All-Star Diyet Yarismasi...

Gunaydin kizlar,

Bugun acil cikmam gerekiyor. Dunku randevum bugune alinmis.

Gelince uzun uzun konusuruz. :KK8:

Roka35 Roka35 sadece carsamba gunu tarti resmi zorunlulugu var. Cumartesi yok , mecburi degil. Onun disinda paylasim yapmayani topikten mi cikarttim. Ornek: krizantem3 krizantem3 haftada sadece bir kere ugruyor.

Yine de sen bilirsin cikarayim diyorsan cikaririm sorun degil. Yalniz bahaneler arasina siginmayiniz.

Herkes yaprak dokumu gibi cikmak istiyor ama uzun vadede yanlis karar aldiniz. Bunu sonradan farkedeceksiniz.

274668.jpg

Gunaydin kizlar,

Bugun acil cikmam gerekiyor. Dunku randevum bugune alinmis.

Gelince uzun uzun konusuruz. :KK8:

Roka35 Roka35 sadece carsamba gunu tarti resmi zorunlulugu var. Cumartesi yok , mecburi degil. Onun disinda paylasim yapmayani topikten mi cikarttim. Ornek: krizantem3 krizantem3 haftada sadece bir kere ugruyor.

Yine de sen bilirsin cikarayim diyorsan cikaririm sorun degil. Yalniz bahaneler arasina siginmayiniz.

Herkes yaprak dokumu gibi cikmak istiyor ama uzun vadede yanlis karar aldiniz. Bunu sonradan farkedeceksiniz.
Canım bahaneler arkasına sığınmıyorum.şu anda okuldan yazıyorum.sıkıntı yaşadım sadece bir telefon bozuk bir internet sinir geldi...ben aranızdan ayrılmak istemiyorum ki .sadece muhabbetten uzak kaldığim için üzülüyorum.sen de hemen atarlanıyorsun şekerim:sinirli:bak ablalığımı göstertme bana:KK69::KK36:

Lucy garanti veremiyorum bünye bi tuhaf oldu , bir bakıyorum şeker gibi eriyorum , bir bakıyorum verdiğimin 2 mislini almışım .
Nasipse bu hafta sonu yeni tartı alıcam , gerçekten tartımın 2 kilo fazlası varmış bunu herkes söylüyo ..
Sen 59.4 çıkacak mısın yarin. Ondan haber ver hanz.:)

X