allahima binlerce kez sükrediyorum beni kizima bagisladigi icin...

çok geçmiş olsun Allah sevdiklerinize bağışlamış çok şükür
ama ben doğum yapmaktan çok korktum valla

yapma ya kiyamam sanaaaaaaa
hamilemisin???
sakin ha ben allahim nasip ederse ikinciye hamile kalirsam gene normal dogum düsünüyorum inan bana
allah biz annelerin yardimcisi oluyorr :Saruboceq:
ay seni korkutmak istemezdim ya:1no2:

yapma ya kiyamam sanaaaaaaa
hamilemisin???
sakin ha ben allahim nasip ederse ikinciye hamile kalirsam gene normal dogum düsünüyorum inan bana
allah biz annelerin yardimcisi oluyorr :Saruboceq:
ay seni korkutmak istemezdim ya:1no2:

yok daha hamile değilim de ama benimde hep düşüncem normal oğumdan yana.
dünya tatlısı bir kızın var maşallah.Allah bağışlasın
hep birlikte uzun,mutlu ömürler versin Allah'ım:Saruboceq:

yok daha hamile değilim de ama benimde hep düşüncem normal oğumdan yana.
dünya tatlısı bir kızın var maşallah.Allah bağışlasın
hep birlikte uzun,mutlu ömürler versin Allah'ım:Saruboceq:

:Saruboceq:amin canim saollllla.s.
allahim sanada nasip eder insallah
benimde tavsiyem normal dogumdur canim
cennet annelerin ayaklari altinda denir ya bosuna diil inan bazen aci cekmekde gerekiyo ama kucagina alinca hepsi bitiyo inan bana sakinda korkma allah yardimcin olur :Saruboceq:

allah bağışlasın ablacım anne olmak böyle zorluklara göğüs germek dimi allah herkese kolay doğumlr nasip etsn

allah bağışlasın ablacım anne olmak böyle zorluklara göğüs germek dimi allah herkese kolay doğumlr nasip etsn

a.s.saol canim evvet hakklisin anne olmak böyle bisey canim :nazar: demekki bosuna cennet annelerin ayaklari altindadir denilmemis ki ne mutlu bize:nazar:
allahim isteyen herkeze evlat nasip etsin ve kolay dogumlar insallah:nazar:a.s. umarim korkutmamisdir seni bu yaim:uhm:gennelde okuyanlar cok korktum diyoda bense sadece animi paylasmak istedim okadar.......
senin doguma nekadar var canim???

sizinle bisey daha paylasmak istedim kizlar ama bunun icin özel bir bölüm acmak istemedim

annem bize hele kizdigi ve sinirlendigi zamanlarda hep söyle der mesela bana sen bana zamaninda az cekdirmedin yeni yilda sancim tuttu ama sen ocagin besinde dünyaya geldin ne aci ne sanci cekdim sende diye yüzüme vurup durur saolsun

erkek kardesime sinirlendiginde sen zaten tecavüz cocugusun(yalnis anlasilmasin babamdan yani baska birinden diil)senden bi hayir gelmez sanirim babamla bi ara küsmüsmüsler sonrada barisinca babam cinsel iliskiye girmek istemis falan filan annemde istemeyince esimsin diye zorlama olmus herhalde
kiz kardesimede sen on aylik dogdun senin yüzünden bilmem ne oldum falan der durur her kizdiginda bunlari duyariz ondan ve benim hep icim ciz eder canim cok acir sonucda el kadar bebekdik hangi birimizin elindeydiki bi kere okadar cok kizdimki banami sordun beni dogururken dedim

yani demek istedigim ben bukadar aciyi cekdim evvet ve sizinle paylasmak istedim bende isterdim normal ve kolay bir dogum öyküsüyle karsinizda olmayi ama allahim bunu uygun görmüs ve yassatmis bana ama demek istedigim ilerde kizim akli erdiginde onunlada paylasmak isterim eger sorarsa ama bunu onun yüzüne senin yüzünden bunlari cekdim ben ölümden döndüm yok kiymet bilmiyosun falan gibi yüzüne vurmak asla istemem.....
bana ters ve yalnis geliyo acikcasiiiiiii
sonucda bebek bi kadinin basina gelebilcek en güzel sey ve dahada önemlisi allahin mucizesi bence.........

18129345jq9.png

[URL=http://g.imageshack.us/img129/18129345jq9

cnm yahu sen neler yaşamışsın allah seni ailene bağışlamış yeni bebişşş gelsinnn gönüller hoş olsun allah tüm ailene sana sağlık huzur versin... :1hug:

cnm yahu sen neler yaşamışsın allah seni ailene bağışlamış yeni bebişşş gelsinnn gönüller hoş olsun allah tüm ailene sana sağlık huzur versin... :1hug:

a.s.tsk ler tatlim allahim cümlemioze saglik huzur mutluluk nasip etsin insallah canim:Saruboceq:

canım neler atlatmışsın ya suan sağlıklısınız tuanan ve sen canım arkadaşım...Allahım analı babalı büyütsün....Rabbim tüm dileklerini gerceğe dönüştürsün...
inş en kısa zamanda hamiş haberlerini alırız...canım benım ömür boyu mutluluklar rabbim seni ilk önce eşine,kızına,ailene ve bize bağışladığı için binşükürrr

allah razi olsun tatlim senden yüregine saglik bu güzel yorumlarin icina.s.
allahim daima gönlüne göre verir insallah:nazar:
gecdi gitti bile bugün o agriyi hatirlamiyorum allaha sükür
kendine cok iyi bak ve hep mutlu kal:1hug:

ayy şaka gibi,, çok zorlu bir doğum hikayesi,, neyse ki en güzeli mutlu son ,,Rabbim tuananı sizlere bağışlasın inş.ama bence 2. de normal doğum diye diretme canım ya:1hug:
bende hep böle bir doğum hikayesi yazmak isterdim benim hikayem yarım kaldı malesef inş. bir dahakine mevlam nasip eder,,

canim benimki ille diretmek diil ama gönlümden gecen normal dogum insallah
ama hastanedeki dosyalarimda kayitli zaten en ufak bir riskde bana yada bebegime zararli gelicek bisey olursa bana sormadan direk sezeryana alicaklar zaten

buarada senin adinada cok üzüldüm canim insallah allahin en kisa zamanda tatdirir sana bu duyguyu:Saruboceq:
allahim gönlüne göre versin canim insallah:Saruboceq:

arkadaşım çok etkilendim doğum hikayenden.büyük tehlike atlatmışsın.bende iki doğum yaptım seninki kadar zor değildi ama ilkinde kanama geçirdim her ikiside zor ve sancılı oldu.ama en güzeli yaşanan acıların unutulması geriye ise sadece bu harika çocukları dünyaya getirmiş olmanın gururu kalıyor biliyorum.onlara sahip olmak bütün acılara değiyor,ve acılar unutuluyor.ne güzel yeni bir bebek düşünüyorsunuz.inşallah bu sefer sorunsuz sağlıkla getirirsin dünyaya bebeğini.

ben eşini de tebrik etmek istiyorum doğumun sırasında ki soğukkanlılığı yüzünden.çok az erkek böyle bir duruma dayanabilir.o sana güç vermiş.ne kadar şanslısın
bundan sonra herşey gönlünce olsun sağlıkla kal..

arkadaşım çok etkilendim doğum hikayenden.büyük tehlike atlatmışsın.bende iki doğum yaptım seninki kadar zor değildi ama ilkinde kanama geçirdim her ikiside zor ve sancılı oldu.ama en güzeli yaşanan acıların unutulması geriye ise sadece bu harika çocukları dünyaya getirmiş olmanın gururu kalıyor biliyorum.onlara sahip olmak bütün acılara değiyor,ve acılar unutuluyor.ne güzel yeni bir bebek düşünüyorsunuz.inşallah bu sefer sorunsuz sağlıkla getirirsin dünyaya bebeğini.

ben eşini de tebrik etmek istiyorum doğumun sırasında ki soğukkanlılığı yüzünden.çok az erkek böyle bir duruma dayanabilir.o sana güç vermiş.ne kadar şanslısın
bundan sonra herşey gönlünce olsun sağlıkla kal..

canim yüregine saglik cok güzel ifade etmissin aynen katiliyorum her aciya degiyor gercekdende
allahim isteyen herkeze tatdirsin bu güzel duyguyu insallah:Saruboceq:
evvet esimin detegi olmasaydi ben ne yapardim bilmiyorum ona nekadar tsk etsem azdir daima ve herzaman yanimda oldugu icin
kendine cok iyi bak ve hep mutlu kala.s.

tesekkurzp2.jpg

[URL=http://g.imageshack.us/img25/tesekkurzp2
güzel yorumlariniz ve iyi dilekleriniz icin sonsuz tsklerimi sunuyorum canlarimmmmm
allah heoinizden razi olsun
ve gönlünüze göre versin insallah
iyi dileklerim ve dualarim sizinle
allahim isteyen herkeze tatdirsin annelik olan bu kutsal ve essiz duyguyu insallah
iyiki varsiniz kk bayanlari

ben hamile değilim, birgün olurum sanırım; korktum ve ağlıyorum..
zaten normal doğum yapma ihtimalim bazı sebeplerle düşüktü; artık yok..
ablacığım çok büyük insansın sanırım ben ölürdüm..

ben hamile değilim, birgün olurum sanırım; korktum ve ağlıyorum..
zaten normal doğum yapma ihtimalim bazı sebeplerle düşüktü; artık yok..
ablacığım çok büyük insansın sanırım ben ölürdüm..

niye agladin canimcigimsenağlamakiyamam sana inan
hic hic takma kafana tatlim bak diyosunki normal dogum bazi nedenlerden dolayi düsükmüs ne mutluki artik alternatifler var
ve inan bana canim allahim biz annelere cok yardimci oluyo meleklerimiz koruyo bizi tatlim
suan saglikliyiz ana kiz cok sükür a.s.
seni ne korkutmak nede aglatmak isterdim canim:teselli:

X