Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

ya kader sen mukemmelsın bu operasyonu yapıpta en ınce ayrıntısına kadar bızle paylasmaya calsıan tek kısısın rabbım ıns kucagına bebegını almayı we mutlu bı hayat surmenı nasıp etsın yurekten ıstıyorum bunu hepımızız için canım bende amelıyatı olunca ssenın gıbı herkesle paylascam umut ışığı olcam senın gıbı canım benımmmmmmmmm

canım bende istanbuldayım kadıkoyde hema kadın saglıgındakı saygın mirzacoğlunu düşünuyorum konuyla ılgılı görüşelım bence

canım bende istanbuldayım kadıkoyde hema kadın saglıgındakı saygın mirzacoğlunu düşünuyorum konuyla ılgılı görüşelım bence

canım ben özelden msj atamıyorum ama ucretıde önemlı ıstersen beraber gıderız ama dedgım gıbı ucretı we guwenılebılırlıgı önemlı canım benımmm

canım ben özelden msj atamıyorum ama ucretıde önemlı ıstersen beraber gıderız ama dedgım gıbı ucretı we guwenılebılırlıgı önemlı canım benımmm

Anladım canım ewet ücrette önemlı ama bılmıyorum ya cok karışık her sey offfffffffffffffff boshayallersmile

önemli olan karar almak kızlar bir anda karaar alcaksın ya yapacaksın yada sonuçlarına razı olacaksın bakın nekadar ahlaklı değil deselerde hiç haketmediğimiz şeyler yaşadık kimse anlamıyor ancak bu derdi bilen anlar oyüzden karaar verin gitsin....inşalah sonucuda iyi olur ve burdan sizlerle paylaşır yeni insanlara umut oluruz bakalım RABBİM İŞLERİMİZİ RASTGETİRSİN...DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

BUARADA kızlar ben istanbulda değilim ama oradanda çok araştırma yaptım.harun özkanla konuştum birçok drlada.izin verirseniz görüşlerimi söylim.harun hoca dediki şöyle şöyle yapacam ve ekledi anadan doğma gibi olacaksın ben buna okadar inanmadım biraz paracı geldi.korkut dr ile görüştüm iyimser geldi iyi biri anlayışlı.birde şişli med.klinikle konuştum bi drdu ama çok içime sinmişti.istda olsaydım oraya yaptırırdım çünkü çok deneyimliler......AMA BAKIN BEN BİKEZ KONUŞTUM BİLEMEM SADECE HEPSİ İÇİN FİKRİM BU OLDU SİZLERE SADECE YARDIMCI OLMAK İÇİN HA BEN KENDİ DR ÇOK MEMNUNUM HERŞEYDEN ÖNCE İNSANCIL OKADAR İYİKİ UMARIM AMALİYATDA İYİ OLMUŞTUR ONU BİLEMEM .........BEN SADECE BUKADAR SÖYLİYEBİLİRİM EN KÖTÜSÜ KARARSIZLIK KARARINIZI VERİN BAKIN HERŞEY ÇOK KOLAY OLACAK.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUNNNNNNNNN

canım cok tsk önerdıgın için fıkırlerın cok guzel bende korku t aslanı dusunuyodum ama teralem dedı kı onun esi dudak kaldırma operasyonu yapıomus we sıtesınde olumsuz şikayet yorumları gormus benı uyardı gıtmeden ewel bi dusun dıye saolsun.ben sımdı baya bı kararsızım yanı hozu kapalı gıtmek ıstemıyorum.hangı doktora gıtsen bılemıyorum ya bı de parasını denklestırsem belkı hemen gıderım ama suan öle bı sıkıntıda war.sen nasıl denklestlrdın kız ??

bu arada benım kı ıkı opersayon 2500 tl olcak dıyer topçık tede sölemıstım.hem uygun hemde benı cok rahatlatmıstı korkut aslan.bıde herkese ayrı ayrı gıdıp muayene olmak ıstemıyorum.utanıyorum..
ayrıca senınkı nasıl gıdıyo??acıma falan warmı?yada baska nelere dıkkat edıyosun canım benım bu arada kac yasındasın merak ettım bılıorum cok soru sordum ama cok ehyecanlıym canım k bkma

kızlar bu ne ameliyatı anlamadım,yorumlarıda okudum anlamadım,hymen demek kızlık zarı demek ama gerisini anlayamadım.ne kadarda operasyon geçiren varmış.neyapılıyor tam olarak merak ettimbilmiyorumkismile

ay 19 ve diğer kızlar
önce ben 1500 yaptım bileziğim vardı sattım para az çok sorun değildi benim için diğer şeyler sorundu gitmek yapmak çokkk korkutuyodu beni..ha şimdi yaptım en azından elimde olan tek bi şans vardı onuda yaptım olur mu olmazmı bilmiyom ama ben elimden gelen tek şeyi yaptım..her an rabbime dua ediyom inşallah hiç bir sorun olmaz ve bu yaşadıklarım bidaha karşıma çıkmaz.sokakta yürürkrn acaba o hastanaden tanıdık olurmu diye çok korkuyom ama deim ya tek şansım buydu ve onuda yaptım...sonuçmu bilmiyorum ...............ve sizlerde eğer bu yapmanız gereken tek şartsa yapın ama emin ellerde....şuan iyiyim ağrım yok sadece her an tedirginim ya dikişler atarsa diye tuvalete otururken bile hapşururken nebileyim belki sadece korku bilmiyorum..

hiç korma kadercim;Allahın izniyle hiç bişey olmaz inşallah.dikiş falan atmaz kolay değilmiş yani,benim de az bir zaman kaldı...:1hug:

kadercim canım benim hiç korkmana gerek yok hem o hastanede gören bence cıkmaz.
dikişlerin konusuna gelınce patlasa bıle doktora zaten gıtceksın kontrole bence sorun olmaz.
ayrıca para senın ıcın pek sorun degıl ama benım ıcın baya bı sorun cunku dedgım gıbı annem babam yasamıyo.kendı ayaklarımın ustunde durmak zorundaayım aaynı anda bunun parasını denklestırmek cok cok zor benım ıcın en buyuk sorun suan lık maddıyat.acaba nısanda takılan bılezıgmı atsam dıye dusundum.sorana da kaybettim desem hıc olmaz yanı kıaca napcagımı bılemıyorum.durup durup aglıyorum nısanlım da farkedıyo psikologa gdelım dıyo.okadar cıldırdım yanı ıntıharı bıle dusunmuyorum degıl.ve en kotusu hıc kımseye de anlatamıyorum su an benı dınlerken sıkıldın belkı kbkma ama cok doluydum

ay19
canım bende bileziğimi çaldırdım dedim kızdılar falan ama olsun umrumda değildi söylesinler çünkü yapmasaydım daha kötü şeyler olacaaktı bende buna katlandım.eğer yapabilirsen öyle yap bide benim 1500 dü.tam denk geldi.sende bi yalan bul.buarada sakın nişanlına psikolojini belli etme.tam ucuna gelmişken kendini yakma derim. ne olur.inan değmez.sen bileziğini sat ve yap.buarada sen ne zaman evleniyon benim yakın ya sennin

anım şu bılezık konusunda pek bı kararsızım cunku bılezık zaten 1000 tl eder dıger 1000 tl yı nerden bulucam?bana kalsa ben yaza ıstyorum ama onlar tutturdu kasım ayına olsun dıye bende dedım kı nısan ayına olsun dıye bakalım ne oluyo

bilmiyorumki canım ya ALLAH BİR KAPI AÇACAKTIR inşallah ama borç falan al evlenince taksitle ödesen.tabiki güvenilir b,ir arkadaşından ancak öyle yapabilirsin bide kasımda evleneceksen diyelim ozaman kalıcı yaptırmayacan geçicimi yaptırcan düğün tarihin çok yakın en az 1ay öncesi olmalıydı kalıcı için

canım bılemıyorum artık napcam yanı okadar parayı ısteyebılcegım bırsde yok.250 tl degıl kı 2500 tl hem ben erteletcem nısandan evel olmaz dedım kaynanama.allahım yardımcım olsun hepımızınde yardımcısı olsun inş.şu durumdan bı kurtulsam baska bısı ıstemyıorum.bıde bısey sorcam canım sen kac yasındasın???

kizlar doktor sitesi. com'dan doktor arastirmasi yapabilirsiniz.
bulundugunuz ile gore doktor bakabilirsiniz, hatta sorularinizi doktorlara yoneltebilirsiniz.
konuya oyle bir bakiyordum da bazi arkadaslarin doktor arastirmasi yaptigini okudum, belki yardimci olurum dedim :1hug:

hic uzulmeyin kizlar...
zar meselesi ulkemizde bir tabu ve yaptirmaniz gerekiyorsa, zor durumdaysaniz yaptirin...
erkekler de sutten cikmis ak kasik degil...

Kader geçmiş olsun, doktorun kim anlamadım
bir de tam püf noktalarını doktoruna sorabilir misin üstte olmayacaksınız demiş
ve kesin kes öyle kanama olacakmıymış?
kalıcı yöntem en az ne kadar süre önce yaptırılmalı
diyelimki bir kız diktirecek ve düğünü 8 ay sonra
böyle oluyor mu yoksa illa 1 ay önce mi yaptırmalı kalıcı yöntem olsa bile?
bir de doktoruna şunu sorar mısın, mesela sen şu an adli tıbba gitsen anlaşılır mıymış dikildiği
bakalım yönteme ne kadar güveniyor doktor
teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…