All-Star Diyet Yarismasi...

İf ne acaba. Bir de şu insülin direncini araştırmam gerekecek galiba. Olabilir ben de. Tatlı isteğim çok fazla
Intermittent fasting kahvaltiyi gec yapiyorsun. Vucudun 14-16 saat ac kaliyor.

Ornegin ben aksamlari daha cok aciktigim icin gece 10 da bitirip oglen 1 de kahvalti yapiyordum.

Sabahlari sadece bir latte ile gecistiriyordum . Simdi yine o sisteme donecegim.

B bilinmeyenkullanici sanırım seni etiketliyorduk menü için
Sabah
1 bardak ayran
Öğle
1yumurta 20tane taze yer fistığı 1 dikim peynir domates salatalık şekersiz çay
Akşam
3 mercimek köfte 1 tuzlu halka 1 elmalı kurabiye
Su 1.5 anca olmuştur
Bugün hasta ziyaretine gelen misafirlerim vardı. Ben gizli diyet yapıyorum o yüzden böyle oldu malesef.

Ben elektrik-elektronik muhendisiyim, ama su an daha elektronik/bilgisayar karisik calisiyorum. 27 yasindayim, Amerika'da yasiyorum, doktora 4. siniftayim. Arastirma gorevlisiyim, ogrenci gibiyim degil de gibiyim, ogrencilikle is hayatinin en kotu kisimlarinin birlesimindeyim kisacasiBenim kilo genelde 60-65 arasi iniyo cikiyo, cikarken hemen diyete basliyorum. Amerika'ya gelmeden diyet+sporla 57 kiloya inmistim, burdaki yemeklerden bi sene icinde 63-64 civarina ciktim. 58-59lara inersem super olur:)

Niye gizli diyet :))
Ah ah anlatsam burdan köye yol olur. Eşimin ailesinden cevremden gizli yapıyorum. Çünkü ben diuette olunca daha çok pasta börek hamur işi pişiyor gittiğim zaman. Yemeyince olay çıkıyor. Her ortamda herfırsatta dalga geçiliyor herkes bi diyetisyen kesiliyor başıma ekmeksiz pilav ye bişey olmaz diyen bile oluyor. Konu ben değilken bile alakasız bi şekilde benim diyetim muhabbet konusu oluyor falan filan bende gizli yapıyorum

Doğru diyorsun ya insan sinir oluyor o sinirle de 3 poğaça gömsen suç işte :)) ama sinir etmesinler o zaman dimi ama

Ben de bi suredir amerikadayim. Aynen kremsokola gibi buraya gelince kilo aldim. Normalde memurum Turkiyeye geri donunce isime devam etcem ins.Esimin isi sebebiyle burdayiz.Buraya gelmeden once 54 dum hedefim 52 ydi. Burda birden aldim ve cok yavas kilo veriorum malesef ama yinede kalori azaltma taraftari deilim daha beter oluo. Kalori acigini sporla yapmaya caliscam. Simdi 4 saatlik bi yuruyuse cikiorum mesela :))

Evet yani kefir, kombucha yapmak cok zor geliyo ama biraya gelince masterchef kesiliyorum

Ben de patlamis misir simdi desen giderim mutfaga , bu son kilomu onun yuzunden aldim biraz , biraz da yas pasta , biraz da katmer. Iyi yedim o ara.

Hazir kefir aliyorum bazen onu iciyorum. Kim yapacak onu . Diyette iken hicccc ugrasamam. + Haplari var.

kremsokola yapmadim canim o da sirada, kefir yaptim ama olmadi nedense. Birada baya kimyevi gelio bana , nasil oldu biran basarilimi:) Saraba yuklen hem antioksidan her aksam 1 bardak

4 saat

kremsokola yapmadim canim o da sirada, kefir yaptim ama olmadi nedense. Birada baya kimyevi gelio bana , nasil oldu biran basarilimi:) Saraba yuklen hem antioksidan her aksam 1 bardak
Ben ona da yukleniyorum zaten ahahah, hepsine yukleniyorum:)) Bira basariliydi, bikac hafta once 3. cesidimizi yaptik. Bu seferki dunkelweizen, koyu renk bugday birasi, bence baya guzel oldu. Sorma ya benim kaloriler haftasonlari ucuyo alkol yuzunden

Aslinda kefir baya kolay bi gunde oluyo. Ama iste usendi mi de useniyo insan:)) Benim buzlukta bi dunya kefir mayam var mesela, cikmaz ayin son persembesi yapicam kefir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…