All-Star Diyet Yarismasi...

Ben yemege kokuyorum hindistan cevizi yagini:)) sacima da sureyim bari

aynen hındıstan cevızı yagıda super
ben gunluk kullanıyorum taramadan once tum vucuduma da uyguluyorum
Ben de artik koltukaltima rollon kullanmiorum zararliymis baya onun yerine hindistan cevizi ve lavanta yagiyla karisim yaptim gayet is goruo :) hindistan cevizi yagi mucize ya umarim bizim memlekette pahali deildir burda ucuz baya rahatca kullaniorum

Ben de artik koltukaltima rollon kullanmiorum zararliymis baya onun yerine hindistan cevizi ve lavanta yagiyla karisim yaptim gayet is goruo :) hindistan cevizi yagi mucize ya umarim bizim memlekette pahali deildir burda ucuz baya rahatca kullaniorum
en kucuk boyunu 40 tl ye aldım gecen gun gratisde :)

Canım benim saçım hiç uzamıyo yani hiç kestirmeyi düşünmüyorum 2 yılda omzumdan sutyen çizgime anca geldi. Diplere bende dokunmak istemiyorum ama nasıl açık yerleri koyulaştırcam iyice kötü olmaz mı ki hiçbir fikrim yok:/

bakım hemen
150 ml miş
Walla ben donunce bicok alisverisimi amazonde uzerinden yapicam simdi baktim da 1kg su 12 euro ve turkiyeye de gonderio die biliorum ama limit ne kadar fln hic bilmiorum. Yurtdisi alisverisine de muazzam bi kisit koyduklari icin :) cok pahaliymis yahu coconut oil isine mi girsek

Pahali neyazikki.300 ml 40tl.O da uygun yerlerde.Orda nekadar.

Pahali neyazikki.300 ml 40tl.Orda nekadar.

ben 2 gun once aldım 150 ml 40 tl ye

Ben sachane.com den indirimde 300 ml 30tl ye aldim bir ara.
hee ben netdekılere guvenmıyorum ya
ne sartlarda saklanıyor bılemıyorum
sachane ıyı fırmada nolur nolmaz :)

rosmaan dan gratısden falan alıyorum ılla gozle gormem gerek takıntı bendekı sanırım

hee ben netdekılere guvenmıyorum ya
ne sartlarda saklanıyor bılemıyorum
sachane ıyı fırmada nolur nolmaz :)

rosmaan dan gratısden falan alıyorum ılla gozle gormem gerek takıntı bendekı sanırım
Hindistan cevizine guvenebilirsin sicaklikla vs bozulan bisey deil erise bile tekrar dondur hic bi bozulma vs olmaz yapisinda ama baska endisen varsa bilemem tabi

Yurtdisindan bi sekilde getirip satio olabilirler ama bilemem tabi sahtekar da cok aslinda dierleri anormal pahali ucuzsa alip deneyebilirsin kokusunu dokusunu biliosun bi yamuk varsa anlarsin
dogru soyluyorsun bır alıp deneyeyım cok fazla tukkettıgım bırsey cunku benım ıcın acayıp karlı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…