All-Star Diyet Yarismasi...

afıyet olsun

Cok pis depresyona girdim kizlar. Tatlilar gozumde ucusuyor. Gidip yatiyorum.
hıc gırmeden çık bence.ornek aliriz sonra

afiyet olsun

Sabahtan bu yana bir kilo gitmis ama sadece bugun detoxu yarin sonlandiriyorum.
moral olmustur.3 gün sivi cok zor olurdu birakmak en iyi fikir olmus

2 tabak taze fasulye yedim hala doymadım delirmiş gibiyim şu an
yaninda ekmek be pilav yoksa 3 tabakta yiyebilirdin sebze sonucta :)

Ikı avuç fıstık çok olmuş sankı.kavrulmamıştır umarımAfıyet olsun
Arkadaslar burcunuzu yazin bakalim. Gorelim kimler ne burcu. kremsokola sen ikizler misin mesela.
balık ,yükselen kova

yaklaşık 33 yaşındayım.3 çocuğum var 13-9-6 yaşlarında.herkes gıbı evlenmeden önce oklava evlendıkten sonra merdane olanlardanım
Geçen 7. Ayda 57 kıloydum,tekrar o kılolara dönmek için çabalıyorum.yaş 35 yolun yarısı demiş şair,yolun kalan yarısını daha zayıf ve sağlıklı gecırmek için elimden gelenı yapacağım bende

tam benlikmiş boş zamanımda araştırayım .kahvaltıyı sevmem zaten.karatayda mecbur yapıyordum

ay ne sınır bozucu.sana inat yapılıyor resmen.valla yerınde olsam hıc cıddıye bıle almazdım.sen ıradene sahıp çıktıktan sonra onlar anca konuşur

Son düzenleme:
Ne konuşmuşsunuz,oku oku bitmedi
Ben anca fırsat buldumda geldim
Yedıklerımı yazayım
Sabah(öğleye doğru)
Menemen,zeytın,peynır,ceviz,1 portakal,kırmızı biber ve havuç
Yeşil çay
Akşam
Kıymalı kabak,yoğurt
2,5 tl su içtim 2 kupa beyaz çay
Spor
10000 adım attım.1 saat dışarda kalanını evde tamamladım

Ben de sabah olsun da eve gideyim diyorum.Yasli bir hastayi takip ediyorum arada.Sizler bu saatte neredesiniz.Sen nerdesin
kremsokola
Ben amerikadayim arizonada, burda saat aksamustu 6. Verano_porteno da amerikada ama dogu yakasinda. Seni de ayakta gorunce dedim bi tane daha var heralde bizden:)

canım menülere beni etiketlersen sevinirim menü gayet iyi bu arada

Gunaydin kizlar.

Ya ben az once bir dilim peynir az ekmek 7-8 tane zeytin yedim
Platesimi de birkac hareket yapabildim.Yer olsa erkenden yapacaktim
.Simdi yer var ama halim kalmadi:)
Baklava da ikramdi.napim:)

Leslie bir mile var ilk sayfada . Ben onu yaptim yer kaplamiyor.

Benim ki tavan ama burada olcmuyorlar. Saglik sistemini hic begenmiyorum buranin. Ancak Turkiye de olctururum ama bildigim seyi neden olctureyim ki. Hissediyorum gelince aramizda degisik bir bag var. Insulin direnci oldugunda doymuyorum ne kadar yesem de doymuyorum.

Bir gun yapabilirsin iki gun fazla. Ben cumartesi tekrar yapicam. Bu da 5:2 diyeti oluyor aslinda. Uclu karistiriyorum ben artik , karatay + if + 5:2

Verano_porteno tulipa napiyosunuz? ben aksam olsun eve gideyim diye saatleri sayiyorum, bi yandan da peynir kemiriyorum:)

Farelere verseydin onu da arada cikiyor o findik fareleri . Korkuyorsan cikmasin tabi.

moral olmustur.3 gün sivi cok zor olurdu birakmak en iyi fikir olmus

Eskiden zor olmuyordu malum insulin direnci olunca, latte icerdim hep o beni dizginlerdi.

balık ,yükselen kova

Su gruplari cabuk kilo aliyor. Oyle duymustum herkesin bir sekilde su grubu var galiba horoscopunda.

tam benlikmiş boş zamanımda araştırayım .kahvaltıyı sevmem zaten.karatayda mecbur yapıyordum

Yani kahvalti yapiyorsun da gec yapiyorsun . Gunde iki ogun aradaki 4-5 saat leptin calismasi icin yeterli.
Valla bence kavrulmustu, antep fistiginin kavrulmamisi oluyor mu ki? Kavrulunca acilmiyo mu onlarin kabuklari?

Bir de cifte kavrulmuslari var. Kabugunu cikar oyle ye ama kabuguna dayanamam ben onu da yerim. Antep fistigi bana da kilo verdiriyor. Ilginc bir sekilde.

Ben amerikadayim arizonada, burda saat aksamustu 6. Verano_porteno da amerikada ama dogu yakasinda. Seni de ayakta gorunce dedim bi tane daha var heralde bizden:)

Hemsire o yuzden , nobette oluyor bazen.

Ayy hangi birine cevap vereceğimi şaşırdım, amma kaynatmışsınız.
sabah lorlu salata yedim yanında 1 dlm ekmek üzerine pizza yedim (arkadaş ikramıydı kıramadım)
if konusunda aydınlattığın için teşekkürler A AklinYolu1 hiç duymamıştım bunu ama bana göre değil.
ben en geç 9 da kahvaltı yapmalıyım bir de arada yemezsem duramıyorum.

If i begenmediysen sana 5:2 yi verelim. Aralarda sebze ya da badem olabilirdi aslinda tekrar dusun.

Bence insulin direncin yoksa az miktarda pizza da , ekmek de yenilebilir ama insulin direncin varsa bir saate acikirsin.Gluten hassasiyeti tamamen apayri bir konu. Ben ekmegi tamamen cikariyorum hayatimdan cunku beni doyurmuyor aksine aciktiriyor.

Valla bence kavrulmustu, antep fistiginin kavrulmamisi oluyor mu ki? Kavrulunca acilmiyo mu onlarin kabuklari?
var cnm kavrulmamış Antep fıstığı.alırken kavrulmamış istersen verırler

canım menülere beni etiketlersen sevinirim menü gayet iyi bu arada
tesekkurler.ay evet unuttum ya.yaşlılık işte

yok cnm Karatay yapmadığım dönemlerde kahvaltı yapmam,direk öğlen yemegıne gecerım.su anda dıyette olduğumdan ve öğlende makarna yaptıgım için yedım kahvaltı.yoksa makarnayi gomebilirdim

Gunu sodali ayranla actim. Yarim limon da siktim. Saatler 6.19 u gosteriyor. Bugunu tekrar sekersiz gecirecegim ama aksam yemegim daha belli degil.
ıngılteredesin galıba

Napiyorsunuz siz gunde 4-5 saat spor mu. Ben 20 dk yi zor yaptim. Allah im ben de bu azimden istiyorum.
dün iki saati geçti , aslında bilerek yüklendim cuma-cumartesi bir seminer için şehir dışına gideceğim orda yapma şansım olmayacak doğal olarak , dedim bari boş oturuyorum kapattım tv yi 40 yıllık yogi gibi geçtim videonun başına
Baya iyisin ya kadin bi yerde ellerine yuklenip arkadaki ayagi kaldirdiginda "ne diyo be bu degisik" diyip kapatmistim ilk yapisimda
orayı yapamadım bende zaten ama dediğin gibi zorlayıcıymış gördüğüm üzere bana hiçte merhamet etmemişsin

Aynen UK deyim.

Kahvalti icin musli+ badem sutu , weetabix + badem sutu + badem ya da kaynamis yumurta omlet (bol yagli bile yapilabilir ekmek olmadigi surece) iyi secim. Sen de Almanya'daydin galiba. Nedense oyle hatirliyorum.

O yenmiyyy hani üstündeki baklavalar falan hiç yenmiyy denedim
Adamda baklava bizde şekerpare

Onun baklavasi baska. Bize yaramaz zaten.

Sen bize acidin mi sana mustehak. Benim gibi narin birine kalk leslie yap. Leslie bile zor geldi nasil hamlanmissam. Bugunku nasil acaba.

Onun disinda saat 10.35 kafeinsiz sutlu cay iciyorum. Tabi ki sekersiz. 63.7 olmusum bugun de detoxuma devam edeyim diyorum. Cabuk gitmesinin nedeni 20 Ocak dan sonra aldigim 6 kilodur. 3 u gitti 3 kaldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…