Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

iyi yapıyorsunuz kızlar,erkekler hak ediyor,bu kadar baskı yapılıyor kızlara,onlarda ne yapsın böyle şeylere başvuruyorlar.yurt dışında böyle baskılar olmadığından bu tür şeylere başvuru az oluyor.tabi canım erkekler istediğiyle herşey yapabilir.kızlar evlene kadar rahip gibi dolaşsınlar.bu gidişle bu gibi adetler hiç bir zaman sonu gelmicek.......

evet kızlar

ben bişey daha paylaşayım sizlerle gerçekten hala inanamıyom ben bu amaliyatı yaptım he duyardım şimdi ben yaptım.........ama şunu söyliyeyim psikolojim hem iyi hem buruk ama benden alınanın bişekilde başka şeylerle tekrar benim olması güzel geliyorrrrr...........gsrip değilmi bazen düşünüyorum böyle şeyler bilmiyom

kadercim Rabbim bizide en kısa zamanda bu isten kurtulmayı nasip eder insallah....senin adına inan bende cok sevindim cunku oncesindeki cırpınıslarına tanıklık ettik hep birlikte....

ozel olmazsa bir soru sormak istiyorum kadercim sana kendin kontrol edebildin mi bir degislik oldugunu fark ettin mi cevaplamak isteezsen anlarım........

teralem sen ne yaptın canım,karar verdin mi kime yaptıracağını ameliyatı? ben karar verdim gibi..şimdi geri sayım başladı.yalnız benim kafama takılan operasyondan 1 gün sonra falan 5-6 saatlik bir otobüs yolculuğu yapabilir miyim? çok kafama takılıyo.

bencede cok guzel bı duygudur.tekrar öle olgudnu bılmek.bu acıdan doktorların daha duyarlı olması gerek cunku ınsanı hem fızyolojık hemde psikoljık olarark kalkındırıyo resmen.tekrar gecms olsun kader abla.darısı basımıza inş.

kızlar çok sağolun rabbim hepimize tekrar bi şans verir inşallah.önce şunu söyliyeyim kendimi kontrol edemedim korkuyom yanlış bişey yapmayayım diye 2 gün sora kontrol var yani bayram sonrası ozaman sonucu hepberabar görürüz.diğer yaptıracak arkadaşlar ne olur sizde an ve an yazin yine şunu söylim amaliyat sorası yolculuk belki biraz zor olabilir eğer dr olur diyosa doğrudur...

ben hep yazıcam sonucunu hayırlısıyla bı olsaydım.an ve an yazıcam.emınım ki agzımdan cıkacak olan tek bı kelımeyı bıle merakla bekleyen ınsanlar olacak.ılk yazan sensın kader abla devamını getırcez inş.yardım edene allahta yardım edr.bide bişi dıcem eger ki dıkıs tutmadyısa falan ynıden mı amelıyat yapıcak acaba?

canım ya hayır öyle bişey olmasın dua ediyorum zaten ve dikkat ediyom tekrar sil baştan dayanamam ALLAHIMA dua edin ya öyle bişey olmasın

canım ya hayır öyle bişey olmasın dua ediyorum zaten ve dikkat ediyom tekrar sil baştan dayanamam ALLAHIMA dua edin ya öyle bişey olmasın

yok zaten olmsaın öle bişi olursa nolur dıye merak ettim oyuzden sordum yanlıs anlama.
inş.olmaz.sadece aklıma gelen bı ıhtımaldı benımkı.:44:

kadercim umarım hersey yolundadır dualarım seninle

canım çok sağolun sizde benim hep aklımdasınız bayrom sunu haftası dr gidecem kontrole size yazarım.ama çok korkuyom ya dikiş tutmamışsa ya başka bi sorun çıkmışsa diye korkuyom ama hepsini yavaş yavaş görecem bir an evvel dr gidip sonucu görmek istiyorum duanıza çok ihtiyacım var sağolun kızlar

allahın izniyle hiçbişey olmaz canım,herzaman benim gibi olan arkadaşlarıma da dua ediyorum.kontrolünde de bşey çıkmaz öptüm

hiç bişi olmaz allahımın izniyle yaradanıım hepimize bi şans werir.
dualarım hepinizle....

kızlar ya bugün tuvalete oturdum ve bişey canımı yaktı ay bilmiyorum ya çok korkuyom ne oldu dikişlermi düşüyor acaba dr tlf açsammı artık utanıyom açmayada ya dar şeyler giyince falan zedelenirmikii bilginiz varmı neler yapmamalıyım hani drlarla görüşüyonuz ya belki biliyosununzdur ne diyosunuz napayım acil cevap

canım;ilk başta olur heralde normal diye düşünüyorum dar falan giyme fazla,hiç bişey olmaz korkma ama dr a sor için rahat eder.dikişler dşen değil eriyen dikişler hayatım düşmez korkma.zaten kontrolde belli olur içini rahat tut kız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…