çok iii anlıyom yaptırayımmı yaptırmayayımmı diye çok düşünüyo insan açıça söylüyom bem yaptırdım eğer başarılı olursa çok mutlu olacam suçlu hiseetmiyom yani artık hissetmiyom duyarsızlaştım bizi buduruma getirenler asıl suçlu.neyse bu konuyu artık allahıma havale etttim..z<aten yapanlarda belasını rabbimden buluyo.ve amaliyat.....çok zor değil ben ankara yada ist izmir falan yaptırmadım.ama dr herşeyden önce insancıl biri bana sanki bir annenein bebeğine davranır gibi hassas davrandı her şeyi ile.ha operasyon başarılı olurmu olmazmı bilemem ama onu n elinden geleni yaptığına inanaıyom gerisi rabbime bağlı.AMALİYATA GİRERKENDE DUA EETİM TABİBİM ALLAH OLSUN...sizde öyle dua edin ve yaptırcaksanızda yaptırın kurtulun.ha şuda var hala çok dikkat ederim evde salvarla gezerim dışarda bol şeyler giyerim bağdaş oturmam.inerken çıkarken vs aklına ne gelirse dikkat ederim.ve bazen diyom ki olsada kurtulsam artık stresi var yok değil ama yaptırmadan önce daha ACİZ DAHA ZAVALLI GÜÇSÜZ VE STRESLİYDİM.o yüzden yaptırdım inş.iii olur.şubatta düğün var başarılı olup olmadığını merak etmeyin yazacam.sizde dua edin yeter bana.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.

kadercimmm sen nasıl bişeysin sen meleksin.... ne kadar detaylı yazmışsın .. Allah razı olsun senden...ne kadar teşekkür etsem azdır....bende flep yönteminde karar kıldım ama şuan evlilik gibi bir durum olmadığından ve çalışmadığımdan dolayı önümüzdeki ileriki bi zamanda ameliyatımı olacağım... yaz tatili gibi olur büyük ihtimalle yada mayıs gibi..ne yapsamda annemleri para konusunda nasıl ikna etsem diye düşünüyorum....evlilik gibi bir planım olasydı büyük ihtimalle...evlenmeden güzel olayım estetik selülit bakımı yaptırayım falan derdim..offf cnm ya...bi kurtulsam şu dertden başka bişey istemem....

cumartesi günü ankarada olacağım fleep yöntmini döndüğümde yazacam herseyi teker teker. lütfen kızlar bana dua edin

canım geçmiş olsun,haberlerini merakla bekliyoruz.umarım en kısa zamanda buraya dönüp bizi de bilgilendirirsin..

ya sorun cıkarsa. tek basına gidecem bu durumu bilen ve anlatacağım kimse yok cevremde cok korkuyorum

merhabalar,ankara da hymenoplasti için önerebileceğiniz güvenilir doktor ismi arıyorum tecrübesi olan veya bilen arkadşlardan yardım istiyorum teşekkürler...

Deryacım, bu konu tamamen Kadın Hastalıkları ve Doğum hekimi ile ilgili. Plastik Cerrah ismi yazan arkadaşlarımız var. Yanlış yönlenme lütfen. İsim olarak Serdar Oğuz u tavsiye ederim. Şimdiden çok geçmiş olsun.

Neyse tartışmaya girmeye gerek yok. Bu kadar plastik cerrah jinokologlar gibi bu ameliyatları yapabiliyorlarsa bir bildikleri vardır herhalde..

ebru arkadaşım,öncelikle düşünmen ve bilgilendirmen için sana sonsuz teşekkürler.ben de jinekolog da karar kıldım.doktorum da belliydi ama serdar oğuz u da düşünücem.tekrar teşekkürler..

herkese merhabalar,

son 1-2 haftadır bende flep yönteminin(kalıcı tamir) detaylı araştırmasına girdim, pek çok doktorla mailleşip, telefonlaştım.
Şu an 2 jinekolog arasında tereddütte kalmış durumdayım. Regli dönemi sonrasında bu operasyonun yapılması tavsiye ediliyor; tekrar regli olana kadar o bölge iyileşmiş olsun ve enfeksiyon kapmasın diye. Şubat başı, mümkünse ilk haftası yaptırmış olacağım, kesin kararım bu yönde.
Fiyat aralığı olarakda, Ankara'da sorduğum ilk bayan doktor 1500-2000TL gibi bir fiyat aralığı; bu konuda sitelerde sık sık reklamlarını gördüğümüz bir bay doktor ise 1250TL gibi bir fiyat verdi(60 kg nun altına 1250, üzerine 1500TL).
Dediğim gibi Şubat başında yaptıracağım için, bu süreye kadar 2'siyle tekrar konusup en çok güven sağlayanı tercih edeceğim.
Bu arada İstanbul'da yine çok bilindik bir bayan hoca da 1500-2000TL fiyat aralığı verdi, merak edenler için onuda eklemiş oluyum.

Yöntemle ilgili benim için en önemli soru, yeni oluşturulan dokunun kaç yıl dayanabildiğiydi. Aldığım cevaplarda anladımki, herhangi bir yıl sınırlaması yok, 10 yıl bile olabilir diyorlar. Ama ister 1 yıl ister 10 yıl önce operasyon yapılmış olsun, bir ay içinde tekrar bir kontrole gitmek, evlenmeden 3-5 gün önce son bir kontrole gidip, iyce emin olmak gerekiyormuş. Benim herhangi bir evlilik planım yok, o yüzden önemliydi bu bilgi benim için.

Öğrendiklerimi paylaşmak istedim sizlerle, umarım bi faydası dokunur.
Ankara'ya gelipte, yalnız başına doktora gitmek istemeyen herhangi bir arkadaş olursa, tüm samimiyetimle yardımcı olabileceğimi de eklemek isterim. Son 2 haftadır yaşadığım sıkıntıyı hiç birimizin yaşamasını istemem. Şimdi bu yöntemi araştırıp biraz içimi rahatlattım. Yardımcı olabilceğim bir şey olursa, her gün bu başlığı takip ediyor olcam. Operasyon sonrasında da anlatabileceğim herşeyi anlatmadan ortadan kaybolmıycam merak etmeyin

umarım hersey dilediğin gibiolur cnm. ben haftasonu kalıcı yöntemi oldum.sormak istedikleriniz varsa lütfen sorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…