All-Star Diyet Yarismasi...

Sadece kakao alacaksin sekersiz olanindan. Eskiden kirmizi kaplardaydi simdi bilmiyorum.

Kafani dinliyorsundur biraz. Bu arada yaslari kacti.
Evet kafa dinliyorum. Normalde uyuduktan sonra da 1 saatlik bi sessizlik içinde oturuyorum. Biri 10 diğeri 2.5 geçti. Küçüğüm çok afacan yaramaz dediğim dedik. Yapıp yapıp sıyrılıyor içinden. Büyük de benimle çok didişiyor her konuda benimle bir yarış halinde. Beni çok yoruyor ben desem ki bu ak hayır siyah diye inatlaşır öyle işte yorucu ama çok şükür ki varlar

Evet kafa dinliyorum. Normalde uyuduktan sonra da 1 saatlik bi sessizlik içinde oturuyorum. Biri 10 diğeri 2.5 geçti. Küçüğüm çok afacan yaramaz dediğim dedik. Yapıp yapıp sıyrılıyor içinden. Büyük de benimle çok didişiyor her konuda benimle bir yarış halinde. Beni çok yoruyor ben desem ki bu ak hayır siyah diye inatlaşır öyle işte yorucu ama çok şükür ki varlar

Kucugunun tam sevimli , buyugunun de cok bilmis yaslari. Onlarin hem fiziksel hem ruhsal gelisimi acisindan bu tur aktiviteler cok iyi.

Telefonumla ilgili sıkintı yaşıyorum kızlar:KK61:sinir oldum.şu mesajı yazmak bile bayağı zamanımı aldı...bugün götürücem telefonumu bir baksınlar.iyi hafta sonları diliyorum:KK36::KK36::KK36:

Berin iyi ki telefonun bozulmus. Enkazin altinda kalmadin canim. :KK53:

Tekrar gunaydin kizlar;

Burasi bir yarisma topigi arkadaslar, geyik yapmamiz bu topigin yarisma konusunda ciddi olmadigi anlamina gelmiyor.

5.5 haftamiz kaldi. Carsamba gunu tarti resimlerini yukluyoruz. Belirli bir saat araligi yok. Eskisi gibi kafaniza gore. Artik 100 gramin bile onemi var es gecmeyin. :KK51:

krizantem3 krizantem3 bu hafta kupa alabilir.

Muttapa7555 Muttapa7555 bu hafta kupa alabilir.

Bu hafta kupa alamayacak olanlar.

A AklinYolu1 61.9 olduktan sonra kupa alabilir.
@kralicem77 68.4 e dustukten sonra kupa alabilir.
tulipa tulipa 64.3 e dustukten sonra kupa alabilir.
M e g g M e g g 58.9 olduktan sonra kupa alabilir.

Son düzenleme:
Tekrar gunaydin kizlar;

Burasi bir yarisma topigi arkadaslar, geyik yapmamiz bu topigin yarisma konusunda ciddi olmadigi anlamina gelmiyor.

5.5 haftamiz kaldi. Carsamba gunu tarti resimlerini yukluyoruz. Belirli bir saat araligi yok. Eskisi gibi kafaniza gore. Artik 100 gramin bile onemi var es gecmeyin. :KK51:

krizantem3 krizantem3 bu hafta kupa alabilir.

Muttapa7555 Muttapa7555 bu hafta kupa alabilir.

Bu hafta kupa alamayacak olanlar.

A AklinYolu1 61.9 olduktan sonra kupa alabilir.
@kralicem77 68.4 e dustukten sonra kupa alabilir.
tulipa tulipa 64.3 e dustukten sonra kupa alabilir.
M e g g M e g g 58.9 olduktan sonra kupa alabilir.
Günaydın cano tımam :)
O dedi ki mesaj sayisini cidden sayacak miyim,
Mesela ben dün baya yazdım 2 gün hiç yazmasam da olur dimi :KK53: :KK70:

Hm normal bildigimiz kakao yani.
Ben nestlenin sıcak çikolatasından yapıyorum valla. Sırf süte kakao katmak geçirmiyor çikolata sevdamı. Süt kakao krema diye uğraşacağına al direkt nestleyi sütle karıştır öyle güzel oluyor hem çikolata yiyesin gelmiyor sonra:)

Mesela ben dün baya yazdım 2 gün hiç yazmasam da olur dimi :KK53: :KK70:

Ben nestlenin sıcak çikolatasından yapıyorum valla. Sırf süte kakao katmak geçirmiyor çikolata sevdamı. Süt kakao krema diye uğraşacağına al direkt nestleyi sütle karıştır öyle güzel oluyor hem çikolata yiyesin gelmiyor sonra:)

Sen dun 3 gunluk yazdin sindy. :KK70:

Evet bir cikolataseverin haykirisini okudunuz. :confused:
Kızlar Günaydınnnnn :KK200::KK200:
Ben doğru mutfağa, malum misafir geliyy:KK49:
Akşama doğru görüşürüz:süslü:

Yoksam seni istemeye mi geliyorlar. Sen bu kadar hazirlik pesinde kosmazdin. :cool:

Beyaz cikolatali mocha bu arkadaslar. Yapimi gayet kolay. Ben su aralar tercih etmiyorum. Krem santi ve cikolata extra, gerek yok. 4.30 dakikadan sonra bakmayin yani.

Kız paylaşma böyle şeyler hiç içmeyen ben bile bi canım çekti.:KK70:
Şekersiz türk kahvesi candır birde nescafeyi yasaklamasaydı doktor sütsüz şekersiz olsa da içsek

Kız paylaşma böyle şeyler hiç içmeyen ben bile bi canım çekti.:KK70:
Şekersiz türk kahvesi candır birde nescafeyi yasaklamasaydı doktor sütsüz şekersiz olsa da içsek

Ben boyle seyler icmiyorum. Tatli olarak sadece meyve ama tulipa icin kotunun iyisi. Cikolatalara saldirmasindan iyidir.

Benim kahve kopuklu olacak yoksa tad almiyorum. Al sana da Turk kahveli latte. :KK53:

GUNAYDIIINNNNN
günaydıın sızeeeeee
gunaydınn canlaaaarrrrr

bugun bıraz tembellık yaptım yarım saat once uyandım :KK70: :KK70:
uyanır uyanmaz su ıcmeden tartıldım anormal bır kılo verıs gordum

buraya kac kılo oldugumu ozellıkle yazmayacagım cunku tartı gunune kadar emın olmak ıstıyorum tartıda bır sorun olmadıgına resmını bıle cekmedım uc kagıtcılık yapıp da zayıf cıkan resmı yuklemeyeyım YANLISLIKLA dıye :KK70: :KK70:

ama anormal bır kılo dusme vardı soka gırdım resmen

bunu sebebını suna baglıyorum
1 havucu kestım
2 kahvaltıda cevız bademı kestım
3 tartı gununde regl dım ve her muayyen gunumde anormal ödemlı olurum (gercekden ödem) :KK70:
4 hergun duzenlı spor yapıyorum
5 uyku duzenım olustu
6 yememı daha da azaltttım

ya gercekden bu sebeplerden bu anormal dususu gordum ya da tartı bozuk :KK70:
bugun eczaneye gıdıp tartılıcam hala aynı dusuk kılo cıkarsam tartı gunune kadar soylemıcem catlayın :KK70:

Ben boyle seyler icmiyorum. Tatli olarak sadece meyve ama tulipa icin kotunun iyisi. Cikolatalara saldirmasindan iyidir.

Benim kahve kopuklu olacak yoksa tad almiyorum. Al sana da Turk kahveli latte. :KK53:

Bunu bi deneyeyim diyorum ama kosmet olmadı bi türlü deneyince fikrimi paylaşırım

GUNAYDIIINNNNN
günaydıın sızeeeeee
gunaydınn canlaaaarrrrr

buraya kac kılo oldugumu ozellıkle yazmayacagım cunku tartı gunune kadar emın olmak ıstıyorum tartıda bır sorun olmadıgına resmını bıle cekmedım uc kagıtcılık yapıp da zayıf cıkan resmı yuklemeyeyım YANLISLIKLA dıye :KK70: :KK70:

1 havucu kestım
3 tartı gununde regl dım ve her muayyen gunumde anormal ödemlı olurum (gercekden ödem) :KK70:
5 uyku duzenım olustu

bugun eczaneye gıdıp tartılıcam hala aynı dusuk kılo cıkarsam tartı gunune kadar soylemıcem catlayın :KK70:
Oh oh maşallah devamı da gelir inşallah kupalar senin desene

Oh oh maşallah devamı da gelir inşallah kupalar senin desene
nasıl mutluyum anlatamam :KK70:
demekkı bana cevız fındık ve havuc yaramıyormus
onları kestıgım an fark ettı
4 gunde bu kıloyu verebılmek gercekten mumkun mu anlayamadım :KK70:

GUNAYDIIINNNNN
günaydıın sızeeeeee
gunaydınn canlaaaarrrrr

1 havucu kestım
5 uyku duzenım olustu

Gunayydinn cok sevindim. Boyle haberlerle gelin bana . Ben de motive oluyorum. :halay:

Dolunay bugun gidiyor. Etkisini carsamba gunu gorecegiz kizlar:nazar:.

Bunu bi deneyeyim diyorum ama kosmet olmadı bi türlü deneyince fikrimi paylaşırım

Ben de denemedim cunku klasik latte yetiyor bana ama milk frother alip kesinlikle kopuklu sut yapmak istiyorum. Oteki seylerden kestik sunumdan kesmeyelim. :KK76:

Gunayydinn cok sevindim. Boyle haberlerle gelin bana . Ben de motive oluyorum. :halay:

Dolunay bugun gidiyor. Etkisini carsamba gunu gorecegiz kizlar:nazar:.

Ben de denemedim cunku klasik latte yetiyor bana ama milk frother alip kesinlikle kopuklu sut yapmak istiyorum. Oteki seylerden kestik sunumdan kesmeyelim. :KK76:

:spor::KK6: bugun bu hızla ben nasıl yuruyus yaparım varya :KK70:
koca bey gelsın ben kosmayaaa :KK70:

1 havucu kestım
5 uyku duzenım olustu

Ceviz badem hala arada olabilir. Demek ki havucu komple kesiyoruz. :dondurma:
:spor::KK6: bugun bu hızla ben nasıl yuruyus yaparım varya :KK70:
koca bey gelsın ben kosmayaaa :KK70:

Sen artik Adiyaman'a kosarsin bu hizla. :KK70:

Yok bee evlenmem ben:KK70:
Misafirler dişi
Suratlarını çekip atym istersen:KK70:

Disi yaramaz bana erkekse cek gonder. :KK70:

X