All-Star Diyet Yarismasi...

Aylik benimki. Bi de iyi yonden bak ne kilo verdirir sana..

Aylik benimki. Bi de iyi yonden bak ne kilo verdirir sana..
temızlıge vucut okadar alısık kı bana cok hareketden sayılmıyor
tum bunların yanında duvar sılıp koltuk sılıp tum dolapları cıkarıp sılıp yerlestırıp ustune utu de yapsaydım perde yıkasaydım kızı da yıkasaydım ozaman yorulur terlerdım

bugun sadece cam sıldım yer supurdum ve sıldım toz aldım camasır yıkadım balkon sıldım banyo wc mutfak cıfledım okadar bunlar benım 2 gunde bır yaptıgım bırsey

bugun sadece cam sıldım yer supurdum ve sıldım toz aldım camasır yıkadım balkon sıldım banyo wc mutfak cıfledım okadar bunlar benım 2 gunde bır yaptıgım bırsey
Bunlar benim hic yapmadigim seyler. Bana disari isi olsun , evi isi beni kasiyor.

Yarin KK den arkadasla IKEA ya gidip milk frother i mi alicam.

Tamamdıııır...
Eski konular size eski ben daha yeni okuyunca böyle eskileri eskitememiş oşdul grupça.. neyse neyse..
Sorun yok. Mavi turuncu çubuk çool süper olmuş.
Bir de benim aklım öyle oyunlara ermiyor eski kilo çok olsun kupa aliim vs vs.. ahahhh şeytanlık diyeyim hatta...
Ben memnunum arkidişler memnun olmayan gider zaten.
BİZ ÖNÜMÜZE göbeğimize butlarımıza bakalım.
Emeklerin için tekrar teşekkürler.

Yani boyle olmasini tercih etmezdim ama oldu . Onumuze bakalim artik.

Yeni katilan hannaz var, yeni tek kupalar var. Daha n'olsunn.

Gayet güzel..
Ben çook memnunum...daha da şişmek yerine tez 65 olmam lazım ve bunun için yeterli motivasyonum var. Sizlersiniz. Ne diyim Allah razı olsun..
Çok az yiyorum ve çok hareket ediyorum. Mutluyum çoook...

Berin iyi ki telefonun bozulmus. Enkazin altinda kalmadin canim.

Gerçekten iyiki bozulmuş...ancak okudum mesajları üzüldüm gerçekten..neyse kaldığımız yerden devam.motivasyonumuz yüksek olmalı.2 gündür çok yiyiyorum.ama cidden rahat davrandığımı sayende anladım.artık tam gaz cok sıkı devam edicem ben de.. beni silkelediğin için teşekkürler

kalkımda 1 kase corba ıceyım barı
Afiyet olsun şekerim...beni de gaza getir arada valla 2 gündür şımardım.herşeye saldırdım.bu akşam açlık otu ya da narçiçegi çayı içip 2 günlük icimdeki zararlı şeylerin en azından bir kısmıni atmak istiyorumyok bu sefer çok kararlıyım çok ama çok sıkı olucam.. 5 haftada planım 57 inşallah..2 .turda yaza 54 gimek

Senden boyle yanit bekliyordum . Beni yaniltmadigin icin tesekkurler.

Amacimiz kilo vermek , o yuzden tam gazz devam. Kilo alinca kupa yok biliyorsun Sende ikinci siradasin ona gore dikkat.

oh super . atalım atalım tum zararlı seylerı
benım mıdeme dokunmasa bende denerım oyle caylar hemen mıdem agrıyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…