All-Star Diyet Yarismasi...

Aynen UK deyim.

Kahvalti icin musli+ badem sutu , weetabix + badem sutu + badem ya da kaynamis yumurta omlet (bol yagli bile yapilabilir ekmek olmadigi surece) iyi secim. Sen de Almanya'daydin galiba. Nedense oyle hatirliyorum.

Onun baklavasi baska. Bize yaramaz zaten. :KK70:

Sen bize acidin mi sana mustehak. :deli:Benim gibi narin birine kalk leslie yap. Leslie bile zor geldi nasil hamlanmissam. Bugunku nasil acaba. :ıslık:

Onun disinda saat 10.35 kafeinsiz sutlu cay iciyorum. Tabi ki sekersiz. 63.7 olmusum bugun de detoxuma devam edeyim diyorum. Cabuk gitmesinin nedeni 20 Ocak dan sonra aldigim 6 kilodur. 3 u gitti 3 kaldi.
20 dakikacık yahu hemde leslie ile başlatmışım daha ne yapayım:KK53::KK53:
senin giden ödem su biliyorsun :KK50:

Dukanla kilo veren bir arkadas var. sergerdan sergerdan kilolarini geri aldi. Emin misin. karatay da duraksama olmaz ben haftada bir kilo veriyorum uyarsam. Yalniz benim diyet if +karatay ve patates yiyorum . Cok duraksama oldugunda sivi detoxu iyi geliyor.

Ne ogretmenisiniz kizlar.
Gobek bolgesinde yaglanma insulin direnci ve sekerin gostergesi. Karatay en iyisi.
Merhaba hanımlar :KK200: ben dukanla 6 ayda 23 kilo verdim. Evet 10 kilo geri aldım ama ben hiç ama hiç dikkat etmedim. Evlendim okulum değişti derken gece yemeleri ,fastfood derken aldım. Çok yüksek kiloda olanlara hâlâ tavsiye ederim dukanı. Gerçekten mucizevi değişim ama ben 6 ay çok yoruldum yapamıyorum. Şu an sağlıklı beslenerek yiyerek vermeye çalışıyorum .:KK49:
Bu arada dünkü menümü yazayım internetim yok giremiyorum @bilinmeyenkullanici .

Sabah
1 haşlanmış yumurta ,1 dilim peynir, 3 zeytin , 1 dilim tam buğday ekmek

Ara
1 avuç kuru üzüm

Öğlen
5-6 adet mercimek köftesi, 1 bardak ayran

Ara
1 elma

Akşam
1 porsiyon ıspanak yemeği , ekmek yerine 3 kaşık yoğurtlu makarna

3 litre su
Spor videosunu işten yorgun geldiğimden dolayı yapamadım.
Ama sabah tartıldım dünden bugüne - 1 kilo :halay:
şaka gibi

20 dakikacık yahu hemde leslie ile başlatmışım daha ne yapayım:KK53::KK53:
senin giden ödem su biliyorsun :KK50:

Herhalde detox gunum oldugu icin bana zor geldi alisirim ama israrla yapicam.

Gelen de yag degildi zaten bir ayda 6 kilo mu alinir ama oyle bir sey var. Tatil kilolari cabuk veriliyor. Ne giderse kabulum. Yeter ki uzerimde kalmasin. :KK53:

Bugün menü yazıcam sanırım :KK53:
Bugün uslu diyet üyesiyim :)
Hatta şimdi yazayım ki sadık kalayım

Saat 12de 1 fincan Türk kahvesi şekersiz
13te 2 kase tarhana çorbası
Ara: yeşil elma
Akşam: balık ve salata

B bilinmeyenkullanici

Ben bile Turk kahvesini sekersiz icemiyorum . Nasil iciyorsun ya. Alissam bol bol icicem aslinda.

Merhaba hanımlar :KK200: ben dukanla 6 ayda 23 kilo verdim. Evet 10 kilo geri aldım ama ben hiç ama hiç dikkat etmedim. Evlendim okulum değişti derken gece yemeleri ,fastfood derken aldım. Çok yüksek kiloda olanlara hâlâ tavsiye ederim dukanı. Gerçekten mucizevi değişim ama ben 6 ay çok yoruldum yapamıyorum. Şu an sağlıklı beslenerek yiyerek vermeye çalışıyorum .:KK49:
Bu arada dünkü menümü yazayım internetim yok giremiyorum @bilinmeyenkullanici .

Sabah
1 haşlanmış yumurta ,1 dilim peynir, 3 zeytin , 1 dilim tam buğday ekmek

Ara
1 avuç kuru üzüm

Öğlen
5-6 adet mercimek köftesi, 1 bardak ayran

Ara
1 elma

Akşam
1 porsiyon ıspanak yemeği , ekmek yerine 3 kaşık yoğurtlu makarna

3 litre su
Spor videosunu işten yorgun geldiğimden dolayı yapamadım.
Ama sabah tartıldım dünden bugüne - 1 kilo :halay:
şaka gibi

Internetin gelene kadar carsamba gunleri kesin gel ama . Menun guzel aslinda ama ekmek yerine uc bes badem yesen daha cok doyarsin. Aciktiriyor beni ondan diyorum bi dene.

İnternet bulmuşken bugünün menüsünü de yazayım :hamarat: hanımlar internetim yok diğer günler menü bildirimi yapamayabilirim ancak pazar günü yazarım inşallah
@bilinmeyenkullanici
Sabah :1 haşlanmış yumurta , 1 dilim tam buğday ekmek ,4 zeytin, 1 bardak süt

Ara
1 hurma , 1 bardak yeşil çay

Öğlen
Yarım parça ıspanaklı börek:duduk: ,2 zeytin ,2 dilim peynir

Ara
1 avuç çerez

Akşam
Yayla çorbası ve ıspanak yemeği yiyecem :KK49: 3 litre su olacak dün -1 gördüm bakalım yarın ne olacak :KK45:

Herhalde detox gunum oldugu icin bana zor geldi alisirim ama israrla yapicam.

Gelen de yag degildi zaten bir ayda 6 kilo mu alinir ama oyle bir sey var. Tatil kilolari cabuk veriliyor. Ne giderse kabulum. Yeter ki uzerimde kalmasin. :KK53:

Ben bile Turk kahvesini sekersiz icemiyorum . Nasil iciyorsun ya. Alissam bol bol icicem aslinda.

Internetin gelene kadar carsamba gunleri kesin gel ama . Menun guzel aslinda ama ekmek yerine uc bes badem yesen daha cok doyarsin. Aciktiriyor beni ondan diyorum bi dene.
Yumurtayı ekmeksiz yiyemiyorum da ondan :KK51: tamam kesin gelirim :KK52:

Bende asla içemem diyordum ama inan şekersiz daha hoş tadı. O acımsılığa zamanla alışıyorsun kendini zorlayarak değil de mesela ağzına bi parça bitter çikolata at yanağında dursun kahveyi yudumla :KK53: ben başta öyle yaptım sonra çikolatasız da içebildim

İnternet bulmuşken bugünün menüsünü de yazayım :hamarat: hanımlar internetim yok diğer günler menü bildirimi yapamayabilirim ancak pazar günü yazarım inşallah
@bilinmeyenkullanici
Sabah :1 haşlanmış yumurta , 1 dilim tam buğday ekmek ,4 zeytin, 1 bardak süt

Ara
1 hurma , 1 bardak yeşil çay

Öğlen
Yarım parça ıspanaklı börek:duduk: ,2 zeytin ,2 dilim peynir

Ara
1 avuç çerez

Akşam
Yayla çorbası ve ıspanak yemeği yiyecem :KK49: 3 litre su olacak dün -1 gördüm bakalım yarın ne olacak :KK45:

Bugunku daha iyi sanki. Hatta super.

Catlasan da patlasan da 20 dk yuruyus ya da leslie yap evde. Telefonuna indirebilirsin. Bu hafta 20 dk haftaya 25 cikariyoruz.
A AklinYolu1 hemen atar yaptı bana:KK53::KK53: gelen yağ değil tabi ki sanki öyle dedim:ıslık::ıslık:
detoks insanı motive ediyor, bir ara ben lahana suyu içiyordum , genelde tadı beğenilmez ama ben bildiğin bayıla bayıla içiyordum . Vücuttaki iltihabı ödemi atıyor gerçekten , şişkinliklere birebir , aklında bulunsun

Aman yok canim ya takiliyorum biliyorsun ben aslinda kendime kiziyorum. Her gun 6-8 kisilik yas pasta bitirilir mi. Cevap veriyorum evet bitirilir. :deli:Simdi de kilo oturmasin diye cezami cekiyorum. :KK49:

Bende asla içemem diyordum ama inan şekersiz daha hoş tadı. O acımsılığa zamanla alışıyorsun kendini zorlayarak değil de mesela ağzına bi parça bitter çikolata at yanağında dursun kahveyi yudumla :KK53: ben başta öyle yaptım sonra çikolatasız da içebildim
Kendimi frenledigim zaman bitter iyi fikir ama su an tam gaz dayim korkuyorum. :halay:

6-8 kisilik yas pasta bitirilir mi.
Bitirilir tabi ne var ki onda pamuk şeker gibi ağzına attığında eriyor zaten :confused:
Ben ki çayın yanına sunum tabağından tabaklara tatlı koyarken şu köşedeki dilimler yamuk olmuş diye çay öncesinde bi 2 dilimi ayaküstü gömüyordum :KK53:
Makarna pişti mi diye kontrol ederken zaten bi tabak kontrol esnasında yemiş oluyordum:KK45:

Bitirilir tabi ne var ki onda pamuk şeker gibi ağzına attığında eriyor zaten :confused:
Ben ki çayın yanına sunum tabağından tabaklara tatlı koyarken şu köşedeki dilimler yamuk olmuş diye çay öncesinde bi 2 dilimi ayaküstü gömüyordum :KK53:
Makarna pişti mi diye kontrol ederken zaten bi tabak kontrol esnasında yemiş oluyordum:KK45:

Yuru be cindy. :halay:Beni tatli konusunda anlayan bi sen varsin zaten ama diyette iken onumde olsa da yemem. Oyle de prensipliyim. :KK53:

Yuru be cindy. :halay:Beni tatli konusunda anlayan bi sen varsin zaten ama diyette iken onumde olsa da yemem. Oyle de prensipliyim. :KK53:
Screenshot_20180222-141238.png
Screenshot_20180222-141255.png
Screenshot_20180222-141300.png

Tamam canım senin iradene hayranım zaten :halay:

Bugunku daha iyi sanki. Hatta super.

Catlasan da patlasan da 20 dk yuruyus ya da leslie yap evde. Telefonuna indirebilirsin. Bu hafta 20 dk haftaya 25 cikariyoruz.

Aman yok canim ya takiliyorum biliyorsun ben aslinda kendime kiziyorum. Her gun 6-8 kisilik yas pasta bitirilir mi. Cevap veriyorum evet bitirilir. :deli:Simdi de kilo oturmasin diye cezami cekiyorum. :KK49:

Kendimi frenledigim zaman bitter iyi fikir ama su an tam gaz dayim korkuyorum. :halay:
Okulda ders anlatırken 8den 3e kadar ayaktayım o sayılmaz demi spora :kızgın:

X