All-Star Diyet Yarismasi...

Oteki arkadaslarin gitmeyecegini dusunuyorum cunku onlarla iletisimimiz eskiye dayaniyor. O yuzden eski kurallar hala gecerli arkadaslar.

Duruma gore 2. yarisma ile devam edilebilir. Sadece mesaj sayisinda bir esneme soz konusu.

Motivasyonumuzu bozmadan kilo vermeye devam edelim. :KK51:
Bu mesaja kadar umutsuzluğum artmıştı.
Bence kalfığımız yerden kurallarla devam edelim bence zorlanılabilecek kuralda esneklik sağlamışsın. İyi niyetlede yaklaşmışsın sorun yok giden gider kalan sağlar bizimdir. Ben senin kuralları neden yenilediğini anlıuorum. Bazen giriyorum kimse yazmamış çıkıyorum hemen heves kaçıyor. Ben de çok aktif değilim son günler de ama işlerimin arasında mola veriğimde uazmaya çalışıyorum.
Elimde bi tanecik kupam vardın aldın diye üzüldüydüm. Altın bulmuş gibi sevindim .
2. Yarışa katılabileceğimi düşünüyorum. Bi ivme yakaladım gibi sanki nazar değmesin bana:KK70:
En azından artık tokken 65.3 çıkıyorum:KK70::KK70: açken değil

Bence kalfığımız yerden kurallarla devam edelim bence zorlanılabilecek kuralda esneklik sağlamışsın. İyi niyetlede yaklaşmışsın sorun yok giden gider kalan sağlar bizimdir. Ben senin kuralları neden yenilediğini anlıuorum. Bazen giriyorum kimse yazmamış çıkıyorum hemen heves kaçıyor. Ben de çok aktif değilim son günler de ama işlerimin arasında mola veriğimde uazmaya çalışıyorum.
Elimde bi tanecik kupam vardın aldın diye üzüldüydüm. Altın bulmuş gibi sevindim .
2. Yarışa katılabileceğimi düşünüyorum. Bi ivme yakaladım gibi sanki nazar değmesin bana:KK70:

hah aynen
bende gırdıgımde karsımda motıve heveslı kısılerı gormeyınce enerjım dusuyor
burası hep aktıf eglencelı olunca cok daha verımlı oluyor
kılo verecegıne ınanıyorum ben bu gorunuyor

Nisa ile ozelden konusuyoruz. O dedi ki mesaj sayisini cidden sayacak miyim, ben de yok be deli misin dedim. :KK70:

Yani bu aslinda senin sabah senin o mesaji yazma(n)dan onceydi.

Kilo verme bilincinde olan herkesle anlasirim ben. Kurallarin gelmesinin nedeni elimden geldigi kadariyla kilo almalari onlemekti. Analiz yapmayi severim ve boyle maddeleri uygun gordum. Mesela ben 400 gram aldigim icin bu hafta kupa alamayacagim. Bir daha kilo alirken iki kere dusunurum.:KK19:

kızceler opuyorum hepınızı
elımle goz kapagımı tutuyorum
resmen cıkasım yok okuyorum ama yazmaya halım yok :KK70: hep ıctıgım ayrandan oldu bu

burası bana uyumayı da ogrettı ya :KK70: daha ne olsun

Su kisim ayrica super. :cool:
Dimi ya en çok o kısmı seviyorum bende orucun faydası biliyorsun tek öğün besleniyorum. Çok çabuk doyuyorum. Seni kozdırırmıyım bilmem ama tatlı ve hamur işi hariç herşeyi yiyorum mesela 1 lokma ekmek tabi tam buğday yetiyor artık aklımda kalmıyor ve gözümde gönlümde doyuyor. Birde pirinç benim düşmanımmış 1 kaşık da olsa 1 tane de olsa

kızceler opuyorum hepınızı
elımle goz kapagımı tutuyorum
resmen cıkasım yok okuyorum ama yazmaya halım yok :KK70: hep ıctıgım ayrandan oldu bu

burası bana uyumayı da ogrettı ya :KK70: daha ne olsun
İyi uykular bende yatıcam büyük oğlan ankara gezisine gitti yola çıkmalarını bekledim haber geldi şimdi

Bugün neskafe cok az aksam yemeği iki kucuk poğaça.Cayla çikolata.Kizlar burasıyla ilgili olmayan sebeplerden motivasyonum düşük.Cikolata cok iyi geliyor resmen moral oluyor.Toparlayacam insallah.

Dimi ya en çok o kısmı seviyorum bende orucun faydası biliyorsun tek öğün besleniyorum. Çok çabuk doyuyorum. Seni kozdırırmıyım bilmem ama tatlı ve hamur işi hariç herşeyi yiyorum mesela 1 lokma ekmek tabi tam buğday yetiyor artık aklımda kalmıyor ve gözümde gönlümde doyuyor. Birde pirinç benim düşmanımmış 1 kaşık da olsa 1 tane de olsa
Niye kizayim kilo verdikten sonra. Deniyoruz ogreniyoruz. :kahve:

Ben de tamamen degistiriyorum beslenme seklimi, patatizlerin bitmesini bekliyorum. :halay:

İyi uykular bende yatıcam büyük oğlan ankara gezisine gitti yola çıkmalarını bekledim haber geldi şimdi
oh oh ne guzel bende gezılere gıderdım sehır dısına acayıp eglenırdım saglıkla sıhhatle kazasız belasız donerler ınsallah
:)

Bugün neskafe cok az aksam yemeği iki kucuk poğaça.Cayla çikolata.Kizlar burasıyla ilgili olmayan sebeplerden motivasyonum düşük.Cikolata cok iyi geliyor resmen moral oluyor.Toparlayacam insallah.
Senin nedenini biliyorum ben ama madem cikolata iyi geliyor. Sivi halini sec cikolatanin.

O bile farkediyor.

Son kilo verme grafigimiz bu arkadaslar.

upload_2018-3-30_23-50-49.png

X