Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

umarım hersey dilediğin gibiolur cnm. ben haftasonu kalıcı yöntemi oldum.sormak istedikleriniz varsa lütfen sorun

Umarım sende en ufak bir sorunla karşılaşmazsın bundan sonra.
doktor ismini paylaşmak yasak değil ise, paylaşabilir misin acaba?
Birde tekrar ne zaman kontrole gidiceksin? Sende nasıl güven sağladı doktor, tecrübeli miymiş?

Şimdiden saol yanıtın için

Umarım sende en ufak bir sorunla karşılaşmazsın bundan sonra.
doktor ismini paylaşmak yasak değil ise, paylaşabilir misin acaba?
Birde tekrar ne zaman kontrole gidiceksin? Sende nasıl güven sağladı doktor, tecrübeli miymiş?

Şimdiden saol yanıtın için
inşallah cnm.. dr şahap inmeze yaptırdım.güvenmek zorundaydım ben belirli aralıklarla kontrole gitmek istiyorum:KK5:

inşallah cnm.. dr şahap inmeze yaptırdım.güvenmek zorundaydım ben belirli aralıklarla kontrole gitmek istiyorum:KK5:

Demiştimya 2 doktor arasında tereddütte kaldım diye, bir tanesi Şahap İnmez idi.
O yüzden yazıcakların cidden önemli benim için. Neden onu seçtin, tavsiye felanmıydı , gittiğin zaman nasıl bi izlenim bıraktı sende, yani %100 garanti veriyor mu, ilgili birisi mi? ben sadece sekreteriyle konuştum.
Çok soru sordum ama, detaylı yazarsan çok memnun olurummmm.

Demiştimya 2 doktor arasında tereddütte kaldım diye, bir tanesi Şahap İnmez idi.
O yüzden yazıcakların cidden önemli benim için. Neden onu seçtin, tavsiye felanmıydı , gittiğin zaman nasıl bi izlenim bıraktı sende, yani %100 garanti veriyor mu, ilgili birisi mi? ben sadece sekreteriyle konuştum.
Çok soru sordum ama, detaylı yazarsan çok memnun olurummmm.
bende sizin gibi internetten arastırdım.sahap beyle telefonda konustum beni telefonda epey rahatlattı gittiğimde cok ilgiliydi.tek basıma gittim kendimi muayeneye ilk girdiğimde cok yanlız hissettim sahap bey motive etti beni.sahap bey bize olumsuz olarak dönen olmadıdemişti telefonda ilk konuştuğumuzda..

macakızı özel olmazsa işlem hakkında bilgi verirmisin?ne kadar sürdü?genelmi lokalmi oldu?ayaga kalkma süren ne kadar oldu?mesela günübirlik bu işlem yaptırabilrmi?doktora nasıl güvendin bide bende araştırıyorum ama bir türlü kimseye güvenemiyorum..ücretide paylaşırsan çok sevirim..

Son düzenleme:
Bu konuda Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu ile ilgili bilgisi, duyumu, yorumu olan var mı acaba?
Varsa paylaşırsanız sevinirim.

şubat ayında evleneceğini söyleyen operasyon geçirmiş bir arkadaş vardı onun durumu ne oldu acaba?bir gelişme var mı?işlem sonrası evlenen oldu mu?kanama geçirdiniz mi?lütfen bilgi verin arkadaşlar

şubat ayında evleneceğini söyleyen operasyon geçirmiş bir arkadaş vardı onun durumu ne oldu acaba?bir gelişme var mı?işlem sonrası evlenen oldu mu?kanama geçirdiniz mi?lütfen bilgi verin arkadaşlar

olmuş cnm kanaması.hatta konuda açmış forumda bakarsan görürsün

:KK30:arkadaşlar bende yaptırmak ıstıyorum.afyonda ıkamet edıyorum.şahap beyi baya gözum tuttu.bana yardımcı olacak varmı bu konuda.Ankarayı pek bılmıyorum.Bide şahap bey ne kadara yapıyo biilgi verirsenız cok sevınırım.lütfen bana ulaşın

ceshme sağolun bir tanıdığım için soruyorum, teklif aldı fakat çok dindar bir erkek.Kız pişman, olan olmuş vakti zamanında ama erkeğe söylerse asla evlenemez
bu yüzden teklifi savıp duruyor eğer kanaması olmazsa çok kötü olur eğer burdan olumlu yanıt alabilirsek belki doktora gider

maça kızı tecrübelerinizi bekleyeceğim lütfen bilgilendirin bizi ,genel aneztezi mi yapılıyor acaba?

canım benim inşallah en iyiisi ve en hayırlısı olur tabi sonuç ne olacak bilmiyom ocak gibi evlenecem inşallah ozamanda size yazar bilgilendiririm.
buarada dr dediki 3 kez katı tuvaletini yaptıktan sonra ancak katı yiyeceğe başlıcaksın.veben 2 kez çıktım ama üçüncüyü çıkamadım ve hep çorbayla besleniyom varmı biyolu ya nasıl dışarı çıkacam kayısı suyu falan içiyom fayda etmedi....işte zorluklarından biride bu 3 gündür açım yiyemiyom

doğadan form çay içerseniz bağırsaklarınızın hareketi hızlanır kabız kalmazsınız tuvalette de ıkınmazsınız yaptıracak arkadaşlara not olsun bu da

akdenz okudum antepte yaptırmış. zaten orda oturormuş anladığım

sen yaptırdınmı canm düğün varmı .bende düğün yok kendmi rahatlatyım die yaptıraym diorum

X