Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

inş. kurtuluruz canım RABBİM yüzümüzü kara çıkarmasın ben çok korkuyorum canım

amin canm inş...ebru hanm kesn sonuç diyo..güven vermesi rahatlattı beni...inş hepimz kurtulurz bu durmdan

inş. kurtuluruz canım RABBİM yüzümüzü kara çıkarmasın ben çok korkuyorum canım

korkma ölüm dışında herşeyin bir çaresi mutlaka var..öyle yada böyle bu işi halledecez Allahın izniyle..bende çok korkuyodum geçti korkum burda olan arkadaşlar herşeyi ile anlatıyolar..yorumların hepsini oku rahatlarsın..hem bir sürü arkadaşımız kurtuldu..inşallah bizde kurtulacaz bir gün..korkma sakın..

operasynu olan arkdaşlar hep 2 gün kan geldğinden bahsetmiş bu neyin nesi ki dikişten mi bulaşıyo yoksa adet kanı gbi birşeymi?

operasynu olan arkdaşlar hep 2 gün kan geldğinden bahsetmiş bu neyin nesi ki dikişten mi bulaşıyo yoksa adet kanı gbi birşeymi?
canm dikşlerden dolayı kan geliyo..kızlar..operasyon olduktan sonra doktor bir ay sonra ağda yaptırablrsn dedi ama ben bi süre yaptrmaym diyorum yaptıran varmı,,,varsa yardmcı olablrmi

kızlar birde bu kalıcı yöntemden sonra sürtünme yoluyla birlikleği de dikkat etmeniz gerekiyomuş sanırsam esneme olabiliyormuş :26:

Son düzenleme:
kızlar birde bu kalıcı yöntemden sonra sürtünme yoluyla birlikleği de dikkat etmeniz gerekiyomuş sanırsam esneme olabiliyormuş :26:

evet canım antepdeki doktorda öyle söylüyor işlemden sonra kesinlikle sürtünme eelletme olayları yaşamayın diyor

Son düzenleme:

lütfen bana da yazın sonucu bende mayıs gibi olmayı düşünüyorum çok çaresizm ne kadar para verdiniz yazamısınız

Ben Zühtü DEMİR'e labioplâsti ameliyatı olmayı düşünüyorum, Ebru Hanım cerrahi kesiyle mi yapıyor ameliyatı arkadaşlar? Lâzerle ameliyat olan var mı aranızda?

Aradan çok uzun yıl geçmiş yazacağımı belki görmezsiniz ama ben dikim işlemi ve daraltma yaptırmak istiyorum ama evlilik düşünmüyorum şuan için ilerisi için bir sorun teşkil eder mi ankarada hangi doktora gitmeliyim napmam lazım öneri yapabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…