All-Star Diyet Yarismasi...

Sen de cok iciyorsun yahu. :KK53:

Ondan once hep latte mocha vardi.:dondurma:

Chicory root u denedin mi kahve yerine. :KK51:
evet ya şimdide aç kalmışsın cnm:KK45:

A AklinYolu1 senin şu aralıklı oruç olayını araştırdım. Ne uediğinin değil ne zaman uediğinin önemi var. Karatay yiyecekleriyle bu sisgem uygulanabilir 1
taşla 2 kuş vurmuş oluruz... Aklıma yattı akşam 19.30 da yemeyi kestim yatın 12 de hurma yoğurt yiyecem. Bi kaçgün böyle sonra karatay beslenme ile aralıklı oruç sistemine geçicem
ben bu gün başladım fatmacıgım.bakalım 1 haftada ne olacak:rapci:

bacak

squat
makineyle ön bacak
makineyle arka bacak
leg press
deatlift
komando

kol-omuz-göğüs

lat triceps
tek dam. triceps
halat triceps
makine önde press
barbell crul
hammer crul
scoot crul
lat rowning
lat enseye çekiş
lat göğüse çekiş

karın
makine abdominal
çakı
sırrtan mekik
mekik
plank

bu şekilde benim programım
okurken bile kalorı harcadım:KK70:
Bravo sana ben spor özurlu bırı olarak hayatta yapamam bu kadar spor:olamaz:

Senin derdinin cozumu var en azindan, bizimki aksamlari brownileri fln goturuo yanimda:)

Eskiden tatlilar bu kadar bagimlilik yapmazdi. Iclerine konulan maddelerden suphe ediyorum. Misir surubu, cin surubu diye geciyor. Seker bagimliligi yazisini okuduysaniz eger eroinle ayni gorevi gordugu soylenebilir.

evet ya şimdide aç kalmışsın cnm:KK45:

ben bu gün başladım fatmacıgım.bakalım 1 haftada ne olacak:rapci:

okurken bile kalorı harcadım:KK70:
Bravo sana ben spor özurlu bırı olarak hayatta yapamam bu kadar spor:olamaz:

Acken ben ben degilim ac bir Snickers. :KK53:

Sodali ayran iciyorum ac yatacak degilim.

A AklinYolu1 dediğin çaya bakıyorum da merak ettim baya oralete benziyor görüntüsü:KK53::KK53:

Chicory mi kahve canim o.

Eskiden tatlilar bu kadar bagimlilik yapmazdi. Iclerine konulan maddelerden suphe ediyorum. Misir surubu, cin surubu diye geciyor. Seker bagimliligi yazisini okuduysaniz eger eroinle ayni gorevi gordugu soylenebilir.

Acken ben ben degilim ac bir Snickers. :KK53:

Sodali ayran iciyorum ac yatacak degilim.

Chicory mi kahve canim o.
yok yok o değil matcha çayı

O kadar spor yapsam varya taş olurum da nerdeee:KK70:
Kıskandım seni:rolleyes:
vallahide olmuyor billahide olmuyor sporsuz.. bende bu kilo verme sürecinden geçtim max 86-87 kiloyu gördüm 1 yıldan fazladır koruyorum kilomu spora düşkünlüğüm hep vardı zaten , şimdi vücut olarak ulaşmak istediğim hedef var ve oda 2-3 ayda olacak bir şey değil ...bakalım salonlarda paralıyorum kendimi:KK53::KK53:

Sizin vücut alışmış demekki. Benım garıban totom 30 dk yürüyüşle dünya rekoru kırmış havasına gırıyor :KK70:
Sagdaki ben soldaki roxen . :KK70:
fat-vs-slim_620x380.jpg

vallahide olmuyor billahide olmuyor sporsuz.. bende bu kilo verme sürecinden geçtim max 86-87 kiloyu gördüm 1 yıldan fazladır koruyorum kilomu spora düşkünlüğüm hep vardı zaten , şimdi vücut olarak ulaşmak istediğim hedef var ve oda 2-3 ayda olacak bir şey değil ...bakalım salonlarda paralıyorum kendimi:KK53::KK53:
Ah keşke bendede olsa o düşkünlük.:rolleyes:harıkasın yanlız kılo vermek degıl korumak önemlı zaten:KK36:

X