allahima binlerce kez sükrediyorum beni kizima bagisladigi icin...

çok zorluklar yaşamışsın gerçekten. Ama Rabbim seni sevdiklerine bağışladı. inşallah bundan sonra birdaha bu tarz şeyler yaşamazsınız.

canımcım zorlu bir yoldan gecmişsin.....allah yavrunu hayırlı evlat kılsın,cok tatlı cıkmıs fotolarda annesi kardes sevincini de bizle paylasman dilegiyle:))))

çok zorluklar yaşamışsın gerçekten. Ama Rabbim seni sevdiklerine bağışladı. inşallah bundan sonra birdaha bu tarz şeyler yaşamazsınız.

:Saruboceq:amin canim insallah:Saruboceq:
kiz sen bekarsin niye baktin umarim korkmamissindir :teselli:ama korkmada zaten rabbim yardimcimiz oluyo biz annelerinopuyorumnanaktan

canımcım zorlu bir yoldan gecmişsin.....allah yavrunu hayırlı evlat kılsın,cok tatlı cıkmıs fotolarda annesi kardes sevincini de bizle paylasman dilegiyle:))))

:Saruboceq:amin canim rabbim hepimizin yavrusunu hayirli kilsin insallah:Saruboceq:eek:nlarin yoklugunu eksikligini acilarini yasatmasin bizlere:Saruboceq:

tesekkürler teyzesi kizimi güzel buldugun icinopuyorumnanaktan

insallah canim rabbim insallah bi kardes nasip eder kizima ve buseferde güzel bir dogum hikayesi paylasmak nasip olur insallah:Saruboceq:

aman allahım bende korktum kız...

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:ama ama ama benim amacim korkutmak diildiki bunuda kac kez vurguladim:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

inan bana rabbim biz kadinlarin yardimcisi oluyo cok sükür yasamam gerekiyomus yasadim ama verilmis sadakam varmiski rabbim beni kizima bagisladi cok sükür:Saruboceq:

ve allah nasip ederse ikinci evladimida normal dogumla dünyaya getirmek istiyorum inan bana:Saruboceq:

benim meleğim neler yaşamış....dediğin gibi yüce Rabbim seni evladına bağışlamış...ve bizlere de sevgili meleğim....

Allah meleğine sağlıklı uzun ömür versin :Saruboceq:analı babalı büyütsün:Saruboceq:

benim meleğim neler yaşamış....dediğin gibi yüce Rabbim seni evladına bağışlamış...ve bizlere de sevgili meleğim....

Allah meleğine sağlıklı uzun ömür versin :Saruboceq:analı babalı büyütsün:Saruboceq:

:Saruboceq:amin iyilik melegim:Saruboceq:
opuyorumnanaktano güzel yüregine yorumuna saglikopuyorumnanaktan
:Saruboceq:rabbim seninde daima gönlüne göre versin insallah:Saruboceq:
Şenizherseyin en güzeline en özeline layiksinŞeniz

canım ya neler yaşamışsın :teselli:
ama seni çok taktir ettim alkisalkisalkis
çok güçlüsün yazıyı okurken bile resmen o anneliğin verdiği duyguyu hissettim:emir_bebek:
allah ikincisinde çok kolay bi doğum nasip eder isteyen herkesede inş:Saruboceq:
bir ömür boyu mutluluklar canım o günler gitsin bi daha uğramasın :nazar:

tuana ve muhteşem anneyi, çok tebrik ederim.
ben de gebeyim, henüz çok yeni.... doğum korkusu sardı bak şimdi beni :)

allah sizi de tüm anne ve melekleri de birbirlerine bağışlasın.

canım ya neler yaşamışsın :teselli:
ama seni çok taktir ettim alkisalkisalkis
çok güçlüsün yazıyı okurken bile resmen o anneliğin verdiği duyguyu hissettim:emir_bebek:
allah ikincisinde çok kolay bi doğum nasip eder isteyen herkesede inş:Saruboceq:
bir ömür boyu mutluluklar canım o günler gitsin bi daha uğramasın :nazar:

:Saruboceq:allah senden razi olsun canim:Saruboceq:
opuyorumnanaktano güzel yüregine saglikopuyorumnanaktan
:kedi:cok duygulandim yazdiklarini okuyunca inan bana tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu:sinifsinif:
opuyorumnanaktancok cok tsklerrrrrrrrropuyorumnanaktan

:Saruboceq:rabbim kimseye yasatmasin insallah:Saruboceq:
:Saruboceq:ama sükürler olsunki biz annelerin en büyük yardimcisi yine rabbim:Saruboceq:

tuana ve muhteşem anneyi, çok tebrik ederim.
ben de gebeyim, henüz çok yeni.... doğum korkusu sardı bak şimdi beni :)

allah sizi de tüm anne ve melekleri de birbirlerine bağışlasın.

opuyorumnanaktantskler canim benimopuyorumnanaktan

:Saruboceq:emin ol canim ben kimseyi korkutmak icin yazmadim paylasmak istedim sadece ama sükürki rabbim biz annelerin ve anne adaylarinin yardimcisi oluyo:Saruboceq:

:Saruboceq:allahin izniyle cok güzel ve kolay bi dogumun olur insallah:Saruboceq:

:teselli:korkutmak istemezdim cok özür dilerim inan:teselli:

opuyorumnanaktantskler canim benimopuyorumnanaktan

:Saruboceq:emin ol canim ben kimseyi korkutmak icin yazmadim paylasmak istedim sadece ama sükürki rabbim biz annelerin ve anne adaylarinin yardimcisi oluyo:Saruboceq:

:Saruboceq:allahin izniyle cok güzel ve kolay bi dogumun olur insallah:Saruboceq:

:teselli:korkutmak istemezdim cok özür dilerim inan:teselli:

:) geçti geçti :) allah kızınla seni ayırmasın hiç.. ailece sağlıkla mutlu olun hep.
darısı başımıza inşallah :)

sana tekrar geçmiş olsun canım...bilmiyodum öğrendim..inşallah ikinci bebeğinde hiçbir sorun yaşatmaz yüce rabbim...hayırlısıyla iyi haberlerini alıcaz inanıyorum....tuana kardeş bekliyor...başlığın da bu olsun...oldu mu...benim de iki doğumum var ikisi de farklı zorluklarla doğdu...ama dediğin gibi kucağına alır almaz unutuveriyorsun tüm sıkıntıları..mucizevi ve kutsal bir hediye bizlere onlar...Allah'ım acılarını göstermesin...onlar bizim canlarımız...canımızdan can koptu çünkü...:Saruboceq:

canım ya neler yşamışsın..sen ne güçlü bi annesin..kızın çok şanslı senin gibi bi anneye sahip oluğu için..allah aayırmasın..sağlıkla mutlulukla yaşayın bi ömür...

2 çocuğumun doğumunuda normal olarak yaptım,tabii zor ama sonucu çok tatlı oldu,senin yaşadıkların gerçekten artık doğumu aşmış ,çok zor günler geçirmişsin cnm benim,tabii sabretmişsin ve bugün mükaafatını yaşıyosun,tuananın fotolarınada baktım,allah nazarlardan korusun, seni evladına,onuda sana bağışlasın cnm,ömrünüz boyunca sağlıkla birlikte olun...

X