All-Star Diyet Yarismasi...

Bende dahil 4 kişi yıldız aldı hanzzz :)) etiket yapmadı ama plank yapmış güneşi var 2 dk yaptığına göre 6 güneşi mi oluyor onu çok bilemedim kafam çok karışık 20sn dedik 120 yapmış
Kimler onlar , sen naptin, kac tane yani. Evet 6 gunes.

Aklinda ise tam yazsana bana bi. Ornek tablo olusturucam cunku.

Kimler onlar , sen naptin, kac tane yani. Evet 6 gunes.

Aklinda ise tam yazsana bana bi. Ornek tablo olusturucam cunku.
Ben 3 mil leslie 120sn plank 100 ip atladım yıldız alanlar sen tk krizantem ve ben gğneşde belli zaten başka yapan var mi yazılmadı sanırım

Ben daha baslamadim hocam jillian var leslie var bicepler var , squat lar mekikler.

Ev daginik bi toplayayim yapicam.

Benim kizim oyuncaklari duruyor toplamadim. Toplasam 2 saat yürüyüse denk gelecek ama uyuyacam.. yarin kresteyken temizlik yapacamm hic sevmiyorum temizlik yapmayi ama temizligi seviyorum

Hadi Gute Nacht, good Night. Sleep Tight.

Ahaha KendineİyiBak diyosun
Kıyamam toprakkahve de bi msjında yaptığı sporları yazıyor diğer msjnda ekmek arası lahmacun yazıyor dengesini bozdum

Genel halim aslina.

Siz seyi biliyor musunuz ? Gizem Jet Sosyete

-Bir sey olur mu Cengiz ? Bence bir sey olmaz . Cangiz cabuk söyke bid sey olur mu? Yok ya ne olacak

Şimdi şöyle oluyor ev işleri spordan saymıyorum topa tutun beni isterseniz ama sökmez illaki spor yapacaksınız
Bence de yoksa ben 48 litre de tasidim onu da yazin.

15yaptım o geçersiz
Yarın 30 yapcam
Bulaşık falan yıkadım o kaç güneş
Kendini sıkıp , 5 squat daha yapamadin mi.
Kumandayi almak, bulasik yikamak , temizlik zerooo gunesss.

Neyse kızlar ben yatayım yarın okul var ufaklığı uyuttum ben kaçıyorum öptüm sizi
Gorusuruz feyt iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…