All-Star Diyet Yarismasi...

benım eş kısısı 3 haftada 12 kılo verdı kızlar
bız ıddaaya gırmıstık :KK70:
benım 1 ayda 10 kılo vermem gerek kazanmak ıcın

kaybeden kazanan kısıye tatil hedıye etcek

:KK70:
oyle mı dıyorsun
190 a 108 kılo suan
10 kılosu kaldı verecegı

dedık kı 20 ser kılo verelım kım daha cabuk verır dıye konustuk onunkı pıt pıt gıttı :KK70:
Adaletsiz bi yarış erkekler daha kolay kilo verir bu 1 ikincisi o sana göre daha kilolu verdiği de daha fazla olur yüzdeye bakın kandırmasın kız seni

Gunayydinn cok sevindim. Boyle haberlerle gelin bana . Ben de motive oluyorum. :halay:

Dolunay bugun gidiyor. Etkisini carsamba gunu gorecegiz kizlar:nazar:.

Ben de denemedim cunku klasik latte yetiyor bana ama milk frother alip kesinlikle kopuklu sut yapmak istiyorum. Oteki seylerden kestik sunumdan kesmeyelim. :KK76:
Napalım bari görselden doyalım dimi

Aynen birazdan IKEA ya gidip milk frother imi alayim diyorum. Gel vatandas gelll 5 tllll . :halay:

Soruyorum evlendiniz ne oldu. :dondurma:
5tl mi kız topla gel satarsın:KK70:
Valla bi halt olmadı bol kilo dökülen saçlar piskopatça bir ruh hali olan bu...
Ben ki çok sakin sessiz neredeyse hiiiiçççç sinirlenmeyen sesi yükselmeyen biriydim. Şimdi ise tam bir deli bol sinirli ve bağıran bi tip hiç hoş değil. Gerci benim kocanın payı çok değil daha çok çevre kaynaklı ama olsun evlendik de geldik bu çevreye

5tl mi kız topla gel satarsın:KK70:
Valla bi halt olmadı bol kilo dökülen saçlar piskopatça bir ruh hali olan bu...
Ben ki çok sakin sessiz neredeyse hiiiiçççç sinirlenmeyen sesi yükselmeyen biriydim. Şimdi ise tam bir deli bol sinirli ve bağıran bi tip hiç hoş değil. Gerci benim kocanın payı çok değil daha çok çevre kaynaklı ama olsun evlendik de geldik bu çevreye

Ah o cevre yok mu o cevre. :KK14:

Zorla+Evlilik+Karikat%C3%BCr%C3%BC.jpg

Adam tatil istiyormuş onu da sana kitleemiş hayırlı olsun sen planları yapmaya başla yada ben olaya uyandım gel hesap yapcaz de
ahahah aynen oyle olmus :KK70:
gozum acıldı
buyuk bır hamleyle ben bugun bu ısı tersıne cevırırım :KK70:

:KK70: ama nisanin All star a katildigindan haberi yok. :KK53:
haberı var var ondan tırsıyor :KK70:
gecen gun sordu
banın acıldı mı dedı
acılmıs haberım yok valla dedım
haftanın bırıncısı oldun mu kız ona gore sana kahve yapcam dedı :KK70:
ahahhan

X