All-Star Diyet Yarismasi...

Kaptana bi sor bakim bakan da olsak kaptana bağlıyız

Temizlik isine vermiyoruz cunku ben yapmiyorum ondan. Odulun mis gibi kokan ev.

Ondan degil de mecburi olarak yapiyorsun zaten yildiza gerek yok. Spora alistirmak lazim bizi.

Ben de 30 dk yurumusumdur dun ama kesik kesikti saymadim.

Aklinyolu1 şimdi sabah 8 den gece 1 e kadar hiç durmadan hareket eden biri için yıldız yok muuuu
Yok.

Bende eskiden su icsem yarıyordu
Dün dayanamadım tartildim :)

Dayanamazsin bizim nisa. Ben de dayanamiyorum .
Kendine ödül ver diye yazdım onu ben 59 yazaydım daha mı iyiydi

Sadece sen hakli cikasin diye kilo aldim. Arkadasin boylesi.

Ayy biliyorsun kupa hirsimi
Yıldızlara da göz dikmistim :)

Ayy biliyorsun kupa hirsimi
Yıldızlara da göz dikmistim :)
Temizlikte master yapmissin zaten biliyorum senin temizlik huyunu. Bastan kotu basladin ama sonradan toparladin nisa.

Bunun şerefine 2 kazan latte içilir

Latte yok latte yok. Attaaa gitti. Bugun bi tane ictim biraktim. Butun gun yogurt.

ŞUAN 1. BELLİ SİZLERDEN bi atak gelmez VE
@_Makaron_ nun bildirimiyle değişmezse tabi hadi bakim
Fatmacim hafta hafta mi birinci belirliyoruz , yoksa yarisma sonunda mi?

Bilmiyorum ki nasıl olsun yıldızları. Şöyle yapıyorum ben o zaman yıldızları belirliyorum artan güneşleri siliyorum. Yarışma sonunda birinciyi belirliyoruz tamam mıdır

Dönüşümlü yap 1 gün plates 1 gün zumba bence ikisi aynı gün zor gibi
Beni de yol yoruyor. Bi kere gitmisken yapayim diyorum. Dusuneyim biraz.

Bilmiyorum ki nasıl olsun yıldızları. Şöyle yapıyorum ben o zaman yıldızları belirliyorum artan güneşleri siliyorum. Yarışma sonunda birinciyi belirliyoruz tamam mıdır

Eki Görüntüle 2135555

All-Starlarimiz11 Nisan - 18 Nisan 11 Nisan - 18 Nisan 18 Nisan - 25 Nisan18 Nisan - 25 Nisan
A AklinYolu1
[TH]25 Nisan - 2 Mayis[/TH][TH]25 Nisan - 2 Mayis[/TH][TH]2 Mayis - 9 Mayis[/TH][TH]2 Mayis - 9 Mayis[/TH][TH]9 Mayis - 16 Mayis[/TH][TH]9 Mayis - 16 Mayis[/TH][TH]Toplam GUNES [/TH][TH]Toplam STAR[/TH]
[TD1] Gunes [/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1] Yildiz [/TD1] [TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1][TD1]
Gunes[/TD1][TD1]Yildiz[/TD1]

Tablo su , emojileri silmek zorunda kaldim cunku gorunmuyordu. Yarin duzenli ekleme yapacagim.

Her haftanin gunesleri yildizlari olsun. Sonunda toplayalim bence ama haftanin birincilerini de aciklarsin.

Sadece tam 1 gunes ve yildiz yapmayanlari silersin. 30 dk yuruyus, 15 squat gibi...

Yani şimdi 10 güneş 1 yıldız ya 23 güneşi var diyelim 2 yıldız 3 güneş şeklinde kalıyor mu güneşler sonraki haftaya devrediyor mu onu da halledersek çözdüm bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…