All-Star Diyet Yarismasi...

tk sana baktim mi kiz sana da bakayim. Ver dogum tarihini,saati , sehri , istersen ozelden ver. Ben burada ispinyolarim seni.

Ben kilsiz erkege erkek demem.
yesssss
benim gibi düşünenn nadir kişilerden
kıl hastasıyım dedikçe get laaynn diyen çook arkadaşım var erkekler dahil yaaaaa

Waoowww çok kıskandım, parıl parıl parlıyorsunuz

Yanılıyorsun Makaron zatım son derece tembelimdir yapmaya yapma birikmiş olan işlerimi canımı çıkara çıkara kolaylayıp bitirmeye çalışıyorum
Geçen cumartesi de ben aynısını yaptım Ev o kadar dağınıktı ki... Sabah bir girdim, gece çıktım. Sonra ben bile kendime şaşırdım nasıl yaptım diye. İşte o kadar dağınıktı Ama hala pencereler silinecek bekliyor Bir daha bekarlık sultanlık diyeni pataklayacağım

Pencereler yarın silinecek , bu güne sığdıramamki 10 pencere 2 de cam kapı silersem ölerim yorgunluktan
Favori sözümdür Bak yine dicem şimdi bekarlık sultanlıktır ama bekar değilim

Pencereler yarın silinecek , bu güne sığdıramamki 10 pencere 2 de cam kapı silersem ölerim yorgunluktan
Favori sözümdür Bak yine dicem şimdi bekarlık sultanlıktır ama bekar değilim
Ya bacım sabah 6'da kalkıp işe geliyorum, iş beni yoruyor gerçekten kafa göz dağılıyor. Yılın 6 ayı işten sonra spora gidiyorum, eve gidip ders çalışıyorum. Hafta sonları evi temizliyorum. Erkek arkadaş bile edinmiyorum 3 yıldır çünkü haftada 3 gün de ona vakit ayırmam lazım. Bu insanlar bunca vakti nerden buluyor ya Bizim evde 3 kişiyiz herkes çalışıyor. Çalışma saatleri ve tatilleri en uygun ben olduğum için herkes ev işlerini benden bekliyor. Yoruldum anlayacağın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…