Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

canım çok sağol inşallah hepimizin yolunda gider yarın dr randevu verecek büyük ihtimalle ya cuma ya cumartesi olacak

kdr canım umarım bir an once sıkıntılarından kurtulursun bir an once guzel haberlerini bekliyoruz....bizi habersiz bırakma

kdr canım umarım bir an once sıkıntılarından kurtulursun bir an once guzel haberlerini bekliyoruz....bizi habersiz bırakma

canım mrb sonunda o amaliyatı oldum.hemde tek başıma gittim.2gündür yatıyom evde fazla hareket etmemek için.ama dr çok iyi okadar anlayışlıki.onun sayesinde kendimi yalnız hissetmedim.allah razı olsun.

Bu arada operasyonu gecirdim nasıl olsa diye yazmaktan vazgecmedigin icin sana cok tesekkur ediyorum canım..........

canım benim sizin çaresizliğinizi aynen bende yaşadım ve devamda ediyor biraz daha ii hissedince yazacam gerçi iyiyim korkmayın ama şunu söylim öyle dedikleri gibi 1 saatte eve gidemezsinniz öyle loüayaklarınız kolay açılmıyor ben kendi isteğimle 4 saat hastanede yattım drda dedi uyu bir odada yalnızdım uyudum öyle hemen kalkacak hal yoktu valla bende yani ailesinin yanında yapacaklara uyarım bu ha yalnız sanız sorun değil.bide şunu söylim amaliyat basit hiç hissetmiyosun yarımsaat sürdü ama öncesi uzun hazırlık bide sonrası yani sonrası çok dikkat edin mesala benim kanamam oldu 2 gün çok korktum kimseyede söyliyemedim ilaçlarımı gizli gizli kullanıyom yani böyle....sormak istediğiniz olursa uygun olunca yazarım

teralem özelden atamıyom burdan yazıyom............canım acı hissetmen mümkün değil belden altını uyuşturuyolar,dr antepte çok tatlı iyi ilgili ama hemşireleri çok gıcıkkkkkk....ama dr bir abim gibi ya yalnızdım ama onun sayesinde değildim.tabi önce rabbim vardı.doç dr özkan aydın leylek ,,,şuan abdye gitti haftaya gelir istersen gel sana randevu alırım,amaliyatın teknik bilgisini çok anlatama açıkçası bende anlamıyom ama ona güvenim var ha ailem bilmiyodu oyzden benim biraz zor ama teksen sakıncası yok 3 günde ayağa kalkarsın ancak önemli olan sonrası dikat edmen gereken çok şey var 3 gümdür çorba içiyom 3 kez dışarı çıkmam lazım tuvalete ozaman katı yiyecek yemem gerek,1 ay sonra kontrol.ama be n amsliyat günü eve geldim her korktuğumda drmu aradım oda büyük bir saabırla aradı sordu yardımcı oldu

canım mrb sonunda o amaliyatı oldum.hemde tek başıma gittim.2gündür yatıyom evde fazla hareket etmemek için.ama dr çok iyi okadar anlayışlıki.onun sayesinde kendimi yalnız hissetmedim.allah razı olsun.

canımçok geçmiş olsun valla kurtuldun inan çok sevindim darısı benim başımamafoldumben paramı denkleştirmeye çalışıyorum.ben de tüm ayrıntıları yazıcam buraya kızlar,kader sen ne kadar ödedin toplam? tekrar geçmiş olsun canım ..:1hug:

kadercim canım benım senın adına ne kadar sevındım bılemzsın.darısı basıma inş.parasını denklestırmeye calısıorum sana sorum su kalıcı mı gecıcımı yaptırdın bı ce ne kadara yaptırdın tum detaylarıyla cok mrak edıyorum ayrıca bızı haberdar ettıgın ıcınde sana cookkkk ts edrım canım benimmmmmmm

canlarım ben 1500 yaptırdım ve kalıcı yöntem benimki.dediğim gibi zaten amaliyat kısa uyuşturdukları için hissetmiyon sonrasında ağrı kesizci kullanıyom ve antibiyotik ha bide benim 2 gün kanamam oldu bide dr kan ilacı verdi onları kullanıyom.ayrıca her tuvaletten sonra vajinana yada pede baticon döküyosun mikrop kapmamak için.yani şunu iyi bilin NE AMALİYAT ANI NEDE ÖCESİ BİZİMLE İLGİLİ DEĞİL ASIL SONRAASI BİZLE İLGİLİ OYÜZDEN YAPTIRMAK İSTEYEN YAPTIRSIN VE KOLAYMIŞTA AMA SONRA ÇOKKKK DİKAKAT EDECEK MESELA BUGÜN ZİYARETE GİTTİK ANNEMLE OTOBÜS HOP HOP EDİYOR.BEN DR SORMUŞTUM BUNU ODA TAM OTURMA YAN TEK POPONA OTUR DEDİ.İŞTE YAPMAMIZ GEREKEN ŞEYLER VAR HATTA İLK GECEMİZDEYAPMAMIZ GEREKEN VAR....İŞTE DİYOMY AÖNEMLİ OLAN SONRAKİ BAKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

canımmmmm cok gecmıs olsun ama ılk gecede napılıyomus ki merak ettım.bu arada cok ıyısın sen kader iiki yazıosun rahatlıorum sayende allahjımda senı rahat ettırsın.mutlu ol inş.canım benım

AY19
canım inşallah kurtuluruz ya şimdi açık açık yazamıyom ama örn.dr dediki 1 ay sonra gel uzun uzun anlatacam dedi,mesala üstte olmayacaksın gibi.....

kadercim bu operasyonu gecirip bilgi veren belki ilk insan sensin Allah senden razı olsun insallah bzde senin gibi bir an once atlatırız canım....

kadercim bu operasyonu gecirip bilgi veren belki ilk insan sensin Allah senden razı olsun insallah bzde senin gibi bir an once atlatırız canım....

canım benim inşallah en iyiisi ve en hayırlısı olur tabi sonuç ne olacak bilmiyom ocak gibi evlenecem inşallah ozamanda size yazar bilgilendiririm.
buarada dr dediki 3 kez katı tuvaletini yaptıktan sonra ancak katı yiyeceğe başlıcaksın.veben 2 kez çıktım ama üçüncüyü çıkamadım ve hep çorbayla besleniyom varmı biyolu ya nasıl dışarı çıkacam kayısı suyu falan içiyom fayda etmedi....işte zorluklarından biride bu 3 gündür açım yiyemiyom

kızlar Harun Özkan a mail atmıştım sağolsun hemen cevapladı.benim korkum böyle bir operasyonun yapıldığının anlaşılıp anlaşılamayacağıydı.kendisine bunu sormuştum.operasyondan 1 ay sonra anadan doğma olan kızlık zarından hiçbir farkı olmadığını asla ve asla anlaşılamayacağını yazmış.ve bu ameliyat sonucu adli tıptan bakire aporu alan hastaları bile varmış.tabi fiyat belirtmemiş.ankaraya geliyor mu onu da sormadım.bilginiz olsun.araştırmaya devam ediyorum.

ay 19 canım sen korkut aslana gitme konusunda kararlı mısın ne dusunuyosun

teralemcım canım benım o söledıgınden sonra bı dusunmeye aldım kendımı we karar wermem zorlastı.acaba napsam bende bılemıorum şimdi ((( zaten parasını denklestırsem gerısı için tekrar konusup fıkır alıcam sızden ama malum annem babam hayatta degıller hıc bı destekcım olmadıgı için bıraz zaman alcak bu aprayı denklestırme.o zmana kadar bazı seylerden emın olurum heralde teralemcım sen kıme gıtceksın???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…