Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

canm benm inş herşey yolnda gider

akdenz benm şöle bi dururmum var ben tam ilşkiye girmedm daha bozulup bozulmadığından bile haberm yok

kanama olduysa bozulmuştur. ama yine de muayene olman gerekli. ben eminim bozulduğuna o yüzden direk operasyon için gidicem

merhabalar,ankara da hymenoplasti için önerebileceğiniz güvenilir doktor ismi arıyorum tecrübesi olan veya bilen arkadşlardan yardım istiyorum teşekkürler...

merhabalar,ankara da hymenoplasti için önerebileceğiniz güvenilir doktor ismi arıyorum tecrübesi olan veya bilen arkadşlardan yardım istiyorum

canım ben ebru hanım ı da şahap beyi de tanıyorum. arkadaşım ebru hanıma gitti ben şahap beye gittim iki gün önce sormak istediğin soru varsa cevaplayabilirim. düğünüm iki ay sonra sonucu da yazarım size. ona göre bir çaresine bakarsınız. ama size benden tavsiye nişanlanmadan bu işi halledin. düğün eşya telaşesinde bu stres eklenince insan mahvoluyor.

,cnm yaa sahap bey baya ii dikş attı diosun o zmn . ne zmn evlenrsek kanammz olblr mi ??
sahap bey ne dedi bunla ilgili . yani kalıcı en erken ne zmn yaptrılablrms??

merhaba ben bundan 4 ay önce yaptırdıım. ebru zülfikaroğluna 2000 tl ye. yaptırdığımdan 1 hafta sonra tuvalatte zorlandığım için dikişlerim attı. tekrar gittim ve tekrar yaptı. hiç bir ücret almadı. kabız olmamak için sulu şeyler yiyip içtim. tuvalette fazla ıkınmadım ve sürekli peçete ile kuru tuttum. 1 ay sonra tekrar gittim. ve dikişlerim tutmuştu ve düğünüme çok az kalmıştı. Ebru hn dikişlerin tuttuğunu ve bi soun olmadığını söyledi. başka çare yoktu ve güvenmeliydim. İnanın güvendiğime pişman olmadım. Gerdek gecesinde kanamam oldu ve Rabbime binlerce dua ettim. Kızlar kafanızı çok karıştırmayın. Eğer paranız varsa gidip yaptırın. kızlık zarına 2-3 dikiş atmıyor tam 5-6 dikiş atıyor. ve vajina daraltması yapıyor oda sayısız dikiş olarak. İçinizi ferah tutun ve zorlamayın kendinizi. Ben yatırdım ve şimdi evliyim hiç bir zorunda çıkmadı. Bende sizin gibi günlerce araştırdım. kararsız kaldım. ve ensonunda gidip yaptırdım. bu sorundan kurtulmak istiyorsanız hemen yaptırın ve kurtulun. evleneceksenizde en az 2-3 ay önceden yaptırın.
ben 1 ay kala yaptırdım ve strese girdim. strese girmemek için zamanını iyi kullanın.

herkese şimdiden geçmiş olsun.

canım son kontrole çağırdımı seni

bide evllenmeme cook var bnm yaptrıymm ı sence?
BİDE KABIZ OLDGNUN İÇİN DİKŞLERN ATMIŞ YA ZORLDGN İÇİN .
İKNCİ GTTGNDE KALICIMI YAPTI SANA gene ..

asii06 ne zaman yaptırdın düğününün ne zaman oldu cnm.içimize su serptin diyeblrz iyice herkesin moraller bozulmaya baslamıştı

Canım aslicim. Coook sevindimmm. Ben de kuzenim de Ebru Hanım'a yaptırdık. İnşallah güzel haberler veririz biz de...zaten kuzeniminki 23 Nisan'da inşallah dua ediyorum...sonucu da yazıcam...hem ben hem siz biraz daha rahatlarız inşallah...

ufaktan para biriktiryrm bnde bakalm ..
sancılı bi sürec ..
bide yapıldıktan sonra tutmaması gibi bi ihtimalin olması da kötü bişey
hayat zorrr

aekadaslar bugun ebru zulfıkarogluyla konuştum.ve benı telefonda cok rahatlattı.2200 tl suanda verdıgı rakam.yuzde yuz garantı verıyoruz dıedı..16 sında gun almayı dusunuyorum cumartesi için .yuzde 99.sadece kafamı karıstıran 3 gun oncesı bana gel derse onu nasıl başarırım bılmıyorum.tek dusuncem o.? gelmeyı dusunen varsa bırlıkte yaptıralım.16 hazıran cumartesi için..

şahap beye işlem yaptırdıysanız sonuç nasıl bilgi verirmisiniz lütfen çok acil bende çok zordayım

bide evllenmeme cook var bnm yaptrıymm ı sence?
BİDE KABIZ OLDGNUN İÇİN DİKŞLERN ATMIŞ YA ZORLDGN İÇİN .
İKNCİ GTTGNDE KALICIMI YAPTI SANA gene ..
ben ebru hanıma oldum arkadasşlr..10 gün oldu hc ağrm sızım yok hiç bir şey hseetmyrm olan arkadaslar bi yardmcı olablrmi kötüye mi alamet buuuebru hanma çok güvennyrm tam 3 ay sonra gel dedi 3 ay geçene kadar nasl rahatlycam

kötü düşünme canım bu arada geçmiş olsun normal olan da bu zaten yaptıranların sızıntı ve akıntısı en fazla bir hafta sürüyor moralini bozma ama ebru hanım genelde 1 ay sonra gel derdi ama iyice tutsun diye geç çağırmış olabilir burda yaptıran arkadaşların bazılarına da 3 ay sonra geldiyordu canım düğün falan var mı sen sıkıntı etme inş. kurtulacaz

inşşş düğün seneye önce yaptırp kurtulmak istedm.3 ay sonra gel dedi..kendisinede sordm herkesde aynı etki olmaz..kötü bi durum değil dedi ..inş problemsz atlatrm ebru hanma çok güvenyrm problemsz olcak diye hseedyrm..

çokk tş ederm sanrm desteğe ihtiycm var ..ebru hanm ii bi doktor sorun olmaz inş ..olanlar yardmcı olursa sevnmr...kanamam 2 gün felan sürdü az dı...ama hiç şikayetm olmaynca bi problemmi var diye kuşkulanıyrmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…