aldatma değil de ne bu yani?

Ziyanı yok bacılar ben her fikre topice açıklamaya açığım düşünün kararlaştırın acalım....

bi de yarım saat geçmeden o linki mesaj düzenleme panelinden sil nicegirl benim adam yeminini bozar gelir filan:) o konuda bari rahat edeyim kız linki mesajla dağıtalım birbirmize

Son düzenleyen: Moderatör:
bızım bir topık var ncegirl gelmiştin sen sanırım yanılmıyorsam 30 yaş üzeri bekar bayanların sohbet alanı diye ordamı toplansakkı

yok ben kendimi bu sefer genç hissetmek istiyorum
Bize has birşey olsun...!!!
Takılamam kenarda köşede
ortada olcam Sağımda madama solumda aysu defansta sen

bende çıkıyorum yarın kısmetse görüşürüz iyi geceler hepinize datlu rüyalarrrrrrrrr madam hadi canım sende kocişin yanına adam uyanırsa hep yanında yatıyodum dersın arada su içmeye gittim dersin hıııııı:)

İyi geceler canımm Allah rahatlık versinn :)) Allahtan gece uyanma huyu yok yahu :))

tamam hayatım anlatıcam ama hotmail şifresi de var mı o da lazım cünkü facebook hesapta yapılan değişiklikleri mailine postalıyor, ben öyle yakalandım iki kez yollamışım hotmail şifresini istesin bi sekilde sonra da desin ki ben vazgectim böyle birbirmizi takip etmek güvensizlik gibi oluyor, benim şifrem sende kalsın istersen ama sen şifreni değiştir böyle heyecan kalmıyo falan desin ama dikkat cekmesin adam uyanıksa anlar
mrfreesia bana face le alakalı özel msj atmayı unutma kuzenın eşinin bence face şifresi varda onu nasıl yönlendırırım kıza onu anlat bacım :)

Takılamam kenarda köşede

çocukken acayıp feministtim evlenmıycekmıısn dıye sorduklarında kk kurucam bütün bekar bayanları topluycam dıyodum bılmışımde :)

ahahahah iyidi bu
Yok ule adam madamın ayağına geliyo altın tepside hemde

ha aydebuz cum bi de soyle bi sey var herkes maillerini kontrol etmez artık kolay kolay kimse açıp ne mail gelmiş diye bakmıyo benim adam işi dolayısıyla maillerini kontrol ediyo öyle görmüş nişanlısı kontrol etmiyosa görmez bi de hotmail şifresini alınca veya gmail artık neyse, facebook maillerini filtreleyebiiriz öyle olunca anasayfaya düşmez ayrı klasore gelir ve farketmez ben biraz acele ettim sinirle. facebookta kayıtlı olan mail adresinin şifresini alsın facebooku veren onu hayli hayli verir ama bi bahane bulsun

Ehhh yeter gidiyorum
yatıcam
çok geç yazıyorsunuz yaaaa
belkide özelden takılııonuz
gidiyorummmmmmm

Kararınızı verin siz
kurdelayı ben kesicem

bi de yarım saat geçmeden o linki mesaj düzenleme panelinden sil nicegirl benim adam yeminini bozar gelir filan:) o konuda bari rahat edeyim kız linki mesajla dağıtalım birbirmize
Ayy Allah korusunn bence de linki özelden verelim birbirimize
Takılamam kenarda köşede

Aynen o topicde güzeldir ama bize has topic olsunn ben bi kahve içiyim bayılıcimm yoksa kuzumm

hotmail şifresıde vardıda degıştırmış şimdi almaya baksın ozaman

bir yere üye oldum aktivasyon sana gelicek ver şifreni de...

sağol tatlım eşi bu arada vardıda onuda degışmiş işte alır o sıkıntı olmazz sanıım aa güzelmiş adam zaten evde netı yok :)

sağol tatlım eşi bu arada vardıda onuda degışmiş işte alır o sıkıntı olmazz sanıım aa güzelmiş adam zaten evde netı yok :)

evden nete girilmiyor artık millet cepten takılıyor.... Düş peşine içime kurt düştü iyimiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…