allahima binlerce kez sükrediyorum beni kizima bagisladigi icin...

çok zor günler geçirmişsin canım
ama şuan burdasın ve bizimlesin ya şükürler olsunŞeniz
evladın eşin ailen yanında
anne olmak kolay degil :nazar:
kız korkcak herkes öyle bi yazmışınki:roflol:
gerçi herkesin farklı olur
bi dahaki dogumunu sezeryan yap bacım sen ne olur ne olmazsengözlerimebaksanab

tatlim amacim kimseyi korkutmak diilki aksine herseye ragmen her aciya ragmen deydigini ve anneligin bambaska güzel bi duygu oldugunu anlatmakdi tabiiki bende isterdim kolay ve güzel bi dogum öyküsü yazmak
allahim ikincide nasip eder insallah
allahim biz kadinlarin,anne adaylarinin ve anne olanlarin hep yaninda hep yardimci oluyo cok sükür

valla ne yalan soylım bende korktum. cesaretınden dolayı kutlarım. allah kızına kocana sevdıklerıne bagıslamıs seni.allah kımseye yasatmasın

sana söz yine baharlar gelcek,sana söz ışık sönmeyecek..
ölüm yok ki tuana uyan,şimdi yaşanacak...:nazar:

:eek:anneyim canim anne:eek:
kiz sen bekar halinle hikayemimi okudun umarim korkmamissindir sakinda korkma rabbim tüm annelerin yardimcisi oluyo cok sükür:Saruboceq:

valla tum dogum hikayelerini okuyorum ben canim dogumdan korkmuyorum cok sukur dunyaya yavrumu getirecek olma dusuncesi bambaska bisi. cocuklugumdan beri ben kizime ogluma isim dusunurum hatta.. bilmiyorum ya cocuk bambaska bisi. askinla senin bir meyven.. Allah ne guzel birsey yaratmis diyorsun inanilmaz bir duygu olmali..

dogum hikayen cok cok zormus evet ama simdi iyisin melegin kollarinda gozunun onunde ya hepsi geride kalmistir.
iyi ki anlatmissin senin gibi guclu anneleri gormek cok cok guzel birsey.a.s.a.s.

valla tum dogum hikayelerini okuyorum ben canim dogumdan korkmuyorum cok sukur dunyaya yavrumu getirecek olma dusuncesi bambaska bisi. cocuklugumdan beri ben kizime ogluma isim dusunurum hatta.. bilmiyorum ya cocuk bambaska bisi. askinla senin bir meyven.. Allah ne guzel birsey yaratmis diyorsun inanilmaz bir duygu olmali..

dogum hikayen cok cok zormus evet ama simdi iyisin melegin kollarinda gozunun onunde ya hepsi geride kalmistir.
iyi ki anlatmissin senin gibi guclu anneleri gormek cok cok guzel birsey.a.s.a.s.

canimsin ya cok duygulandirdin beni inan helal olsun sana balim vallahi rabbim herseyin hayirlisini versin sana insallah tüm kalbimle diliyorum bunu

kessinlikle hakklisin ben yasadigim hic birseyden pisman diilim aksine insan melegine kavusunca daha bi SIKI tutunuyo hayata benki cani cok tatli biriydim simdi ise daha güclüyüm

herseyin güzeli ve özeli senin olsun insallah canim:Saruboceq:a.s.:nazar:

canım benim ya ne eziyetler çekmişsin ama şükürki bebeğin iyiymiş.sağlıkla büyütürsün inşallah..

canım benim ya ne eziyetler çekmişsin ama şükürki bebeğin iyiymiş.sağlıkla büyütürsün inşallah..

saol canim allah razi olsun evvet bebegim iyi suan rabbiminde izniyle 3bucuk yasina basti ne mutlu hem hayattayim hemde kizimin büyüdügünü görüyorum:Saruboceq:

X