aldatma değil de ne bu yani?

kız nasıl alıntı yapıyon Allah aşkına onu ben mi dedim:)) anam valla seni tanımış olmasak yanlış anlıcaz ha kadın ol da yumurta kır dedi ya çatlak :)) yumurta kırınca mı kadın olunuyo Allah kahretmesin seni yumurtanın kralını kırarız biz sana. hele ben yemek dedin mi ratatouille daki fare remy'yim bildiğin inşallah dostluğumuz baki kalır ilerde de görüşürüz de sana italyan fransız türk çin mutfağı hepsi karısık bi sofra hazırlıcam söz:))

hadi başlık bulalım ya dikkat çekici bi sey olsun. ve bence bizi kolay kolay banlamazlar bu konu da kilit olmaz her gece bizim dışımızda bi kalabalık olusturuyoruz aşağıda görüyorum :)
kadın olda sahanda 2 yumurta kır tereyağ üzerine... :KK52:

neşet esas oğlandır fakat nebahatın tipi degıldrrr :) türkan şoray bea

kız nasıl alıntı yapıyon Allah aşkına onu ben mi dedim:)) anam valla seni tanımış olmasak yanlış anlıcaz ha kadın ol da yumurta kır dedi ya çatlak :)) yumurta kırınca mı kadın olunuyo Allah kahretmesin seni yumurtanın kralını kırarız biz sana. hele ben yemek dedin mi ratatouille daki fare remy'yim bildiğin inşallah dostluğumuz baki kalır ilerde de görüşürüz de sana italyan fransız türk çin mutfağı hepsi karısık bi sofra hazırlıcam söz:))

hadi başlık bulalım ya dikkat çekici bi sey olsun. ve bence bizi kolay kolay banlamazlar bu konu da kilit olmaz her gece bizim dışımızda bi kalabalık olusturuyoruz aşağıda görüyorum :)

.....................................................

Son düzenleme:
türk filmi vardıya gececi neşet diye

şofor nebahat abla filminde onder somer'in oynadigi bitirim ve delikanli sahsiyet. filmde 5-10 yerde onder somer"in agzindan "
gececi neset giderrrr" lafi gecer...

neşet esas oğlandır fakat nebahatın tipi degıldrrr :) türkan şoray bea

ay ben seni yerim ya nerden bulmuş çıkartmış lafı :)) türkan soray'a da hastayım bu arada

anam sen de ne sabırsız çıktın la bekleyeydin iki dk kritik yapıyoduk çarpıcı isim için:)

Son düzenleyen: Moderatör:
kız sen nasıl başaksın ben yemeyı sevmmede yapmaya bayılırım hergün özellıkle kek,poğça,börek,hamur mayalarım

tipime bakan 2 yumurta kıramaz derler emmeeeeeeee
Ben tipimle doğru orantılıyım canım :KK1::KK1: Ya valla evliliğin en zor tarafı bu benim için sabahtan akşama temizlik yapsam yaparım yani ama yemek yapmayı sevemiyorum zaten yapamıyorumda geçen gün bi enginar dolması yapıyım dedim :) Enginarlar dile geldi ağladı yaa :KK1::KK1:

sende geyşa ruhu yok biliyordum bebeğim :KK52:

Yeni topiği açında azcık taktik öğretin şu kardeşinize :KK1::KK1:

[sıze=2] ben tipimle doğru orantılıyım canım :KK1::KK1: Ya valla evliliğin en zor tarafı bu benim için sabahtan akşama temizlik yapsam yaparım yani ama yemek yapmayı sevemiyorum zaten yapamıyorumda geçen gün bi enginar dolması yapıyım dedim :) enginarlar dile geldi ağladı yaa :KK1::KK1:[/sıze]

[sıze=2]
yeni topiği açında azcık taktik öğretin şu kardeşinize :KK1::KK1:
[/sıze]

senden ne fikir çıkacak görecez bakalım madama :KK52:

ben bişey diyimmi konu çöker bence çok kalabalık oluncada kımın kıme yazdıgı bellı olmuyor bea

benden topic linki istemiştin ya eski konunun onu buldum attım özel mesajına bak bi canım
Ben tipimle doğru orantılıyım canım :KK1::KK1: Ya valla evliliğin en zor tarafı bu benim için sabahtan akşama temizlik yapsam yaparım yani ama yemek yapmayı sevemiyorum zaten yapamıyorumda geçen gün bi enginar dolması yapıyım dedim :) Enginarlar dile geldi ağladı yaa :KK1::KK1:

Yeni topiği açında azcık taktik öğretin şu kardeşinize :KK1::KK1:

açtınya bende yazdım bıle :)) çıkıcam birazdan

bu arada bende türkan şoraya hastayım :)

madam .....bende temizlik hastasıyım ama yapmayı sevmıyorum dıdık,dıdık ediyorum heryeri yafff

mrfreesia bana face le alakalı özel msj atmayı unutma kuzenın eşinin bence face şifresi varda onu nasıl yönlendırırım kıza onu anlat bacım :)

ah gitti gül gibi kız paranoyak oldu gitttiiiiii :KK1: topic ismi düzenlenmiyodur ki, kız o kadar fikir üretmeye calıstık hiç sormadan gittin açtın valla bravaa necidett :))) o değil de sen bu hesabı kapatmıcak mıydın hatun sonra konu ziyan olmasın bi de topic başlığıyla bitmiyo ki içeriğini yazıcaktık açıklamalı
hooo özelden konuşmayınnnnn çırpırımmmmm:KK53:

bızım bir topık var ncegirl gelmiştin sen sanırım yanılmıyorsam 30 yaş üzeri bekar bayanların sohbet alanı diye ordamı toplansakkı

X