allahima binlerce kez sükrediyorum beni kizima bagisladigi icin...

uffffffff gerçekten okudukça sanki yaşadım ıyy ya korktum :KK43: bende canlı doğumda bulundum ama senınkı gerçekten ne desem boş çokk geçmiş olsun Allah senı evlatlarına evlatlarını sana bağışlasın

sana tekrar geçmiş olsun canım...bilmiyodum öğrendim..inşallah ikinci bebeğinde hiçbir sorun yaşatmaz yüce rabbim...hayırlısıyla iyi haberlerini alıcaz inanıyorum....tuana kardeş bekliyor...başlığın da bu olsun...oldu mu...benim de iki doğumum var ikisi de farklı zorluklarla doğdu...ama dediğin gibi kucağına alır almaz unutuveriyorsun tüm sıkıntıları..mucizevi ve kutsal bir hediye bizlere onlar...Allah'ım acılarını göstermesin...onlar bizim canlarımız...canımızdan can koptu çünkü...:Saruboceq:

opuyorumnanaktancanimsin cok tskler o güzel yorumun icinopuyorumnanaktan
:Saruboceq:amin canim insallah ikincide yasamam:Saruboceq:
:Saruboceq:rabbim kimseye yasatmasin bu acilari:Saruboceq:
ikincisi hele bi gelsin unutmazsam baslik o olur elbet tatlim benim tskler fikir icinopuyorumnanaktan

:Saruboceq:kessinlikle rabbimin bizlere lütfettigi en mucizevi melekler onlar:Saruboceq:

canım ya neler yşamışsın..sen ne güçlü bi annesin..kızın çok şanslı senin gibi bi anneye sahip oluğu için..allah aayırmasın..sağlıkla mutlulukla yaşayın bi ömür...

:kedi:cok cok tsk ederim canim benim:kedi:
:Saruboceq:asil ben sanliyim canim ona sahip oldugum icin sayesinde annelligi tatdigim icin:Saruboceq:
:Saruboceq:rabbimin izniylede büyüdügünü gördügüm icin:Saruboceq:
:ecrin_bebek:kizimla ben yeniden dogdum sükürler olsun:ecrin_bebek:

2 çocuğumun doğumunuda normal olarak yaptım,tabii zor ama sonucu çok tatlı oldu,senin yaşadıkların gerçekten artık doğumu aşmış ,çok zor günler geçirmişsin cnm benim,tabii sabretmişsin ve bugün mükaafatını yaşıyosun,tuananın fotolarınada baktım,allah nazarlardan korusun, seni evladına,onuda sana bağışlasın cnm,ömrünüz boyunca sağlıkla birlikte olun...

:Saruboceq:amin canim o güzel yüregine saglik:Saruboceq:
:Saruboceq:herseye degiyo inan sükürler olsunkide verilmis sadakam varmis rabbim beni kizima bagisladi:Saruboceq:

uffffffff gerçekten okudukça sanki yaşadım ıyy ya korktum :KK43: bende canlı doğumda bulundum ama senınkı gerçekten ne desem boş çokk geçmiş olsun Allah senı evlatlarına evlatlarını sana bağışlasın

:teselli:canim amacim korkutmak diildi inanki:teselli:
:Saruboceq:amin canim allah razi olsun senden:Saruboceq:
:Saruboceq:rabbim isteyen herkeze anneligi tatdirsin insallah:Saruboceq:
:Saruboceq:güzel bir hamilelik ve kolay dogum nasip etsin:Saruboceq:

sizi çok taktir ettim okurken ,çok güçlüsünüz
annelik duygunu tatmadım-yeni evliyim daha ama yaşadıklarınızdan çok etkilendim.
rabbim sizi sevdiklerinize bağışlamış :nazar:
bir ömür boyu mutluluklar sizinle ailenizle olsun
:nazar: :nazar: :nazar:

sizi çok taktir ettim okurken ,çok güçlüsünüz
annelik duygunu tatmadım-yeni evliyim daha ama yaşadıklarınızdan çok etkilendim.
rabbim sizi sevdiklerinize bağışlamış :nazar:
bir ömür boyu mutluluklar sizinle ailenizle olsun
:nazar: :nazar: :nazar:

opuyorumnanaktancok cok tskler canim benimopuyorumnanaktan
:Saruboceq:rabbim sanada nasip eder insallah annelik duygusunu canim:Saruboceq:
:teselli:umarim etkilenipte cok korkutmamisimdir canim benim:teselli:
:Saruboceq:amin canim o güzel yregine saglik:Saruboceq:

opuyorumnanaktancok cok tskler canim benimopuyorumnanaktan
:Saruboceq:rabbim sanada nasip eder insallah annelik duygusunu canim:Saruboceq:
:teselli:umarim etkilenipte cok korkutmamisimdir canim benim:teselli:
:Saruboceq:amin canim o güzel yregine saglik:Saruboceq:

yeni evli olup yemek+bakım+dekorasyon bölümlerinde dolanan ben hihoyyyt son msjlar bölümünde dikkatimi çekerek girdim sayfana incitanem
seninle tanışmak varmış,yaşadıklarından kendime çıkaracağım şeyler varmış canım demek vereliniortak
evli olunca anlarsın yada sonraları anne olunca anlarsın söylemleri hep çıkar ya karşımıza
o müthiş duyguyu tatmadım, o konuda yaşamadan da konuşamam fakat yazını okuyunca tek başına güçlü kalıp gerektiğinde kendini deil canının canını düşünmen..etkiledi fakat korkutmadı asla,bu konuda emin ol incim ok? :asigim:

bence hayat korkularak tüketilebilecek en son şeydir... di mi ya....
a.s.

yeni evli olup yemek+bakım+dekorasyon bölümlerinde dolanan ben hihoyyyt son msjlar bölümünde dikkatimi çekerek girdim sayfana incitanem
seninle tanışmak varmış,yaşadıklarından kendime çıkaracağım şeyler varmış canım demek vereliniortak
evli olunca anlarsın yada sonraları anne olunca anlarsın söylemleri hep çıkar ya karşımıza
o müthiş duyguyu tatmadım, o konuda yaşamadan da konuşamam fakat yazını okuyunca tek başına güçlü kalıp gerektiğinde kendini deil canının canını düşünmen..etkiledi fakat korkutmadı asla,bu konuda emin ol incim ok? :asigim:

bence hayat korkularak tüketilebilecek en son şeydir... di mi ya....
a.s.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
opuyorumnanaktancanimsin ya o güzel yüregine saglik nekadar güzel yazmissinopuyorumnanaktan
kessinlikle hakklisin canim katiliyorum
:kedi::eek::kedi:

cok uzun oldu kusuruma bakjmayin ltfen
amacim kimseyi korkutmak icini karartmak yada üzmek diildi asla
ben gercekden korkmuyorum dogum yapmakdan cevremde o dönem dogum yapicak arkadaslarimda cokdu anlatmak istemedim basda ama israrla sordular anlatdim ama korkunc biseymis gibi diil hep pozitif bakdim allahima sükürler olsunki hepisinin dogumlari cok iyi gecdi
umarim bana kizmasiniz bu durumumu paylasdigim icin
insan anlatip paylasdikcada rahatliyo sanki en azindan ben öyleyim ki normalde cok icime kapanigimdir
ama hamilelik dogum bebek derken cok mucizevi bi olay bu bambaska güzel bisey allah herkeze tatdirsin bu duyguyu
bilmiyodum canım bençok geçmiş olsun korkmadımda ne biliyim işte ama simdi alalhıma binlerce şükür sağlıklısın eşin ve kıızn yanındaya alalh bide göstermesin aynı durumları:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım Allah sana yardım etmiş bak seni kızına bağışlamış şükürler olsun. Yine de zor bir doğum geçirmişsin. Korkmamaya çalıştım ama inşallah bende o kadar zor olmaz, çünkü ben hastaneyi bırak iğneden bile korkan bir kızım :kedi:

canımwalla hikayeniokurken doldum doldum ağlicam nerdeyse Allah bagışlamış melegine çok hüzünlendim. Allah korusun tümanneleri:KK58:

X